Siyaset

Siyaset Haberleri

Elazığ DEVA Partisinden Kurban Pazarına ziyaret

Deva Partisi Elazığ teşkilatı, bayram ziyaretlerine devam ediyor.

İyi gençler yaşlıları unutmadı

İyi Parti Elazığ Gençlik Kolları Üyeleri huzur evinde kalan yaşlıları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Başkan Kangal: Artık vatandaşımız sorgulamaya başlamıştır

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Avukat Mehmet Kangal, Rize’nin Afet Bölgesi ilan edilmesi ancak Elazığ’ın ilan edilmemesiyle ilgili açıklama yaparak 'afet bölgesi ilan edilmeyen Elazığ’ın birkez daha kendisini sahipsiz olarak nitelendirmesine sebep olmuştur' dedi.

Genel Başkan Akşener: Pertek köprüsü bir an önce yapılmalı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Pertek Köprüsü’nün çok önemli olduğunu burgulayarak bir an önce yapılması gerektiğini vurguladı.

Devlet Bahçeli'den önemli ve sert açıklamalar!

Devlet Bahçeli, MHP'nin kadrolaştığı iddialarına sert tepki göstererek, 'Kokuşmuş yazar ve yorumculara sesleniyorum; hodri meydan, bildiklerinizi paylaşmazsanız alçaksınız, ahlaksızsınız' sözlerine yer verdi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Tunceli'de

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Tunceli'de esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Akşener, Pertek ilçesindeki bir çay bahçesinde konuşma yaptı.

Milletvekili Aday Adayı Ercan: Elazığ'ı en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum

Elazığ haber: İYİ Parti Elazığ Milletvekili aday adayı, Elazığlı saygın iş insanı Yüksel Ercan, Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneğini (ELİYGAD) ziyaret etti. 

İYİ Parti İl Başkanı Or: Bir vekil çıkarıyoruz, hedefimiz ikinci vekil

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or ve İYİ Parti Elazığ Milletvekili aday adayı Yüksel Ercan, Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneğini (ELİYGAD) ziyaret etti. 

2021 yılı temmuz dönemi il koordinasyon toplantısı düzenlendi

Elazığ'da gerçekleştirilen 2021 yılı temmuz dönemi il koordinasyon toplantısında konuşan Vali Erkaya Yırık, 2021 yılında ilimizde toplamda 5 milyar 693 milyonluk proje bedelli 668 projemiz yürütülmektedir dedi.

Deva Partisi belde ziyaretlerine devam ediyor

Elazığ haber: Deva Partisi Elazığ İl Teşkilatı belde ziyaretleri kapsamında Akçakiraz Beldesini ziyaret etti.

Ersin Tatar: Türk askeri gelmeseydi Kıbrıs’ta bir tane Türk kalmazdı, Yunan adası olurdu

Türkiye'nin Kıbrıs'a 1974'te barışı getirdiğini ve halen daha sürmekte olduğunu belirten KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Büyük bir başarı ile Kıbrıs Barış Harekatı gerçekleştiriliyor, o günden bu güne Kıbrıs Türk'ü bağımsızlığı, özgürlüğü ve hürriyetiyle yaşamaya devam ediyor. Türkiye'nin askerleri gelmeseydi Kıbrıs'ta bir tane Türk kalmazdı. Bugün Kıbrıs bir Yunan adası olurdu dedi.

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Nihat İlhan'ın evini ziyaret etti

Elazığ haber: Elazığ'da bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs'ta Rum çeteleri tarafından eşi ve 3 çocuğu şehit edilen Tabip Tuğgeneral Nihat İlhan'ın hayatını kaybetmeden önceki evini ziyaret ederek, çocukları ve torunlarıyla bir araya geldi.

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: KKTC Türk milleti için önemli bir devlettir

Elazığ haber: Bir dizi gezi ve ziyarette bulunmak üzere Elazığ'a gelen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KKTC'nin Türk milleti için önemli bir devlet olduğunu belirterek, Doğu Akdeniz'deki hak ve çıkarların korunmasında bu devleti sonuna kadar savunmamız lazım. Sonuna kadar Türklük için o coğrafyada var gücümüzle hakkımızı, istiklal ve istikbalimizi o şekilde muzaffer eylememiz lazım dedi.

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Böyle bir oyuna gelmeyeceğiz

Elazığ haber: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kıbrıs'a gerçekleştireceği ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur' dedi.

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs’ta iki eşit devletin iş birliğine varız

Elazığ haber: Bir dizi ziyaret ve gezi için Elazığ'a gelen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Federal bir çatı altında Kıbrıs'ın tümünün Avrupa Birliğine alınması bir bakıma Türkiye ile bağlarımızın koparılmasıdır. Asla ve kata Türkiye ile bağlarımızın koparılmasına izin ve müsaade vermeyiz' dedi.

Milletvekili Balık'tan ELİYGAD'a ziyaret

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneğini (ELİYGAD) ziyaret etti.

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ'a Geldi

Elazığ haber: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar programları kapsamında Elazığ'a geldi.

Kartakgül: Sayın Vekilimize İftira Atıldı

Türkiye Vefa Der Genel Başkanı, Elazığlı iş insanı ve siyasetçi Zülfü Kartakgül, Organize suç örgütü mensubunun sosyal medya üzerinden yürüttüğü karalama ve iftira kampanyasının vatan hainlerinin ve terör örgütlerinin destek verdiğini uluslararası bir operasyon olduğunu belirterek, bu operasyondaki asıl amacın Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinin ve Cumhur İttifakının yıpratılması olduğunu vurguladı.

Başkan Aygen: İnşallah bayrağımızı yükseklere taşıyacağız

Ülkü Ocakları Elazığ Başkanlığına getirilen Reha Talha Aygen, verilen görevi layıkıyla yerine getireceklerini söyledi.

Toplam 966 haber.