Kırmızı Montlular Mevlid Kandilinde Lokum ve Gül Suyu Dağıttı

Elazığ'da, 24 Ocak'ta Meydan Gelen 6.8 Büyüklüğündeki Depremin Ardından İçişleri Bakanlığı ve Valilik Desteğiyle Kurulan 'Kırmızı Montlular Gönüllülük Hareketi, Mevlid Kandili vesilesi ile bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

PAYLAŞ

İçişleri Bakanlığı ve Valilik Desteğiyle Kurulan 'Kırmızı Montlular Gönüllülük Hareketi 24 Ocak'ta meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki deprem ile yapmış oldukları yardım ve desteklerle adını sıkça duyurmuştu. Her platform'da gönüllülük ilkesiyle, 'İyilik dünyaya hakim olana kadar' sloganıyla hareket eden 'Kırmızı Montlular Gönlüllük Hareketi' destek ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı yanlız bırakmayarak adeta zengin ile fakir arasında köprü vazifesi görerek gönüllere dokunmaya devam ediyor. 

'MEVLİD KANDİLİNDE DE ELAZIĞ CADDELERİNDEYDİLER'

İslam alemi Kadir gecesinden sonra en kıymetli gece olarak kabul edilen mevlid kandili idrak edildi. Bu vesile ile 'Kırmızı Montlular Gönlüllük Hareketi' Elazığ Gazi caddesi, Hürriyet caddesi ve PTT meydanın'da vatandaşlarla bir araya gelip, karınca kararınca lokum ikramında bulunup, gül suyu dağıtımı gerçekleştirdiler. 

Elazığ Online

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN