Yaşam

Plan yapanlar dikkat, 2021 resmi tatil günleri belli oldu! Plan yapanlar dikkat, 2021 resmi tatil günleri belli oldu!
Yaşam Haberleri

Erdem Ailesinin Acı Günü

Elazığspor Kulübü eski Başkanı Necati Erdem’in torunu minik Baran Erdem, bir kaza sonucunda 3. kattan düşerek hastaneye kaldırılmıştı. Minik Baran yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Tunç Ailesinin Acı Günü

Seyda Molla Bahri'nin kardeşi, Eski Devlet Bakanı Ahmet Cemil Tunç ve Tarım Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç'un amcası Hacı Enver Tunç vefat etti.

Öztürk ailesinin acı günü

A Haber Elazığ Bölge Müdürü, ELİYGAD ve FHGC Üyesi Fırat Öztürk'ün annesi Fethiye Öztürk vefat etti.

FIRAT EDAŞ Şirket Müdürü Fikret Türkmen hayatını kaybetti

Fırat EDAŞ Şirket Müdürü Fikret Türkmen, geçirdiği ani kalp krizi nedeniyle hayata gözlerini yumdu.

İHH Elazığ Ramazan Çalışmalarına Başladı

Her yıl geleneksel olarak Ramazan ayı öncesinde yardım çalışmalarını hızlandıran İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği bu kapsamda Elazığ merkez başta olmak üzere Kovancılar, Karakocan, Palu ve Maden ilçelerinde daha önceden tespitleri yapılmış olan yetim, fakir ve mültecilere yönelik Ramazan kumanya paketi ve un yardımına başladı.

MHP Keban İl Genel Meclis Üyesi Cevdet Doğan Vefat Etti

MHP Keban İl Genel Meclis Üyesi Cevdet Doğan bir süredir tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Eski Başkan Yılmaz Serttaş hayatını kaybetti

Ağın Eski Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Marketlerde meyve sebze satışına yeni düzenleme

Marketlerde meyve sebze satışına ilişkin yeni düzenleme yolda. Hazırlanan taslağa göre bazı sebze ve meyveler açık alanda satılamayacak, tüketici tarafından seçilemeyecek.

Elazığspor kurucularından Yılmaz Çorbacıoğlu hayatını kaybetti

Harputlu Hacı Hürrem Çorbacıoğlu’nun oğlu, Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odası Üyelerinden, Elazığspor Kulübü Kurucularından Yılmaz Çorbacıoğlu hayatını kaybetti. Merhum Çorbacıoğlu, Pazartesi günü son yolculuğuna uğurlanacak.

Motivasyonunu yüksek tutmanı sağlayacak 7 şey

Son dönemde eskisinden daha gergin ve mutsuz hissediyor olabilirsin, ancak hayat devam ediyor ve hâlâ yapman gereken birçok şey var. Şimdi izole yaşamanın getirdiği mutsuzluk halini bir kenara bırakıp, hedeflerine odaklanma vakti. Bunu kolayca yapabilmen için öneriler bu yazımızda!

Elazığlı hemşehrimiz Tuncay Akkoyun'un acı günü

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Özel Kalem Müdürü hemşehrimiz Tuncay Akkoyun'un dayısı vefat etti.

Başçavuş Bankur, memleketinde son yolcuğuna uğurlandı

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Astsubay Başçavuş Mustafa Erkan Bankur (43), memleketi Elazığ’da son yolculuğuna uğurlandı.

Çocukluktan gelen saz sevgisi, mesleğe dönüştü

Elazığ’da 69 yaşındaki Ali Dursun Üğdül, 36 yıldır doğadaki yaşlanmış dut ağaçlarını keserek 7 metrekare atölyesinde enstrümana dönüştürüyor.

Prof. Dr. Ahmet Tevfik Ozan, son yolculuğuna uğurlandı

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi emekli öğretim üyesi ve Türk Edebiyatı Şairi Prof. Dr. Ahmet Tevfik Ozan geçirdiği kalp krizi sonucu 68 yaşındaki hayatını kaybetti. Ozan, bugün son yolcuğuna uğurlandı.

Plan yapanlar dikkat, 2021 resmi tatil günleri belli oldu!

2021 yılı takvimine göre tatil günleri belli oldu. Ramazan Bayramını ve Kurban Bayramını yıllık izinin birleştirmek isteyenler şimdiden plan yapmaya başladı. Peki bu sene 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos, 29 Ekim tatilleri hangi gün? İşte yeni yılın tüm resmi tatil günleri...

Ahmet Turan Kar son yolculuğuna uğurlandı

İl Genel Meclis Üyesi Hasan Ertuğrul Kar’ın babası Elazığ’ın kanaat önderlerinden, İmam Hatip Lisesi Eski Müdürlerinden Ahmet Turan Kar son yolculuğuna uğurlandı.

Başkan Yaşlı'nın babası Mahmut Yaşlı koronavirüse yenik düştü

Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı’nın babası iş insanı Mahmut Yaşlı, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Deprem bölgesi Elazığ'da ailelere 'Psikososyal Destek'

Elazığ'da meydana gelen 5,3 büyüklüğündeki depremin ardından valilik koordinesinde psikososyal destek ekipleri çalışmalara başladı.

Hemşehrimiz Prof. Dr. İlhan o anları gözyaşlarıyla anlattı

Pandemi döneminde öne çıkan isimlerden Toplum Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, Kıbrıs’ta tarihe ‘Kanlı Noel’ olarak geçen olayda eşi ve çocuklarını kaybeden Tabip Binbaşı Nihat İlhan’ın oğlu... Profesör, o günleri anlattı.

Toplam 277 haber.