Siyaset

Kaplan: 'Şerifoğulları'nın aşağılayıcı tutumunu kabul etmiyoruz' Kaplan: 'Şerifoğulları'nın aşağılayıcı tutumunu kabul etmiyoruz'
MHP'den kısa çalışma ödeneğinin 3 ay daha uzatılması talebi MHP'den kısa çalışma ödeneğinin 3 ay daha uzatılması talebi
Erdoğan'ın görüştüğü şehit babası: 'Vatanımız, milletimiz, devletimiz sağ olsun' Erdoğan'ın görüştüğü şehit babası: 'Vatanımız, milletimiz, devletimiz sağ olsun'
Bakan Kurum, örnek dairenin tüm ayrıntılarını inceledi Bakan Kurum, örnek dairenin tüm ayrıntılarını inceledi
Bakan Kurum Elazığ'da, deprem konutlarını inceledi Bakan Kurum Elazığ'da, deprem konutlarını inceledi
Rasim Ozan Kütahyalı'dan Gürsel Erol'a! Rasim Ozan Kütahyalı'dan Gürsel Erol'a!
Gürsel Erol geceye damga vurdu Gürsel Erol geceye damga vurdu
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol  Feyzi baba ile bayramlaştı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol Feyzi baba ile bayramlaştı
Babacan'ın kurmayından flaş açıklamalar Babacan'ın kurmayından flaş açıklamalar
Başkan Şerifoğulları Su Kesintileri İle İlgili Açıklama Yaptı Başkan Şerifoğulları Su Kesintileri İle İlgili Açıklama Yaptı
Başkan Şerifoğulları 'Güvenli konutlarla depreme hazırlıklı bir şehir olacağız' Başkan Şerifoğulları; "Güvenli konutlarla depreme hazırlıklı bir şehir olacağız"
Milletvekili Gürsel Erol Fırat Üniversitesi'yle İlgili Açıklama Yaptı Milletvekili Gürsel Erol Fırat Üniversitesi’yle İlgili Açıklama Yaptı
Devlet Bahçeli: 'İslamofobi faillerini uzaklarda aramaya hacet yoktur' Devlet Bahçeli: ”İslamofobi faillerini uzaklarda aramaya hacet yoktur”
Milletvekili Erol: Elazığ'ın da Projeye Dahil Edilmesi Gerekiyor Milletvekili Erol: Elazığ’ın da Projeye Dahil Edilmesi Gerekiyor
Saadet Partisi Nisan Ayı İl Divan toplantısını video konferansla gerçekleştirdi Saadet Partisi Nisan Ayı İl Divan toplantısını video konferansla gerçekleştirdi
Başkan Şerifoğulları, üst yapı çalışmalarını inceledi Başkan Şerifoğulları, üst yapı çalışmalarını inceledi
Bir Teşekkürde Gürsel Gakgo'dan Bir Teşekkürde Gürsel Gakgo'dan
Siyaset Haberleri

Kaplan: 'Şerifoğulları'nın aşağılayıcı tutumunu kabul etmiyoruz'

CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında yaşanan tartışmayla ilgili konuşarak, “Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın kendi siyasi kimliğini bir tarafa bırakarak kendisine oy verene de vermeyene de eşit mesafede olması lazım” dedi.

MHP'den kısa çalışma ödeneğinin 3 ay daha uzatılması talebi

Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, kısa çalışma ödeneğinin 3 ay daha uzatılmasını talep etti.

Erdoğan'ın görüştüğü şehit babası: 'Vatanımız, milletimiz, devletimiz sağ olsun'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telefonla görüşüp taziye verdiği şehit Teğmen Canbert Tatar'ın babasıVatanımız, milletimiz, devletimiz sağ olsun dedi.

Bakan Kurum'dan Sivrice için net mesaj:'Hiçbir şekilde yapılaşmaya müsaade edemeyiz'

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'da depremin merkez üssü olan Sivrice ilçesinin aktif fay hattı üzerinde bulunduğunu belirterek, Burada uygun yerleşim alanı neresi diye çalışmayı, üniversite ve bilim insanları ile beraber yaptık. Fay hattımız bu alandan geçiyor. Bu alanda hiçbir şekilde yapılaşmaya müsaade edemeyiz. dedi.

