Etiketler

5 Ocak 2021 güncel altın fiyatları

Altın fiyatları dün hafta açılışında ons altının etkisinde kaldı. Altının onsunun bin 890 dolarlardan bin 921 dolara çıkmasıyla birlikte iç piyasada gram altın ve çeyrek altın gibi altın türlerinde de artış yaşandı. Peki, bugün altının gramı ne kadar ve çeyrek altın kaç TL? İşte 5 Ocak 2021 son dakika altın fiyatları verileri…

3 Ocak 2021 güncel altın fiyatları

Altın fiyatları iç piyasada dolar kurunun düşmesinden etkilenmiş ve altının gramı 452 liralara kadar çekilmişti. Altının onsunun kritik bin 900 dolar eşiğine yakın bir seviyede yer aldığı haftanın son gününde altın fiyatlarındaki son dakika verileri de şekillendi. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın ve cumhuriyet altını kaç TL?

2 Ocak 2021 güncel altın fiyatları

Altın fiyatları 2 Ocak 2021 altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Dün düşüş eğilimi gösteren altın yeni yılın ikinci günü nasıl seyredecek merak ediliyor. Piyasaların kapalı olmasından dolayı altın piyasasının bugün yatay seyredeceği düşünülüyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Anlık altın fiyatları, yorumları...

1 Ocak 2021 güncel altın fiyatları

Altın fiyatları 1 Ocak 2021 altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Dün düşüş eğilimi gösteren altın yeni yılın ilk günü nasıl seyredecek merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Anlık altın fiyatları, yorumları..

31 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem gününde altın fiyatları 31 Aralık Perşembe 2020 altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Bugün 2020 yılının son altın fiyatları belirlenmiş olacak. Dün düşüş eğilimi gösteren altın yeni yıla hangi rakamlarla girecek merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Anlık altın fiyatları, yorumları..

30 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatları 30 Aralık Çarşamba 2020 altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Geçtiğimiz gün açıklanan Merkez Bankası faiz kararı sonrasında dalgalanmaya devam eden altın piyasasındaki son veriler merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Anlık altın fiyatları, yorumları..

29 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın ikinci işlem gününde altın fiyatları 29 Aralık Salı 2020 altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Geçtiğimiz gün açıklanan Merkez Bankası faiz kararı sonrasında dalgalanmaya devam eden altın piyasasındaki son veriler merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Anlık altın fiyatları, yorumları..

25 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altın fiyatları 25 Aralık Cuma altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Altın almak isteyen insanlar altının alış ve satış fiyatlarındaki değişikliği takip etmek için analistlerin yorumlarını merak ediyor. Dün Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası sert düşüş yaşayan altın fiyatlarında son durum ne? Bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL?

21 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Haftanın ilk gününde altın fiyatları 21 Aralık Pazartesi altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Altının gram fiyatı dolar kurundaki düşüş kaynaklı gerileme yaşadı. Hafta sonuna kıyasla güne hareketli başlayan altın fiyatlarının gün içinde yükselip yükselmeyeceği merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? İşte 21 Aralık 2020 Pazartesi altın fiyatlarında son durum.

20 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Hafta sonunun ikinci gününde altın fiyatları 20 Aralık Pazar altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Altının gram fiyatı dolar kurundaki düşüş kaynaklı gerileme yaşadı. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? İşte 20 Aralık 2020 Pazar altın fiyatlarında son durum.

18 Aralık 2020 güncel altın fiyatları

Dolar kurundaki gerilemeye rağmen ons altının yönünü bin 900 dolar barajına çevirmesinin ardından iç piyasada altının gram fiyatı önemli bir kayıp yaşamadı. Bir süredir 460—470 lira bandında ilerleyen altının gramı önümüzdeki günlerde de dolar ve ons altın kaynaklı değişimler yaşayabilir. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL ve son dakika altın fiyatları verileri neler?

Altında yeni rekor geldi! Gram altın ne kadar oldu?

Ons altın fiyatlarındaki hızlı yükseliş gram altın fiyatlarında yukarı yönlü harekete neden oldu. Ons altın 1944 dolar seviyesine ulaşarak tarihi rekor seviyeye yükseldi. Gram altın ise 428 lirayı gördü.