Siyaset

Siyaset Haberleri

Vekil Demirbağ Almanya Olaylarına 'Gaflet' Dedi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’da Belediyeler tarafından çeşitli projeler kapsamında gri pasaportla yurtdışına gönderilen ve geri dönmeyen kişiler hakkında Sözcü gazetesine açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Erol: Soruşturmanın ve Sürecin Takipçisiyiz

CHP Elazığ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Gürsel Erol, yurt dışına gidip dönmeyen Türk vatandaşlarıyla ilgili başlatılan soruşturmanın takipçisi olacaklarını söyledi.

İyi Gençler Şehitlerimizi Unutmadı

İyi Parti Elazığ Gençlik Kolları üyeleri ‘Şehitler Haftası’ dolayısıyla şehitliği ziyaret etti.

İl Başkanı Erhun Karakuş'tan Siyasi Partilere Ziyaret

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhan Karakuş, siyasi partilerin il temsilciliklerini ziyaret etti.

Başkan Mehmet Kangal: Partimiz ile ilgili söylenenlerin aslı yoktur

Deva Partisi’nde Eski Başkan Murat Dağhan ile yaşanan gelişmelerin ardından İl Başkanlığına atanan Avukat Mehmet Kangal kameralar karşısında geçti, 'Partimiz ile ilgili söylenenlerin aslı yoktur' dedi.

İyi Parti Gençlik Kolları'ndan konteyner kente ziyaret

İyi Parti Elazığ Gençlik Kolları üyeleri, konteyner kentte yaşayan çocuklara çeşitli hediyeler taktim etti.

Deva Partisi İl Başkanı Kangal Açıklama Yaptı

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanlığına atanan Mehmet Kangal açıklama yaptı. Başkan Kangal, 'Vatandaşın dertleri ile dertlenen, bu dertlere çözüm önerileri sunan bir çizgide yol almıştır ve alacaktır' dedi.

Murat Dağhan: Teşkilat İçi Kalkışma Harekatına Maruz Kaldık

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan partisinden istifa etme gerekçesini bugün gerçekleştirdiği basın açıklamasında duyurdu. Başkan Dağhan açıklamasında, “Elazığ il teşkilatı Büyük kongreyi müteakip teşkilat içi bir kalkışma harekatına maruz kalmıştır” dedi.

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Değişti

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan görevden alındı. Yeni Başkan ise Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Kangal oldu.

Deva Partisi İl Başkanı Murat Dağhan görevinden istifa mı etti?

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan ve 30 kişilik yönetim kurulu üyelerinin yarın topluca partilerinden istifa edeceği iddia ediliyor.

Kılıçdaroğlu: Millet İttifakı ortak karar alırsa Cumhurbaşkanı adayı olurum

Haber Global'de yayınlanan Buket Aydın'ın Koltuk programının bu haftaki konuğu CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Aydın'ın "Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız? sorusuna Kılıçdaroğlu "Millet İttifakı ortak karar alırsa Cumhurbaşkanı adayı olurum" yanıtını verdi.

Yıkmak Kolay, Yapmak Zor...

Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık'ın hazırlayıp sunduğu 'Gündem' programının konuğu olan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, whatshapp üzerinden gelen sorulara da programda yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in anıt mezarına ziyarette bulundu.

Alparslan Türkeş vefatının 24. yılında anılıyor

MHP'nin kurucu lideri Alparslan Türkeş'in vefatının 24 yılı. 1965 yılında siyasete giren Türkeş, Türk siyasal yaşamında izi silinmez bir yer edindi.

İyi Parti 'Üçüncü İttifak' ihtimaline nasıl bakıyor?

Edirne Cezaevi'nde tutuklu eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın 'demokrasi ittifakı' çağrısının ardından siyasette üçüncü ittifak tartışması başladı.

Bahçeli’den amiraller bildirisine yaylım ateşi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 103 amiralin bildirisine çok sert tepki gösterdi.

Emekli amirallerin bildirisine siyasilerden sert tepki

Son dönemde gündemde olan Montrö Boğazlar Sözleşmesi ve kamuoyuna yansıyan sarıklı amiralle ilgili 103 emekli amiral geceyarısı bir bildiri yayımladı. Emekli amirallerin geceyarısı bildirisine siyasetçilerden tepkiler gecikmedi.

Başkan Şerifoğulları: Cumhur İttifakına Sadakatle Bağlıyız

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Belediye meclis toplantısında faaliyet raporu hakkında söz alan MHP'li meclis üyesinin açıklamalarına istinaden vermiş olduğu cevabın bazı ulusal medya organlarında farklı yönlere çekilmeye çalışıldığını belirtti.

Başkan Şahin Şerifoğulları: Sizin gibi ortak düşman başına

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Nisan ayı toplantılarının ikinci gününde cumhur ittifakı ortağı olan MHP'ye sitemde bulundu.

Toplam 886 haber.