Güncel

19 Mayıs çelenk sunumu 19 Mayıs çelenk sunumu
Elazığ'da hava ve suda bayraklı '19 Mayıs' kutlaması Elazığ’da hava ve suda bayraklı '19 Mayıs' kutlaması
Vali Kaldırım, uyardı! Vali Kaldırım, uyardı!
Elazığ'da 5 yaşındaki ikizler 4 saatlik izinde doyasıya eğlendi Elazığ’da 5 yaşındaki ikizler 4 saatlik izinde doyasıya eğlendi
Elazığ Millet Bahçesi'nde Kaba İnşaat Bitti Elazığ Millet Bahçesi'nde Kaba İnşaat Bitti
Anne ile oğlu tüm çölyak hastalarının umudu oldu Anne ile oğlu tüm çölyak hastalarının umudu oldu
'Evdeyim Ama Trafik Kuralları Aklımda" “Evdeyim Ama Trafik Kuralları Aklımda"
Suriye ve Afganlı vatandaşlardan Türk Kızılayı'na kan bağışı desteği Suriye ve Afganlı vatandaşlardan Türk Kızılayı'na kan bağışı desteği
Yoğun bakım hastası bitince sağlıkçılar müzik eşliğinde oynayarak kutlama yaptı Yoğun bakım hastası bitince sağlıkçılar müzik eşliğinde oynayarak kutlama yaptı
Elazığlı itfaiyeciler bu kez, düşen kan stoku için koştu Elazığlı itfaiyeciler bu kez, düşen kan stoku için koştu
Toruna şehirler arası doğum günü sürprizi Mehmetçik'ten Toruna şehirler arası doğum günü sürprizi Mehmetçik'ten
IHH Elazığ, dar gelirli ailelere desteğini sürdürüyor IHH Elazığ, dar gelirli ailelere desteğini sürdürüyor
Bedriye Nine, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonda görüştü Bedriye Nine, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonda görüştü
Asilhan Arslan, Bakan Pekcan ile görüştü, pozitif ayrımcılık talep etti! Asilhan Arslan, Bakan Pekcan ile görüştü, pozitif ayrımcılık talep etti!
Elazığlı Polis Memuru Koronaya Yenik Düştü Elazığlı Polis Memuru Koronaya Yenik Düştü
Elazığ Valiliği Kira ve Taşınma Yardımıyla İlgili Açıklama Yaptı Elazığ Valiliği Kira ve Taşınma Yardımıyla İlgili Açıklama Yaptı
Elazığ Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında Elazığ Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında
Elazığ Son Haber Elazığ Son Haber
Elazığ'daki deprem nakdi yardım miktarı 70 milyona ulaştı Elazığ’daki deprem nakdi yardım miktarı 70 milyona ulaştı
Korona virüsüne karşı vatandaş Kapalı Çarşı'ya koşuyor! Korona virüsüne karşı vatandaş Kapalı Çarşı'ya koşuyor!
Güncel Haberleri

19 Mayıs çelenk sunumu

Elazığ’da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle sosyal mesafeli çelenk sunumu gerçekleştirildi.

Elazığ’da hava ve suda bayraklı '19 Mayıs' kutlaması

Elazığ’da 19 Mayıs, Korona virüs tedbirleri kapsamında havada yamaç paraşütü, Hazar Gölü’nde tekne ile su altında dalgıçların açtığı bayrak ve pankartlarla kutlandı.

Vali Kaldırım, uyardı!

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, il dışından gelenler için 14 gün karantina kuralının devam ettiğini, sokaklar dahil kamuya açık tüm alanlarda ise maske zorunluluğu bulunduğunu belirterek vatandaşları uyardı.

Elazığ’da 5 yaşındaki ikizler 4 saatlik izinde doyasıya eğlendi

Elazığ’da korona virüs tedbirleri kapsamında 53 gündür dışarı çıkamayan diğer çocuklar gibi 5 yaşındaki Alper ve Çağlar kardeşler de 4 saatlik izinde parka koşarak doyasıya eğlendi.

