Etiketler

5 Ocak 2021 güncel altın fiyatları

Altın fiyatları dün hafta açılışında ons altının etkisinde kaldı. Altının onsunun bin 890 dolarlardan bin 921 dolara çıkmasıyla birlikte iç piyasada gram altın ve çeyrek altın gibi altın türlerinde de artış yaşandı. Peki, bugün altının gramı ne kadar ve çeyrek altın kaç TL? İşte 5 Ocak 2021 son dakika altın fiyatları verileri…

3 Ocak 2021 güncel altın fiyatları

Altın fiyatları iç piyasada dolar kurunun düşmesinden etkilenmiş ve altının gramı 452 liralara kadar çekilmişti. Altının onsunun kritik bin 900 dolar eşiğine yakın bir seviyede yer aldığı haftanın son gününde altın fiyatlarındaki son dakika verileri de şekillendi. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın ve cumhuriyet altını kaç TL?

2 Ocak 2021 güncel altın fiyatları

Altın fiyatları 2 Ocak 2021 altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Dün düşüş eğilimi gösteren altın yeni yılın ikinci günü nasıl seyredecek merak ediliyor. Piyasaların kapalı olmasından dolayı altın piyasasının bugün yatay seyredeceği düşünülüyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Anlık altın fiyatları, yorumları...

1 Ocak 2021 güncel altın fiyatları

Altın fiyatları 1 Ocak 2021 altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Dün düşüş eğilimi gösteren altın yeni yılın ilk günü nasıl seyredecek merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Anlık altın fiyatları, yorumları..

31 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem gününde altın fiyatları 31 Aralık Perşembe 2020 altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Bugün 2020 yılının son altın fiyatları belirlenmiş olacak. Dün düşüş eğilimi gösteren altın yeni yıla hangi rakamlarla girecek merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Anlık altın fiyatları, yorumları..

30 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatları 30 Aralık Çarşamba 2020 altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Geçtiğimiz gün açıklanan Merkez Bankası faiz kararı sonrasında dalgalanmaya devam eden altın piyasasındaki son veriler merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Anlık altın fiyatları, yorumları..

29 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın ikinci işlem gününde altın fiyatları 29 Aralık Salı 2020 altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Geçtiğimiz gün açıklanan Merkez Bankası faiz kararı sonrasında dalgalanmaya devam eden altın piyasasındaki son veriler merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Anlık altın fiyatları, yorumları..

28 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın ilk işlem gününde altın fiyatları 28 Aralık Pazartesi 2020 altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Salgın sürecinde yatırımcısının tercihleri arasında olan altın, aşı haberleri sonrasında düşüşe geçmişti. Geçtiğimiz gün açıklanan Merkez Bankası faiz kararı sonrasında dalgalanmaya devam eden altın piyasasındaki son veriler merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın fiyatları kaç TL? İşte 28 Aralık Pazartesi 2020 altın fiyatları..

26 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Hafta sonunun ilk gününde altın fiyatları 26 Aralık Cumartesi 2020 altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Salgın sürecinde yatırımcısının tercihleri arasında olan altın, aşı haberleri sonrasında düşüşe geçmişti. Geçtiğimiz gün açıklanan Merkez Bankası faiz kararı sonrasında dalgalanmaya devam eden altın piyasasındaki son veriler merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın fiyatları kaç TL? İşte 26 Aralık Cumartesi 2020 altın fiyatları...

25 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altın fiyatları 25 Aralık Cuma altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Altın almak isteyen insanlar altının alış ve satış fiyatlarındaki değişikliği takip etmek için analistlerin yorumlarını merak ediyor. Dün Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası sert düşüş yaşayan altın fiyatlarında son durum ne? Bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL?

24 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem gününde altın fiyatları 24 Aralık Perşembe altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. 24 Aralık Perşembe günü altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından araştırılmaya devam ediyor. Altın almak isteyen insanlar altının alış ve satış fiyatlarındaki değişikliği takip etmek için analistlerin yorumlarını merak ediyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL?

23 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatları 23 Aralık Çarşamba altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Altın fiyatları İngiltere'de yayılan mutasyona uğrayan virüs açıklamaları nedeniyle dalgalanmaya başladı. Dün akşam saatlerinde yükselişe geçen altın fiyatlarında son durum merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL?

21 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın ilk gününde altın fiyatları 21 Aralık Pazartesi altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Altının gram fiyatı dolar kurundaki düşüş kaynaklı gerileme yaşadı. Hafta sonuna kıyasla güne hareketli başlayan altın fiyatlarının gün içinde yükselip yükselmeyeceği merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? İşte 21 Aralık 2020 Pazartesi altın fiyatlarında son durum.

20 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Hafta sonunun ikinci gününde altın fiyatları 20 Aralık Pazar altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Altının gram fiyatı dolar kurundaki düşüş kaynaklı gerileme yaşadı. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? İşte 20 Aralık 2020 Pazar altın fiyatlarında son durum.

19 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Altının gram fiyatı dolar kurundaki düşüş kaynaklı gerileme yaşadı. Ons altının bin 881 dolar olduğu hafta sonunda dolar kurundaki yüzde 0,95’lik düşüş iç piyasadaki altın türlerine de etki etti. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? İşte 19 Aralık 2020 Cumartesi altın fiyatlarında son durum.

18 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Dolar kurundaki gerilemeye rağmen ons altının yönünü bin 900 dolar barajına çevirmesinin ardından iç piyasada altının gram fiyatı önemli bir kayıp yaşamadı. Bir süredir 460—470 lira bandında ilerleyen altının gramı önümüzdeki günlerde de dolar ve ons altın kaynaklı değişimler yaşayabilir. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL ve son dakika altın fiyatları verileri neler?

17 Aralık 2020 Altın Fiyatları

Haftanın dördüncü işlem gününde altın fiyatları 17 Aralık Perşembe altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Dün Fed toplantısı gerçekleşti ve kararda herhangi bir değişiklik yapılmadı. Altın ve döviz piyasasına nasıl yansıyacağı merak ediliyor. Koranavirüs salgını sürecinde yatırımcısının tercihleri arasında olan altın, aşı haberleri ve Merkez Bankası faiz artırımı kararı sonrasında düşüşe geçmişti. Geçtiğimiz haftayı dalgalı düşüş grafiğiyle bitiren altın fiyatları düne kıyasla bugün yükselişe geçti. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın fiyatları kaç TL?

16 Aralık 2020 Altın Fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatları 16 Aralık 2020 Çarşamba altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Koranavirüs salgını sürecinde yatırımcısının tercihleri arasında olan altın, aşı haberleri ve Merkez Bankası faiz artırımı kararı sonrasında düşüşe geçmişti. Geçtiğimiz haftayı dalgalı düşüş grafiğiyle bitiren altın fiyatları düne kıyasla bugün yükselişe geçti. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın fiyatları kaç TL?