Beydalı Köyü Camii Tadilatı Milletvekili Gürsel Erol Tarafından Yapıldı

Beydalı Köyü'ndeki cami tadilattan ettirildi. Camiyle ilgili açıklama yapan köy muhtarı Gülizar Demirpolat desteklerinden dolayı CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a teşekkür etti.

PAYLAŞ

Zamanla tahrip olan Harput Mahallesi’ne bağlı Beydalı Köyü’ndeki cami Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol tarafından tadilat ettirildi. Milletvekili Gürsel Erol tarafından caminin içerisi ve dış cephesi yenilendi. Yenilenen camiyle ilgili açıklama yapan Beydalı Köyü Muhtarı Gülizar Demirpolat köy camimizin bakım ve onarımı bitmiştir. Bu konuda bize yardımcı olan Sayın Milletvekilimiz Gürsel Erol beye çok teşekkür ederiz. Allah kendisinden razı olsun. Şahsım ve köyüm adına teşekkür ederim” dedi.

DEMİRPOLAT: ALLAH RAZI OLSUN

Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat ise caminin yenilenmesinde emeği geçen Milletvekili Gürsel Erol’a teşekkür ederek “Başta Elazığ Milletvekili sayın Gürsel Erol beye çok teşekkür ederiz. Buranın tadilatını üstlendi. Hayır sahibi oldu. Allah kendisinden razı olsun. İyi ki varsınız. Caminin dış kaplaması ve caminin içini elden geçirdi. Allah razı olsun. Bu işe gönül vermiş hizmetkar eşim Gülizar Hanıma da teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Elazığ Online

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN