Güncel

Güncel Haberleri

Gezin Gençlik Kampı Konuklarını Ağırlamaya Devam Ediyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, tatil yapma imkanı bulunmayan dezavantajlı çocuklara yönelik düzenlediği ücretsiz yaz kampı konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Baro Başkanı Yentür: Katliam ayrıntılı olarak incelenmelidir

Elazığ Barosu Başkanı Av. Mustafa Yentür, Konya’nın Meram ilçesinde katledilen 7 vatandaş hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Yentür açıklamasında, 'Elazığ Barosu İnsan Hakları komisyonumuz Konya Baromuzla birlikte süreci yakından takip edecektir' dedi.

Artık hafta sonları açık olacak

Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen nöbetçi noterlik uygulamasına bugün itibarıyla yeniden başlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Orman yangınlarından etkilenen bölgelerimizi 'Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi' ilan ettik' açıklamasında bulundu.

Hemşehrimiz Naci Görür'den korkutan açıklama

Bilim Akademisi Üyesi, Deprem Uzmanı hemşehrimiz Naci Görür, bugün 4.3 büyüklüğünde Bingöl’de meydana gelen depremi değerlendirdi. Son depremle ilgili bir kez daha Bingöl bölgesine karşı dikkatli olunmasını gerektiğini vurgulayan Naci Görür, 'Hem Yedisu hem de Göynük fayında büyük deprem bekliyoruz' dedi.

Başkan Gülyüz: Bir çatı altında toplanmanız gurur verici

El-Aziz Emlakçılar Derneği Başkanı Nuri Gülyüz, Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneğini (ELİYGAD) ziyaret etti.

Ali Şiş: İl Özel İdaresi Büyük Bir Hizmet Ailesidir

Elazığ İl Özel İdaresi’nde Kurban Bayramı’nın ardından ilk iş günü bayramlaşma ile başladı.

İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Aydoğmuş'dan Basın Bayramı Mesajı

İYİ Parti Basından sorumlu İl Başkan yardımcısı Aycan Aydoğmuş, 24 Temmuz Basın bayramı dolayısıyla bir basın açıklaması yayınladı.

Başkan Kangal'dan Basın Bayramı Mesajı

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal bir mesaj yayımladı.

Başkan Erdem: Özgür basın herkese lazımdır

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem de bir değerlendirmede bulundu. Başkan Erdem; 'Özgür ve güçlü bir basın her daim gereklidir' dedi.

Vekil Balık'tan Basın Bayramı Mesajı

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Sermin Balık 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yıldırım'dan Basın Bayramı Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Başkan Şerifoğulları: Demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından birisi kuşkusuz basındır

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak 'Kamuoyunu hızlı ve etkili bir biçimde bilgilendirmek için gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveriyle çalışan basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum.' dedi.

Vali Yırık: Basın mensuplarımızın bu özverili hizmetleri takdire şayandır

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, 'Basın, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanmasında ve sağlıklı bir kamuoyu oluşturulmasında milletimizin sesi ve vicdanı olmuştur' dedi.

Rize Afet Bölgesi İlan Edilmişti, Afet Bölgesi Ne Demek, İlan Edilirse Ne Olur?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurmuş, Rize Afet Bölgesi ilan edilmişti. Peki, afet bölgesi ne demek, afet bölgesi ilan edilince ne olur?

Sağlık-Sen Elazığ Üniversite Şubesi 3. olağan kongresi gerçekleştirildi

Elazığ haber: Sağlık-Sen Elazığ Üniversite Şubesi 3. olağan kongresi gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen kongrede başkanlığa Ahmet Burak Aygüneş getirildi.

Elzem-Der'den ilaçlama ve dezenfekte protokolü

El-Aziz Emlakçılar Derneği, ilimizde faaliyet gösteren bir ilaçlama ve dezenfekte firmasıyla indirim protokolü imzalandı.

Elazığ Belediyesine ait bazı iş yerleri beş yıl süreyle kiraya verilecek

Elazığ haber: Mülkiyeti Elazığ Belediyesine ait olan bazı büfe ve işyerleri beş yıl süreyle kiraya verilecek.

İptal edilen Elazığ-Tatvan tren seferleri tekrar başladı

Elazığ haber: Koronavirüs tedbirleri kapsamında iptal edilen Elazığ-Tatvan tren seferleri normalleşme süreciyle birlikte tekrar başladı.

Toplam 1261 haber.