Genel Başkan Yardımcısı Gökçe: Tüm Elazığlıları Açılışımıza Bekliyoruz

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Soner Gökçe, 27 Mart günü genel başkanları Mustafa Sarıgül'ün katılımı ile gerçekleştirecekleri iktidara hazırlık merkezinin açılışına Elazığlılar'ı davet etti.

PAYLAŞ

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Soner Gökçe partilerinin iktidara hazırlık merkezi açılışıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

GÖKÇE: AÇILIŞIMIZA DAVET EDİYORUZ

Genel Başkan Yardımcısı Soner Gökçe, “Türkiye Değişim Partisi’nin genel başkanı Mustafa Sarıgül’ün katılımıyla Elazığ iktidara hazırlık merkezimizi açmak adına Elazığ’da olacağız. Sayın il başkanımız iktidara hazırlık merkezimizin teşkilat başkanı Selçuk Bakır beyefendiye il başkanlığı mazbatasını sayın genel başkanımız takdim edecek. Bunun öncesinde bir gün öncesinde Elazığ’ımızı ziyaret ederek sayın valimizi ve mülki amirlerimizi, çok kıymetli basın mensubu arkadaşlarımızı ziyaret edip fikir alışverişinde bulunduk. Ve iktidara hazırlık merkezimizin açılışına davet ettik” ifadelerini kullandı.

GÖKÇE: SAYIN VALİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Elazığ Valisi Erkaya Yırık’ın şehri sahiplendiğini belirten Gökçe, “Sayın valimiz ile tanıştım. Sayın valimizi halka yakınlığı, mütevaziliği, Elazığ’ımızı sahiplenişi hakikatten Elazığ’ımızla ilgili olarak işsel olarak kendini bir Elazığlı olarak görüşü, vatandaşımızla olan diyaloğu bizlerle olan, ülkemizle olan, ülkemizin sorunlarıyla ilgili olarak yapmış olduğu söyleşi Elazığ’ımızla ilgili yapacağı, yaptığı ve hakikatten beklentilerini dinledikçe ve yapısını gördükçe ayrı bir mutluluk yaşadım. İnanın Türkiye’yi geziyorum; Elazığ Valimiz gibi tüm illerimizin valisi olsa ülkemiz şaha kalkar. Elazığ’ımız gerçekten şaha kalkmış. Sayın valimize çok teşekkür ediyorum. Bu noktada sayın genel başkanımız adına Türkiye Değişim Partisi’nin lideri adına bir kez daha Elazığ ilimizdeki çok kıymetli basın mensuplarına sayın valimize, mülki idare amirlerine ve bu noktada bizim iktidara hazırlık merkezimizin açılacağı bu süreçte bizlere destek verecek olan tüm kolluk kuvvetlerine, emniyet mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Elazığ Online

Yunus Emre GEZİCİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN