Güncel Elazığ haberleri, Elazığ güncel haber, Elazığ son dakika güncel haberler, Elazığ anlık haber

Güncel

Elazığ Gündemindeki son dakika güncel Elazığ haberleri, Elazığ Online internet haber sitesinden takip edilir!

Güncel Haberleri

ELZEM-DER yeni yönetimiyle çalışmalarına devam ediyor

El-Aziz Emlakçılar Derneği yönetim kadrosunu değiştirdikten sonra çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor.

Fırat Öztürk’ün acı günü

A Haber Elazığ Bölge Müdürü, ELİYGAD ve FHGC Üyesi Fırat Öztürk'ün abisi Mehmet Öztürk vefat etti.

Muhtar Demirpolat: Yağmur duasına tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz

Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat, Cuma günü Harput’ta yağmur duası yapılacağını belirterek, dua programına herkesi davet etti.

Başkan Adayı Satıcı: Esnafımız yeterince desteklenmedi

Elazığ Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı, Devletimiz, esnaflarımızı her konuda desteklemesi gerektiğini ifade ederek 'Esnafımız, sorunlarıyla ilgilenen ve sorunlarını çözen bir başkan istiyor' dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan salgının seyriyle ilgili umut veren sözler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uluslararası Demokratlar Birliği'ni kabul ettiği toplantıda on binlerce insanımızın canına mal olan koronavirüs salgınının seyriyle ilgili umut veren açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Aralarında dostlarımızın, sevdiklerimizin, akrabalarımızın da olduğu pek çok insanın hayatına mâl olan bu salgın hamdolsun aşının yaygınlaşmasıyla birlikte yavaş yavaş etkisini kaybediyor' dedi.

Cemil Yatkın, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcılığı Görevine Geri Döndü

Ankara’da başarılı çalışmalara imza atan ve iki yıldır Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde kurulan İnsan Kaynakları Ofisi’nde ve Ankara Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığında görev yapan hemşehrimiz Cemil Yatkın, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcılığı görevine geri döndü.

Hakim ve Savcı atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete'de

Hakimler ve Savcılar Kurulunca, 1008 adli yargı hakim, cumhuriyet savcısı adayı ve 7 idari yargı hakim adayının atanmasına yönelik karar Resmi Gazete’de yayımlandı.

Yetim Kardeşlerin Sünnet Hayali İHH Tarafından Gerçek Oldu

Her çocuğun hayali erkekliğe ilk adımı attığı sünnet düğününün şenlikli ve eğlenceli geçmesi, konvoylar oluşturulmasıdır. Yetim olan Yaser Sirac ve Ahmet Eren kardeşlerin de benzeri bir hayali vardı. Kardeşlerin bu hayali İHH tarafından gerçeğe dönüştürüldü.

Genç Kızılay Elazığ Şube Başkanlığına Yunus Emre Güzel Atandı

Genç Kızılay Elazığ şubesi başkanlığına Yunus Emre Güzel atandı. Yeni başkan güzel, aldığı bayrağı en iyi şekilde taşımaya çalışacağını söyledi.

İlk defa böyle bir olaya şahit oldum

Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde ikamet eden Muhammed Bulut isimli vatandaşın kesmek için aldığı horuz kuluçkaya yattı. 15 gündür yumurta üzerine yatan horozu görenler gözlerine inanamıyor.

Fahiş kiralar vatandaşı zorluyor!

Elazığ’da 6.8 şiddetindeki depremin ardından kent genelinde ağır hasar alan binlerce ev yıkılmış, kiralar bir anda 3 misline çıkmıştı. Aradan yaklaşık 1,5 yıl geçmesine ve 24 bin 83 konutun yapılmasına rağmen kiralar yine istenilen seviyeye düşmedi.

Başkan Gülyüz: Bu toplantı sektörümüz için çok önemli

Elazığ haber: El Aziz Emlakçılar Derneği (ELZEM-DER) tarafından emlakçıların sorunları konuşulacağı istişare toplantısı gerçekleştirecek.

Başkan Adayı Satıcı: Esnafımız için birliktelik sağladık

Elazığ haber: Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı ve Karma Esnaf Odası esnaflarının yakından tanığı İlhan Cömert tek liste ile seçime gidecek.

Kazalarla ilgili emsal olacak karar

Yargıtay 17. Hukuk Dâiresi, ölümlü kazalardan kaynaklanan tazminat davalarında ceza zaman aşımının 15 sene olduğuna hükmetti.

Elazığ Belediyesi arsa satışı ihalesine çıktı

Elazığ Belediyesi arsa satışı ihalesine çıktı. Elazığ Belediye Başkanlığı tarafından çıkılan arsa satışı ihalesinde Sürsürü Mahallesi'nde bulunan 11 adet arsanın satışı ihalesi yapılacak.

Elazığ Cem Evi’nde iftar programı düzenlendi

Aleviler için matem ayı olarak görülen Muharrem ayında 12 gün oruç tutuluyor. Muharrem ayının ikinci günü tutulan orucun ardından Elazığ Cem Evi’nde iftar yapıldı. İftar programına Vali Erkaya Yırık Ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da katıldı.

Kent-Köy'e vatandaşlardan tam not

Elazığ'da 45 bin 211 metrekare alan üzerine inşa edilen ve köy yaşamı donatılarının yer aldığı Kent-Köy, vatandaşlar ve çocuklar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Gezin Gençlik Kampı Konuklarını Ağırlamaya Devam Ediyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, tatil yapma imkanı bulunmayan dezavantajlı çocuklara yönelik düzenlediği ücretsiz yaz kampı konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Baro Başkanı Yentür: Katliam ayrıntılı olarak incelenmelidir

Elazığ Barosu Başkanı Av. Mustafa Yentür, Konya’nın Meram ilçesinde katledilen 7 vatandaş hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Yentür açıklamasında, 'Elazığ Barosu İnsan Hakları komisyonumuz Konya Baromuzla birlikte süreci yakından takip edecektir' dedi.

Toplam 1278 haber.

En son Elazığ haberlerini, günün son dakika Elazığ gelişmelerini, Elazığ güncel haber ve bugün yaşanan sıcak gelişmeleri Elazığ haber sitesi Elazığ Online anında sunar.