Elazığ Millet Bahçesi'nde Kaba İnşaat Bitti

Elazığ’da 4 yıl önce bölücü terör örgütünün bombalı araçla düzenlediği hain saldırı sonrası zarar gören ve ardından yıkılan İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının yerinde başlatılan "Millet Bahçesi" projesinde son aşamaya gelindi. Şehitler anıtının yapılmasıyla projenin tamamlanmasından sonra, korona virüs salgının geçmesiyle hizmete girmesi bekleniyor.

Anne ile oğlu tüm çölyak hastalarının umudu oldu

Elazığ'da iki sene önce oğluna çölyak hastalığı teşhisi konulduktan sonra glütensiz gıda temininde zorluk çeken Ayşe Fırat (42), eşi ile birlikte 18 ay önce kurdukları dernekle yüzlerce çölyaklı hastaya ulaştı. Anne ile oğlu Ramazan ayı ve 9 Mayıs Dünya Çölyak Günü münasebetiyle oğlu ile birlikte çölyak hastalarına özel tatlı yaparak evlerine ulaştırdı.

“Evdeyim Ama Trafik Kuralları Aklımda"

Elazığ'da trafik haftası kapsamında polisler, farkındalık oluşturmak için evleri ziyaret etti çocuklara kapı önünde soru cevaplı hatırlatıcı eğitim vererek hediyelerle mutlu etti.

Suriye ve Afganlı vatandaşlardan Türk Kızılayı'na kan bağışı desteği

Elazığ'da ikamet eden Suriyeli ve Afganistanlılar, Türk Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık'ın çağrısına destek vererek kan bağışında bulundu.

Yoğun bakım hastası bitince sağlıkçılar müzik eşliğinde oynayarak kutlama yaptı

Elazığ'da test ve tedavilerin yapıldığı yerlerden Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde korona virüsten dolayı yoğun bakım hastası bitince sağlıkçılar müzik eşliğinde oynayarak kutlama yaptı.

Elazığlı itfaiyeciler bu kez, düşen kan stoku için koştu

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık'ın kan stoku düştü demesi üzerine Elazığ'da itfaiyeciler farkındalık oluşturmak için kan verdi.

Toruna şehirler arası doğum günü sürprizi Mehmetçik'ten

Konya'da yaşayan Elazığ'da bulunan 3 yaşındaki torunu için jandarmayı arayan babaanne, Mehmetçik sayesinde şehirlerarası doğum günü sürprizi yaptı.

IHH Elazığ, dar gelirli ailelere desteğini sürdürüyor

Elazığ'da dar gelirli ailelere depremde olduğu gibi Ramazan ayında da verilen destekler devam ederken, İHH tarafından da 10 bin aileye gıda ve 600 bin TL nakdi yardım yapılmaya başlandı.

Bedriye Nine, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görüntülü olarak arayıp görüştüğü Bedriye nine, öncesinde kızının Erdoğan’ın kendilerine geldiğini gördüğünü, arayacağına hiç inanmazken aramasının kendisi için sürpriz olduğunu söyledi.

Asilhan Arslan, Bakan Pekcan ile görüştü, pozitif ayrımcılık talep etti!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, Korona virüsü (Covid-19) sebebi ile Elazığ ve Malatya için pozitif ayrımcılık yapılmasını talep etti.

Elazığlı Polis Memuru Koronaya Yenik Düştü

Koronavirüs salgınına yakalanan 46 yaşındaki Elazığlı hemşehrimiz Polis memuru Feridun Fırat Yıldırım, 23 günlük tedavinin ardından salgına yenik düşerek İstanbul’da hayatını kaybetti.

Elazığ Valiliği Kira ve Taşınma Yardımıyla İlgili Açıklama Yaptı

Elazığ Valiliği Kira ve Taşınma Yardımıyla İlgili Açıklama Yaptı. Yapılan açıklamada, Kira yardımı için önce başvuru yapan vatandaşların tekrar başvuru yapmasına gerek olmadığını, Yeni başvuru yapacak olan vatandaşların ise, E Dilekçe yöntemiyle yapabileceklerini açıkladı.

Toplam 1143 haber.