Siyaset

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldırı Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldırı
Bahçeli'den dengeleri değiştirecek 11 maddelik öneri Bahçeli'den dengeleri değiştirecek 11 maddelik öneri
Cumhurbaşkanı Erdoğan korona virüs aşısının başlayacağı tarihi açıkladı Cumhurbaşkanı Erdoğan korona virüs aşısının başlayacağı tarihi açıkladı
Kemal Kılıçdaroğlu'na peş peşe tepkiler: Derhal özür dilemelidir! Kemal Kılıçdaroğlu'na peş peşe tepkiler: Derhal özür dilemelidir!
Siyaset Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 50 milyon doz aşı ülkemize gelecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde şu anda aşı sıkıntısı var. Biz ise şu anda aşı konusunda attığımız adımlarla, yaptığımız ödemeyle sür'atle aşılarımızı aldırmaya başladık ve ilk etapta inşallah 50 milyon doz aşı ülkemize gelecek ve süratle de aşılamayı başlattık. Dünyanın en müreffeh ülkelerinden dahi yürek burkan sahnelerin görüldüğü bir süreci ülke olarak biz en az sıkıntı ile geride bırakmayı başardık' dedi

Genel Başkan Meral Akşener: Hayatını kaybedenleri rahmetle anıyorum

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 24 Ocak Elazığ depreminin 1. yılında hayatını kaybedenleri andı.

Vekil Gürsel Erol Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Elazığ’da karşılayacak

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 24 Ocak Elazığ depreminin 1. yılı dolayısıyla Elazığ'a gelecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı resmi karşılama protokolünde yer alacağını açıkladı.

Başkan Adnan Demir: Yüreğimizdeki ateş hala sönmedi

Gelecek Partisi Elazığ İl Başkanı Adnan Demir, Elazığ depreminin yıl dönümünde açıklama yaptı. Demir, 'yüreğimizdeki ateş hala sönmedi' dedi.

Bakan Murat Kurum’un Elazığ programı belli oldu

24 Ocak Elazığ depreminin yıl dönümü nedeniyle Elazığ’a gelecek olan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Elazığ programı belli oldu. Bakan Kurum’un sabah saatlerinde Elazığ’da olması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ’ı helikopterle gezecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ’a yapması planlanan muhtemel gezisinin detayları belli olmaya başladı. Ankara’dan gelen bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ’ı helikopterle gezecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yüksek faize kesinlikle karşıyım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yüksek faize kesinlikle karşı olduğunu belirterek 'Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum, kimse kusura bakmasın ben bunu anlatmaya devam edeceğim.' dedi.

Devlet Bahçeli: Türkiye’nin gündeminde erken seçim yoktur

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Cumhur İttifakı’nın gayesi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin kalıcı ve köklü hale gelmesi için ihtiyaç duyulan reformları, yasal düzenlemeleri, sosyal ve ekonomik iyileştirmeleri hayata geçirmektir. Türkiye’nin gündeminde erken seçim yoktur' dedi.

Başkan Şerafettin Yıldırım mazbatasını aldı

AK Parti İl Başkanlığı’na yeniden seçilen Şerafettin Yıldırım, mazbatasını aldı.

Bakan Süleyman Soylu’dan sitem dolu mesaj

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından annesine küfür eden kişinin adli kontrol şartıyla serbest kalması hakkında paylaşımda bulundu.

AK Parti Heyetinden Elazığ TSO’ya Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ve Sermin Balık ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Başkan Asilhan Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi yapıldı

Elazığ'da partisinin kongresinde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Depremzedeler için proje bedeli 5 milyar lirayı bulan 20 bin 118 konutun inşasına hemen başladık. inşallah, bu ayın sonunda 8 bin konutu hak sahiplerine teslim edeceğiz ve bu yılın ortasında bütün konutları Elazığlı hak sahipleri kardeşlerimize teslim etmiş olacağız dedi.

Ak Parti 7. Olağan Kongre hazırlıklarını tamamladı

AK Parti İl Başkanlığı, Pazartesi günü gerçekleştirilecek 7. Olağan Kongre hazırlıklarını tamamladı. Pandemi tedbirleri arasında gerçekleştirilecek kongreye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan video konferans yöntemi ile katılacak.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldırı

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, evinin önünde silahlı ve sopalı saldırıya uğradı. Uğradığı saldırının ardından hastanede tedavi edilen Özdağ, yaptığı ilk açıklamada "Organize bir hareket" değerlendirmesini yaptı. Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, 'siyasi terör' ifadesini kullandı

Bahçeli'den dengeleri değiştirecek 11 maddelik öneri

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin tam olarak yerleşmesi için bazı adımlar atılması gerektiğini söyledi. Bahçeli, gerekli gördüğü ilave adımları 11 maddede sıraladı.

Ak Parti Elazığ İl Başkanı gündemi değerlendirdi

CHP'li heyetin meclise getirdiği konularla ilgili konuşan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım," Elazığ'da yapılanlar, akıl vicdan ölçüleriyle birlikte değerlendirilecek olursa, buradaki yerel yöneticiler de dahil olmak üzere bakanlarımıza da en fazla yapacakları şey teşekkür etmektir. Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Buraya malzeme toplamaya geliyorlar, birde çok ciddi siyasi gaflar yapıyorlar. Sürekli bir şeyin eksiğini taşımak yerine 'siz ne yapabilirsiniz' empatisini yapsınlar da onu görelim" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan korona virüs aşısının başlayacağı tarihi açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Vaka sayısının belirli bir rakamın altına düşmesiyle birlikte daha önce de yaptığımız gibi elbette kısıtlamaları kademeli olarak azaltacağız. Böylece belirlenen sıralamaya göre perşembe veya cuma inşallah bu aşı kampanyamız başlamış olacak' dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu'na peş peşe tepkiler: Derhal özür dilemelidir!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için kullandığı 'sözde' ifadesi büyük tepki çekti. TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 'Anayasal kurumlara, meşruiyete, milli iradeye saygı göstermek herkesin vazifesidir' ifadesiyle tepkisini dile getirdi.

Başkan Dağhan: 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat DAĞHAN, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Toplam 777 haber.