Elazığ siyaset, Elazığ siyaseti, Elazığ siyaset haber, Elazığ siyaset kulisi, Son dakika güncel siyaset haber

Siyaset

Son dakika Siyaset haberlerini Elazığ'ın internet haber sitesi Elazığ Online ile takip edin. Siyasetin nabzı Elazığ Online ile atıyor.

Siyaset Haberleri

Kılıçdaroğlu, faiz kararına ateş püskürdü

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Merkez Bankası'nın faizi 200 baz puan düşürmesi ve sonrasında doların rekor kırmasına sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, bu kararla ülkenin açlığa doğru götürüldüğünü ifade etti.

İl Başkanı Duran'dan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü mesajı

CHP Elazığ İl Başkanı Av. Çoskun Çağlar Duran, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Babacan'dan Bahçeli'yi çok kızdıracak sözler!

MHP lideri Bahçeli'nin kendisine yönelik eleştirisine partisinin Kahramankazan İlçe Kongresi'nde yanıt veren DEVA Partisi lideri Babacan, Bahçeli'nin eski videolarını dev ekranda partililere izlettikten sonra kendisini tutamayarak güldü. Bahçeli'nin kendisini tutarsızlıkla itham ettiğini söyleyen Babacan, 'Hiç kimse bizi tutarsızlıkla suçlayamaz. 2001'den bu yana getirsinler söylediğim her şeyi ortaya koysunlar. Altına tekrar imzamı atarım' dedi.

Fatih Erbakan: İktidar olmayı hedefliyoruz

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Yeniden Refah Partisi Kocaeli Sandık Başmüşahitleri Toplantısı'na katıldı.

İBB'nin Elazığ'da yaptıracağı okul için protokol imzalandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Elazığ'da deprem sonrası İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yaptıracağı okulun protokol imza törenine katıldı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Elazığ'a geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Elazığ'a geldi.

Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü yeni hizmet binası açıldı

Türkiye'nin genç belediye başkanlarından olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vizyon projelerine bir yenisini daha ekleyerek, Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü binasının açılışını yaptı.

Bakan Yardımcısı Tunç Elazığ'a geliyor

14-15 Ekim tarihleri arasında 15. Elazığ Orcik Festivali ve Bağ Bozumu Şenlikleri düzenlenecek. Festivale Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç'ta katılım sağlayacak.

Anavatan Partisi Elazığ İl Başkanı Saraç Oldu

Anavatan Partisi Elazığ İl Başkanlığına Mustafa Saraç atandı.

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu Elazığ'da konuştu

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Diyarbakır'da terör örgütü YPG/PKK yandaşlarının gerçekleştirdiği 6-7 Ekim olaylarında hayatını kaybeden Yasin Börü ve arkadaşları için Elazığ'da düzenlenen anma programına katıldı.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal, Elazığ’a Geldi

Elazığ siyaset haber: Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal, Elazığ’da teşkilatıyla buluştu. Karal, yerelin gündemini Ankara’ya taşıdıklarını söyledi.

Milletvekili Erol ve Başkan Duran’dan Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret

Milletvekili Erol ve İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Milletvekili Erol: Deprem Komisyonu Raporu Elazığ’ın gerçeklerini yansıtmadı

TBMM Genel Kurulunda, Depreme Karşı Alınabilecek Önlemlerin ve Depremlerin Zararlarının En Aza İndirilmesi İçin Alınması Gereken Tedbirlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonunun Raporu görüşüldü.

Vali Toraman görevine başladı

Son Valiler Kararnamesiyle İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliğinden Elazığ Valiliğine atanan Dr. Ömer Toraman, görevine başladı.

CHP İl Başkanı Duran: Medeni Kanun, Kadın hakları konusunda bir milad oluşturmuştur

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Çoşkun Çağlar Duran Medeni Kanunun kabul edilişinin 95. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Milletvekili Gürsel Erol: Elazığ Yine Su Sorunu İle Karşı Karşıya

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Hamza Bey Barajı ile ilgili açıklama yaptı.

Vekil Erol'dan Elazığ'a Müfettiş Görevlendirilmesi Talebi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL, İçişleri Bakanlığı’ndan Elazığ İl Özel İdare ve kamu kuruluşları tarafından yapılan yıkım ihalelerindeki usulsüzlük iddialarına ilişkin inceleme yapılmak üzere müfettiş görevlendirilmesi talebinde bulundu.

Vali Erkaya Yırık: Üzülerek takip ediyorum

Resmi Gazete'de yayımlanan karar doğrultusunda mülkiye başmüfettişliğine atanan Elazığ Valisi Erkaya Yırık, 'Mülkiye Başmüfettişliğine atanmamın kasıtlı ve art niyetli bir şekilde AK Parti İl Başkanı ile ilişkilendirmeye çalışılmasını üzülerek takip ediyorum' dedi.

Meral Akşener'den Osmangazi Köprüsü paylaşımı: Şimdi bu hak mı?

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Osmangazi Köprüsü için fazladan 10 milyar dolar ödeme yapıldığını belirterek '10 milyar dolarla işçiden memura, çiftçiden esnafa tüm vatandaşlarımıza destek olmak yerine bir grup müteahhidi zengin edenler tarafından yönetiliyoruz. Soruyoruz; şimdi bu hak mı?' dedi.

Toplam 1036 haber.

Elazığ siyaset haberlerini, siyaset arenasındaki son dakika gelişmeleri, siyasi partilerle ilgili son dakika güncel haberleri, Elazığ seçim çalışmalarını, Elazığ haber sitesi Elazığ Online siyaset kategorisinden takip edebilirsiniz.