Doktordan Vatandaşa Büyük Ayıp

Bölgenin gözde hastaneleri arasında yer alan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde doktorların mesai bitiminden önce çıkması hastaneye muayeneye gelen vatandaşları mağdur ediyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Doktordan Vatandaşa Büyük Ayıp
Bölgenin gözde hastaneleri arasında yer alan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde doktorların mesai bitiminden önce çıkması hastaneye muayeneye gelen vatandaşları mağdur ediyor.
Elazığ Online Elazığ Haber - Yunus Emre Gezici

DOKTORLARIN MESAİSİ KAÇTA BİTİYOR!

Soner Gülmüş, 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü nöroloji polikliniğine 15.40’da randevu aldığını ve görevli doktor hastasından EKG’e isteğini ve kendilerinin 15.55’te EKG çektirip geldiklerinde doktorun mesaisini bitirdiğini söylediklerinde şok olduklarını söyledi.

“VATANDAŞLAR MAĞDUR OLUYOR”

Yaşadıklarını anlatan Soner Gülmüş; “23 Ağustos 2021 Pazartesi günü 15.40’a nöroloji polikliniğine randevu aldım. Randevu saatinde oraya gittik doktor oradaydı. İlk tedavisini yaptı. Bizi sol tarafta bulunan EKG’ye yolladı. EKG sonucumuzu aldık. 15.55’de doktorun yanına geldik ama doktor yoktu. Sorduk doktor hanım nerede, gitti dediler. Niye doktor yok dedik, 4’te mesainin bittiğini söylediler. Şuanda 4’e 5 var söyledim. Sonucumuzu almaya geldik ama doktorunuz yok. Bende şunu söyledim ‘Doktor 4’te çıkacaksa neden 15.40 randevu veriyorsunuz söyleminde bulundum. Bu durumu söylemek için başhekim yardımcısının yanına gittik. Yazılı dilekçe yazmak istedik yazılı dilekçe alamayacaklarının söylediler. Hasta haklarına gitmeniz lazım dediler ama orada kapandı dediler. Başhekim yardımcısıyla görüşmek için bir saat bekledim toplantıları varmış kendilerinin. Bu şekilde vatandaşlarımız mağdur edilemez herkes görevini yapmak zorunda hastalar mağdur edilmemesi lazım” dedi.
 

Elazığ Online

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Tayfun | 01 Eylül 2021 00:24

    Mehmet aksu adam mağdur oldum demiş sen kahramanlıktan girip şehitlik mertebesinden çıktın milletin yazım yanlışını düzelteceginize konuya hakim olun feti sekin hastanesi benim kapımın önü böyle kötü eleştirileri duymak istemezdim kul hakkına girip birde millete çok akıllıymışsın edaları yaratma.

  • Mehmet aksu | 30 Ağustos 2021 21:57

    1-bahsedilen olay 23 agustosta yasanmasina ragmen bugun servis edilmesi manidardir. 2-saglikcilarin mesaisi 08.00 ile 16.00 arasinda olur ve el insaf yahu..doktorlar 16.00 da da viziteye cikarlar yani mesaileri bitmis diyerek suclamak art niyetliliktir. 3-nöroloji de ekg degil EEG cekilir .dolayisiyla bu bilgi de yanlistir. 4-EEG cekimleri normalde uni ve diger hastanelerde aylar sonrasina randevu verirken FETHİ SEKİN hastanesinde 15 dk da hem EEG cekilmesi ve hem kontrollerin tetiklerin yapilmasina tesekkur edilmesi gerekirken 5 dk yı buyuk bir problemmis gibi lanse etmek ne habercilige sigar ne insanliga sıgar ne de iyi niyet taşır 5-Bu pandemi döneminin kahramanlari olan saglikcilar ve doktorlarimiza boyle vicdansizca ithamda bulunmak hele ki 5 dk yı buyuk problem haline getirmek ihanet degil de nedir? Ayrıca doktorların polikliniklerinin saat 16.00 da bitmesi ile doktorların işleri bitiyormu sanılıyor? Zira vizite ye ciktiklarini bilmezlermi bu ithamda bulunan vicdansizlar? 6-Elazığ fethi sekin şehir hastanesi ve onun BAŞHEKİM'i SN EROL KELEŞ hocamızla gurur duyulması gerekirken bu acımasızlik ve bircok yanlış bilgi samimiyetten uzak art niyeliligin gostergesi degil de nedir?

BUNLARA DA BAKIN