Hemşehrimiz Vali Öksüz şehit ailelerini bayramda da yalnız bırakmadı

Kars Valisi/Belediye Başkan Vekili Elazığlı hemşehrimiz Türker Öksüz, Ramazan Bayramı'nda da eşi Meral Öksüz ile birlikte şehit ailelerini yalnız bırakmadı. Öksüz, şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

PAYLAŞ

Kars'ta başarılı çalışmalara imza atan, adeta Kars'ın çehresini değiştiren Elazığlı hemşehrimiz Vali Türker Öksüz bayramda da şehit ailerini unutmadı. 

Öksüz ilk olarak 2012 yılında Hakkari/Çukurca'da BTÖ ile girilen çatışmada şehit düşen P. Uzm. Çvş. Adem Erenkara'nın ailesini ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Öksüz daha sonra 2020 yılında Van Çatak- Bahçesaray karayolunda çığ düşmesi nedeniyle yapılan arama-kurtarma faaliyeti esnasında çığ düşmesi sonucu şehit olan Oğuzhan Ulaş Avcı'nın baba evini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, eşi Meral Öksüz daha sonra sırasıyla 2016 yılında Diyarbakır/Ergani'de BTÖ mensuplarına düzenlenen operasyonda çıkan çatışmada şehit olan Polis Memuru Engin Yılmaz ve 2016 yılında Suriye'de Fırat Kalkanı Harekâtı'nda şehit düşen P. Astsb. Kd. Çvş Ömercan Yekebağcı'nin ailesine ziyaret gerçekleştirdi.

Vali Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz ve eşi Meral Öksüz’e şehit aileleri ziyaretlerinde, İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç ve İl jandarma komutanı Albay Hidayet Arıkan’da eşlik etti.

İhlas Haber Ajansı

Yunus Emre GEZİCİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN