Siyaset

Hemşehrimiz Nebioğlu'na MHP'de Önemli Görev Hemşehrimiz Nebioğlu’na MHP’de Önemli Görev
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığında devir teslim töreni yaşandı İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığında devir teslim töreni yaşandı
Vekil Erol Parti Meclisi Üyeliğine Seçilmesiyle İlgili Açıklama Yaptı Vekil Erol Parti Meclisi Üyeliğine Seçilmesiyle İlgili Açıklama Yaptı
Milletvekili Gürsel Erol, CHP Parti Meclisi Üyeliğine Seçildi Milletvekili Gürsel Erol, CHP Parti Meclisi Üyeliğine Seçildi
İYİ Parti Merkez İlçe Kongresi Gerçekleştirildi İYİ Parti Merkez İlçe Kongresi Gerçekleştirildi
Gürsel Erol: CHP parti meclisi üyeliğine aday olacağım Gürsel Erol: CHP parti meclisi üyeliğine aday olacağım
MHP Elazığ Merkez İlçe Başkanı Belli Oldu MHP Elazığ Merkez İlçe Başkanı Belli Oldu
Mhp Elazığ Merkez İlçe Başkanı ve Yönetimi Görevden Alındı Mhp Elazığ Merkez İlçe Başkanı ve Yönetimi Görevden Alındı
Gürsel Erol deprem tazminatı süresinin uzatılması için yetkililere çağrıda bulundu Gürsel Erol deprem tazminatı süresinin uzatılması için yetkililere çağrıda bulundu
Bakan Kurum Elazığ'da, yapımı süren deprem konutlarını inceledi Bakan Kurum Elazığ'da, yapımı süren deprem konutlarını inceledi
Bakan Kurum, 'Elazığ'da 19 bin 300 konutun inşasını başlattık' Bakan Kurum, 'Elazığ'da 19 bin 300 konutun inşasını başlattık'
Bakan Kurum:''Bingöl'de 638, Erzurum'da 189, Erzincan'da ise 38 bina ağır hasarlı ve yıkık' Bakan Kurum:''Bingöl'de 638, Erzurum'da 189, Erzincan'da ise 38 bina ağır hasarlı ve yıkık'
Bakan Selçuk:'Şiddet kimden ve nereden gelirse gelsin asla kabul edilemez' Bakan Selçuk:'Şiddet kimden ve nereden gelirse gelsin asla kabul edilemez'
Kaplan: 'Şerifoğulları'nın aşağılayıcı tutumunu kabul etmiyoruz' Kaplan: 'Şerifoğulları'nın aşağılayıcı tutumunu kabul etmiyoruz'
MHP'den kısa çalışma ödeneğinin 3 ay daha uzatılması talebi MHP'den kısa çalışma ödeneğinin 3 ay daha uzatılması talebi
Siyaset Haberleri

‘Sizce Ak Parti Elazığ İl Başkanı Kim Olmalıdır’ anketi sonuçlandı

Elazigonline.com olarak yaptığımız ‘Sizce Ak Parti Elazığ İl Başkanı Kim Olmalıdır’ anketi sonuçlandı.

Hemşehrimiz Nebioğlu’na MHP’de Önemli Görev

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanlığı görevine getirilen Ahmet Yiğit Yıldırım görevi devraldıktan kısa bir süre sonra yönetim kurulunu belirledi. Başkan Yıldırım yönetiminde Elazığlı Hemşehrimiz Lütfü Nebioğlu’nu genel başkan yardımcılığı görevine getirdi.

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığında devir teslim töreni yaşandı

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen 2. Olağan Kongrede İYİ Parti Merkez ilçe başkanlığına seçilen Ahmet Faruk Kanmaz, başkanlığı devraldı.

Vekil Erol Parti Meclisi Üyeliğine Seçilmesiyle İlgili Açıklama Yaptı

CHP’nin 37. Olağan Kurultayı’nda Parti Meclisi üyelerinin seçimi için yapılan oylamada tüm sandıklarda oy sayım işlemi tamamlandı. 2018 Genel seçimlerinde 41 yıl aradan sonra Elazığ’dan milletvekili seçilen Gürsel Erol, Kemal Kılıçdaroğlu’nun anahtar listesinde ve çıkarılan diğer listelerde olmamasına rağmen 824 oy alarak PM’ye girmeyi başardı.

Milletvekili Gürsel Erol, CHP Parti Meclisi Üyeliğine Seçildi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendi listesine almamasına rağmen CHP’lilerin oylarıyla Parti Meclisi Üyeliğine girdi.

İYİ Parti Merkez İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

İYİ Parti Merkez İlçe Kongresi gerçekleştirildi. Kongrede eski Merkez İlçe Başkanı Hüseyin İpek’in konuşması ile salonda soğuk rüzgarlar esti. İki adayın yarıştığı kongrede başkanlığına Ahmet Faruk Kanmaz seçildi.

Gürsel Erol: CHP parti meclisi üyeliğine aday olacağım

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Parti Meclisi üyeliğine aday olacağını açıkladı.

Ak Parti Temayül Yoklaması Yapacak

Ak Parti Elazığ İl Teşkilatı’nda Başkan Ramazan Gürgöze’nin istifasının ardından yeni il başkanını belirlemek için 23 Temmuz günü temayül yoklaması yapılacak.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Gürgöze istifa etti

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze istifa ettiğini açıkladı.

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Belli Oldu!

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı belli oldu. Genel Merkez tarafından yapılan değerlendirmeler neticesinde İl Başkanlığına Murat Dağhan getirildi.

MHP Elazığ Merkez İlçe Başkanı Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Merkez İlçe Başkanı Onur Köseli ve yönetimi görevden alınmıştı. MHP İlçe Başkanlığı görevine MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Bal atandı.

Mhp Elazığ Merkez İlçe Başkanı ve Yönetimi Görevden Alındı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Merkez ilçe Başkanı Onur Köseli ve yönetimi görevden alındı.

Gürsel Erol deprem tazminatı süresinin uzatılması için yetkililere çağrıda bulundu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’da 24 Ocak’ta meydana gelen depremde kamu çalışanlarına verilen deprem tazminatı ödeme süresinin uzatılması için yetkililere çağrıda bulundu.

Bakan Kurum Elazığ'da, yapımı süren deprem konutlarını inceledi

Elazığ ve Bingöl depremi ile ilgili bilgiler veren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, daha sonra Elazığ depreminin ardından yapımına başlanılan konutları yerinde inceledi.

Bakan Kurum, 'Elazığ'da 19 bin 300 konutun inşasını başlattık'

Elazığ depreminin ardından kentte 19 bin 300 konutun inşasını başlattıklarını belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum,' 10 mahalle de inşaatlarımız şuan fiilen devam ediyor. İlk inşaatlarımızı inşallah 8'inci ay içerisinde tamamlayacağız. Cumhurbaşkanımızın teşrifleri ile burada depremzede vatandaşlarımıza teslim etmiş olacağız. Yani depremden 6, 7 ay gibi kısa zamanda konutlarımızı teslimini yapar duruma geleceğizdedi.

Bakan Kurum:''Bingöl'de 638, Erzurum'da 189, Erzincan'da ise 38 bina ağır hasarlı ve yıkık'

Bingöl depremi ile ilgili bilgi veren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum,' Bingöl'ün tamamında 638 bina ağır ve yıkık, 12 hasarlı, Erzurum Çat ilçemizde 189 bina ağır ve yıkık, 9 bina orta hasarlı, Ercinzan Tercan ilçemiz de de 38 bina ağır ve yıkık olarak tespit yapıldı. Toplamda 5 bin 900 binanın tespitini yaptık'dedi.

Bakan Selçuk:'Şiddet kimden ve nereden gelirse gelsin asla kabul edilemez'

Elazığ'da babası tarafından öldürülen 20 yaşındaki Merve ile ilgili açıklama yapan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk,Şiddetle mücadeleyi sıfır tolerans ilkesiyle sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.

CHP’li Milletvekillerinin Gündemi Elazığ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirdiği 6 milletvekili doğu ve güneydoğu Anadolu da tarım politikalarını yerinde izlemek ve üreticilerin sorunlarını yerinde tespit etmek üzere Elazığ’a geldi.

Kaplan: 'Şerifoğulları'nın aşağılayıcı tutumunu kabul etmiyoruz'

CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında yaşanan tartışmayla ilgili konuşarak, “Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın kendi siyasi kimliğini bir tarafa bırakarak kendisine oy verene de vermeyene de eşit mesafede olması lazım” dedi.

Toplam 604 haber.