Ahmet Özdoğan Haberleri

Ahmet Özdoğan Haberleri

Başkan Özdoğan: Esnafımızın durumu iyi değil

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, Asgari ücrete gelecek zam oranıyla birlikte yeni yılda BAĞ-KUR primleri de aynı oranda zamlanacak olması esnafı çok mağdur edeceğini ifade ederek 2022 yılında mutlaka BAĞ-KUR primlerinin artırılmaması gerek dedi.

Başkan Özdoğan: Fiyat artışları yerel esnafı mağdur ediyor

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, son günlerde gıda ürünlerde gelen zamlar küçük esnafı çok mağdur ettiğini ifade ederek fiyat artışlarını stokçuların yaptığını ifade etti.

Başkan Ahmet Özdoğan: BAĞ-KUR primleri çok yüksek

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, küçük esnafın çok zor durumda olduğunu ifade ederek esnafa acilen faizsiz can suyu kredisi verilmesi gerektiğini ifade etti.

Başkan Özdoğan: Aksa ne yapmaya çalışıyor

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan ilçelerinde ulusal marketlerin mantar gibi çoğaldığını ifade ederek 'Kovancılar ilçemizde yeni açılacak ulusal marketlerle sayının 15’i geçecek bu marketlere kim dur diyecek. Elektrik faturaları da bir önceki aya göre çok yüksek geldi. AKSA ne yapmaya çalışıyor' dedi.

Başkan Özdoğan: Destek alamayan esnaf bizlere sitem ediyor

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, Esnafa destek paketinden tüm esnafların faydalanması gerekmektedir diyerek 'Pandemi sürecinde tüm esnaflarımızın maddi kaybı oldu. Desteklerden esnaf ayrımı yapmak doğru değildir' dedi.

Esnaf Odası Başkanı Özdağan’a başkanlardan ziyaret

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan’ı Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar ve Ak Partili Başkanlar ziyaret etti.

Başkan Ahmet Özdoğan: Esnafımız nasıl geçim yapacak

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, tam kapanma sürecinde kapalı olan esnaflar bayram öncesi işletmelerini açmak istediklerini ifade ederek esnafımız kapalı ve zor durumda bayram öncesi işletmelerimizi açmak istiyoruz dedi.

Başkan Ahmet Özdoğan: Bu bayram esnafımızın kara bayramı

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, son açıklanan pandemi kredisine çoğu esnafın şartları uymadığını ifade ederek bu bayram esnafın kara bayramı dedi.

Başkan Özdoğan: Esnafımızın maliyetlerini kim karşılayacak?

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, '29 Nisan Perşembe günü saat 19.00’dan başlayıp 17 Mayıs Pazartesi sabah 05.00’e kadar sürecek tam kapanma esnafı mağdur edeceği söyleyerek devletimiz tarafından esnafa mutlaka destek verilmesi lazım' dedi.

Başkan Özdoğan, 'Ulusal market sayılarına dur denilmesi gerek'

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, Kovancılar İlçesinde ulusal market sayısının artmasından yana dert yandı.