Elazığ haber, Elazığ özel haber, Elazığ özel haberler, son dakika elazığ haberleri, güncel Elazığ haberleri

Elazığ Özel

Elazığ ile ilgili önemli gelişmelere, son dakika Elazığ haberlere, güncel Elazığ haberlerine, hiçbir yerde bulamayacağınız Elazığ özel haberlere Elazığ haber sitesi Elazığ Online adresinden ulaşabilirsiniz.

Elazığ Özel Haberleri

Elazığ, yetim evlat muamelesi görüyor!

Elazığ haber özel: Önce 24 Ocak 2020 yılındaki büyük deprem, sonrasında pandemi süreci derken vatandaşın hali içler acısı. Elazığ insanına bir dokunup bin ah işittiğimiz şu günlerde ekonominin geldiği nokta vatandaşı canından bezdiriyor.

İki Firma Arasında İndirim Protokolü İmzalandı

Elazığ’da özel sağlık hizmetleri veren bir hastane ile BKM Best Beauty Center arasında indirim protokolü imzalandı.

Elazığ twitter'da tek ses oldu

Dün yaşanılan olay sonrası Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Gürsel Erol tarafından başlatılan #MisafirperverElazığ hastagine çok sayıda il yöneticisi ve vatandaş destek verdi.

Korgeneral Hulusi Sayın Lisesi’nin ismi neden değişti!

Binlerce öğrencinin mezun olduğu Korgeneral Hulusi Sayın Lisesi’nin ismi değiştirildi.

Elazığ Gezi ve Şehir Rehberi

Elazığ Osmanlı İmparatorluğu’nun son yüzyılında, oldukça verimli bir ovaya kurulmuş bir şehirdir. Elazığ’ın eski yerleşim yeri olan Harput’un tarihi antik dönemlere kadar uzanır.

Fethi Sekin'de Neler Oluyor!

Elazığ Şehit Fethi Sekin Şehir Hastanesi şu sıralar Covid-19 mücadelesi yapması gerekirken farklı konularla gündemi meşgul ediyor.

Elazığ İl Özel İdare, depremzede vatandaşa kayıtsız kalmadı

Her türlü afet ve benzeri olaylarda tüm imkanları ile vatandaşların yanında olan İl Özel İdaresi Baskil ilçesinde ikamet eden bir deprem mağdurunun başvurusu ile önce ulaşım sıkıntısını ardından da yol sorununu çözdü.

Kalpli Gerendal Gölü'ne Bingöl'ün sahip çıkması tartışma başlattı

Elazığ’ın Palu ilçesi Büyükçaltı Köyü sınırları içerisinde bulunan kalp görünümünü andıran Gerendal Gölü büyük ilgi görüyor.

Valiler kararnamesi yolda

İçişleri Bakanlığı, uzun süreden beri hazırlık içerisinde bulunduğu Valiler kararnamesinde sona geldi. Aslında pandemi süreci öncesinde başlatılan çalışmalar, koronavirüs ile mücadelede zafiyet oluşturmasın diye ertelenmiş ve üç ay rafa kaldırılmıştı.

Elazığ Eczacı Odasından Anlamlı Yardım

Elazığ Eczacı Odası Genel Sekreteri Ecz. Doruk Ziya Okubay’dan anlamlı yardım.

Bakan Kurum: “Elazığ ve Malatya’da toplam 23 bin 734 konut inşa ediyoruz"

Deprem konutları hakkında bilgi veren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Elazığ’da 19 bin 190, Malatya’da 4 bin 544 olmak üzere iki ilimizde toplam 23 bin 734 konut inşa ediyoruz"dedi.

Annenin birlikte kabir ziyareti isteğini anında yerine getirdiler

Elazığ’da şehit ailesini evinde ziyaret eden Vefa Sosyal Destek Grubunda yer alan Mehmetçik, Anneler gününü kutladığı Hakide Akpınar'ın birlikte oğlunun kabir ziyareti isteğini anında yerine getirdi.

Elazığ Belediyesi "Yeşil Bir Elazığ" İçin Çalışıyor

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kent estetiğine katkı sağlamak amacıyla peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar doğrultusunda kavşak ve refüjler gerçekleştirilen peyzaj çalışmalarıyla yepyeni bir görünüm kazandı.

Gakgolar "Evde Kal" Çağrısına Büyük Oranda Uyuyor

Elazığ'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) karşı alınan tedbirler sayesinde "Evde kal" çağrısına büyük oranda uyuluyor.

Elazığ sessizliğe büründü

Elazığ'da korona virüs tedbirleri kapsamında Ramazan ayı süresince park, meydan, yürüyüş, gezinti alanları gibi kamuya açık yerlerde bulunmanın yasaklanmasıyla şehir sessizliğe büründü.

Vali Kaldırım, yazıp seslendirdiği şiiri paylaştı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Harput’ta kabri bulunan dervişlerden Anguzu babaya ithafen yazıp seslendirdiği şiiri sosyal medya hesabından klip olarak paylaştı.

Elazığ Ramazan imsakiyesi

Mübarek Ramazan ayının gelmesiyle vatandaşlar Ramazan imsakiyesi için arama motorlarını kullanmaya başladı. İşte Elazığ Ramazan imsakiyesi

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü'nden 23 Nisan klibi

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını özel olarak hazırlanan kliple kutladı.

Elazığ’da apartmanlarda coşkulu 23 Nisan kutlaması

Elazığ Korona virüse rağmen 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı, süslenen apartmanlarda coşkuyla kutlandı.

Toplam 53 haber.

Elazığ haber sitesi olarak hizmet veren Elazığ Online, Elazığ'a özel haberler ile takipçilerine sürekli güncel Elazığ haberlerini, son dakika Elazığ haberlerini, sıcak gelişmeleri anında sunar. Elazığ haber Elazığ Online'da izlenir.