Bakan Kurum, örnek dairenin tüm ayrıntılarını inceledi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bizmişen bölgesinde yapımı süren deprem konutlarında hazırlanıp eşyaları yerleştirilen örnek daireye girerek her ayrıntıyı tek tek inceledi.

Bakan Kurum: 'Deprem konutlarının Elazığ ve Malatya'daki toplam maliyeti 5 milyar lira'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Elazığ'a ayrı bir ilgisi olduğunu ve deprem konutlarını söz verdikleri gibi 1 yıl içerisinde teslim edeceklerini aktaran Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ ve Malatya'daki toplam maliyetin 5 milyar lira olduğunu söyledi.

Bakan Kurum Elazığ'da, deprem konutlarını inceledi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'da 24 Ocak'ta meydana gelen 6.8'lik deprem sonrasında yapımına başlanılan konutları inceleyerek, örnek daireyi gezdi, bilgi aldı.

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Gürsel Erol'a!

Eşi Nagehan Alçı'nın CHP'li milletvekili tarafından söylemediği sözlerle suçlanması Rasim Ozan Kütahyalı'yı çileden çıkardı. Kütahyalı, eşini koruma kalkanına alarak, "Eğer bir daha Nagehan’ın söylemediği sözlerden ötürü kalleşçe bir saldırı olursa bu namertliği kim yapıyorsa ona cehennemi yaşatacağıma yemin ederim" ifadelerini kullandı.

Gürsel Erol geceye damga vurdu

Habertürk ekranlarından yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programına konuk olan Nagehan Alçı ve CHP Milletvekili Gürsel Erol, arasında çok sert bir tartışma yaşandı.

Saadet Partisi telekonferans ile bayramlaşma programı düzenledi

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı İl ve İlçe teşkilatı Ramazan Bayramı vesilesiyle Telekonferans yöntemi ile Bayramlaşma programı düzenledi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol Feyzi baba ile bayramlaştı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'da Feyzi baba olarak bilinen lastikçi Feyzi Ökrenç'i arayarak bayramını kutladı.

Babacan'ın kurmayından flaş açıklamalar

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı İdris Şahin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin MHP’nin AKP’ye kurduğu tuzak olduğunu söyledi.

Başkan Şerifoğulları Su Kesintileri İle İlgili Açıklama Yaptı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’daki su kesintileriyle ilgili açıklama yaptı. Başkan Şerifoğulları “Sizlerden; bayrama kadar, olası su kesintileri için sabırlı olmanızı ve su tasarrufu noktasında hassasiyet göstermenizi rica ediyorum” dedi.

Başkan Şerifoğulları; "Güvenli konutlarla depreme hazırlıklı bir şehir olacağız"

Elazığ depreminde hasarın en fazla olduğu mahallelerden Mustafapaşa'da incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları,"Devletimizin güçlü desteğiyle, şehrimizdeki eski yapı stoku yenilenerek, güvenli konutlarıyla depreme hazırlıklı bir şehir olacağız” dedi.

Milletvekili Gürsel Erol Fırat Üniversitesi’yle İlgili Açıklama Yaptı

Fırat Üniversitesi öğrencileri, sosyal medya üzerinden günlerdir final sınavlarının online yapılması için çağrıda bulunuyor. Öğrencilerin bu taleplerine bir destek de CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’dan geldi.

Devlet Bahçeli: ”İslamofobi faillerini uzaklarda aramaya hacet yoktur”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “İslamofobi faillerini uzaklarda aramaya hacet yoktur. Elbette herkesin inanç, ifade, yaşayış ve tercih özgürlüğüne saygı duyulmalıdır. Fakat hiç kimse de Müslüman mahallesinde salyangoz satma küstahlığına, bunu da aklama ve haklı çıkarma kütüklüğüne heves etmemelidir” dedi.

Toplam 586 haber.