Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samimi İtiraf! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samimi İtiraf!
Ali Babacan'dan MHP'ye 'askıda ekmek' eleştirisi Ali Babacan’dan MHP’ye ‘askıda ekmek’ eleştirisi
AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Ermenistan'ı destekleyenler katliamların asıl suçlusudur' AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Ermenistan’ı destekleyenler katliamların asıl suçlusudur'
Devlet Bahçeli: 2023'te adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır Devlet Bahçeli: 2023’te adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır
AK Parti Sözcüsü Çelik: Ermenistan haydut devlet gibi davranıyor AK Parti Sözcüsü Çelik: Ermenistan haydut devlet gibi davranıyor
Siyaset Haberleri

Milletvekili Gürsel Erol’dan 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samimi İtiraf!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18 yılda her alanda tarihi hizmetlere imza attıklarını ama eğitim ve kültürde arzu ettikleri ilerlemeyi sağlayamadıklarını, eğitimin batı merkezli popüler kültür ürünleri ve sapkın akım hezeyanlarıyla doldurulduğunu, önümüzdeki dönemi aileden başlayarak evlatlarımızı hakkıyla yetiştirmek adına değiştirmenin şart olduğunu ifade ederek önemli bir gerçeği hem kabul hem de samimiyetle itiraf etmesi, bu konularda yapılacak yeni çalışmaların da müjdesi oldu.

Ali Babacan’dan MHP’ye ‘askıda ekmek’ eleştirisi

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek projesini eleştirerek, 'Askıda ekmek diye bir proje başlattılar. Bu yaptıklarından hiç utanmıyorlar mı? Bir ülkede adaleti, insan haklarını, demokrasiyi askıya alırsanız o ekmeği de askıya koymak zorunda kalırsınız' ifadelerini kullandı.

AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Ermenistan’ı destekleyenler katliamların asıl suçlusudur'

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Ermenistan haydut devlet gibi davranıyor. Ermenistan’ı destekleyenler ise katliamların asıl suçlusudurlar” dedi.

Bakan Karaismailoğlu: 'Büyük hedeflerimiz var'

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ'a geldi.

Milletvekili Erol:'Personel alım sürecinin takipçisi olacağım'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İl Özel İdaresi tarafından alınacak 8 kişilik personel alımı ile ilgili açıklama yaparak, “alım sürecinin takipçisi olacağımın bilinmesini isterim” dedi.

Devlet Bahçeli: 2023’te adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısına yanıt verdi. Bahçeli, 'Seçim isteği sipariş ve hezeyandır. Erken seçim tartışması boşuna emek ve nefes israfıdır. Bizim 2023'te Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır' dedi

AK Parti Sözcüsü Çelik: Ermenistan haydut devlet gibi davranıyor

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Paşinyan yönetimi haydut devlet gibi davranmaktadır. Ermenistan saldırısında susanlar, Azerbaycan mevzi kazandığı zaman ateşkesi hatırlatıyorlar. Azerbaycan ordusu bundan sonra da gereğini yapacaktır" dedi

Başkan Kaplan, İktidarı Uyardı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, hükümete sundukları, krizden çıkış çözüm önerilerinin acilen uygulanması gerektiğini söyledi ve 'Millet adına devleti yöneten iktidarı bir kez daha uyarıyoruz. Artık partizanlık yapmaktan vaz geçin. Sizler krizi yönetemediğiniz gibi yeni krizler oluşturup şehrin huzurunu bozuyorsunuz' diyerek iktidara yüklendi

Başkan Şerifoğulları: 'Şehir merkezine değer katacak'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Yeşil Kuşak Projesi' kapsamında Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde başlatılan yeşillendirme çalışmalarını, yerinde inceledi.

Başkan Zorlu'dan Elazığlı Kadınlara Çağrı!

Elazığ’lı kadınlara Deva partisi kadın kollarından çağrı. Elazığ Deva Partisi Kadın Çalışmaları Başkanı Nurgün Zorlu bir açıklama yaparak Elazığ kadınlarını da, ilimizin sorunlarına birlikte çözüm bulmaya, fikirlerinizi paylaşmaya, dertlerimize deva olmaya davet ediyorum dedi.

HÜDA PAR, Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı Güven Tazeledi

HÜDA PAR Elazığ İl teşkilatının 3. Olağan kongresinde delegelerin tüm oylarını alan Yasin Kavaklı güven tazeledi.

Vekil Erol'dan Vali Yırık'a Sert Tepki!

Gürsel Erol bugün Aksaray Mahallesi'ne yapılan ziyaretle ilgili açıklama yaptı.

İl protokolü, Aksaray Mahallesi sakinleriyle bir araya gelip talepleri dinledi

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, il protokolü ve milletvekilleriyle birlikte Aksaray Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek taleplerini dinledi.

MHP Elazığ Merkez İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

MHP Merkez İlçe Teşkilatının 13’üncü olağan kongresi gerçekleşti. tek liste ile gidilen kongrede Yunus Bal, başkanlığa seçildi. Kongreye AK Parti Milletvekilleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti İl Başkanı’da katılarak; Cumhur İttifakının Elazığ’da devam ettiğini gösterdi. Kongrede birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Milletvekili Gürsel Erol: 'Pertek Köprüsüne Acil İhtiyacımız Var'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Pertek Köprüsünün yapılması talebinde bulundu.

Deva Partisi Konteyner Kenti Ziyaret Edip Sorunları Dinledi

DEVA Partisi Elazığ Merkez İlçe Teşkilatı Doğukent’te bulunan konteyner kentte ziyarette bulunarak vatandaşların sorunlarını dinledi

Deva Partisi Karakoçan birinci olağan kongresi gerçekleşti

Deva Partisi, Karakoçan İlçe Teşkilatı’nın birinci olağan kongresini gerçekleşti. Tek listeyle gidilen kongrede Erdem Çerçi, ilçe başkanlığına seçildi.

Gürsel Erol: 'Her partiden bir milletvekilinin seçilmesini isterim'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol’un, Elazığ Fırat gazetesine yaptığı nezaket ziyareti sırasında kendisinden, AK Parti’nin bir dahaki seçimlerde Elazığ’dan alacağı oy oranının ne olacağı konusunda bir öngörüde bulunması istendi.

Toplam 655 haber.