Ekonomi

Dolar ve Euro bugün ne kadar? Dolar ve Euro bugün ne kadar?
28 Mayıs güncel altın fiyatları 28 Mayıs güncel altın fiyatları
Ticaret Bakanı Pekcan e-ticaret ile ilgili müjdeyi verdi Ticaret Bakanı Pekcan e-ticaret ile ilgili müjdeyi verdi
Zamla birlikte Temmuz'da emekliler ne kadar maaş alacak? Zamla birlikte Temmuz'da emekliler ne kadar maaş alacak?
Fırat bölgesinde elektrik tüketimi düştü Fırat bölgesinde elektrik tüketimi düştü
Elazığ'dan koza üretimi için, ipekböceği yetiştiriciliği eğitimi veriliyor Elazığ'dan koza üretimi için, ipekböceği yetiştiriciliği eğitimi veriliyor
92 yıllık Kapalı Çarşı da en sakin bayram alışverişi 92 yıllık Kapalı Çarşı da en sakin bayram alışverişi
Başkan Arslan Elazığ İle İlgili Önemli Açıklamalarda Bulundu Başkan Arslan Elazığ İle İlgili Önemli Açıklamalarda Bulundu
Randevu listeleri dolan berberler dezenfekte edildi, açılmayı bekliyor Randevu listeleri dolan berberler dezenfekte edildi, açılmayı bekliyor
Elazığ kuyumcu esnafı da 11 mayıs'ta hizmet vermeye hazırlanıyor Elazığ kuyumcu esnafı da 11 mayıs’ta hizmet vermeye hazırlanıyor
3 bin 500 kişiye istihdam sağlayacak yatırımın iki etabı tamamlandı 3 bin 500 kişiye istihdam sağlayacak yatırımın iki etabı tamamlandı
ARSLAN 'Kararların hayata geçirilmesi tarihi bir sürecin başlangıcı olacaktır' ARSLAN; 'Kararların hayata geçirilmesi tarihi bir sürecin başlangıcı olacaktır'
Altın yatırımcısına korona uyarısı Altın yatırımcısına korona uyarısı
Elazığ'dan 1 milyon fide ile destek! Elazığ'dan 1 milyon fide ile destek!
Mehmet Ali Dumandağ'dan Kampanyalara Destek Mehmet Ali Dumandağ’dan Kampanyalara Destek
İşadamı Gıyasettin Demirtaş, Hayatını Kaybetti İşadamı Gıyasettin Demirtaş, Hayatını Kaybetti
Çeyrek altın rekor seviyede Çeyrek altın rekor seviyede
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan'dan Bankalara Çağrı Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan’dan Bankalara Çağrı
TBB'den çek ödeme destek kredisi geliyor TBB'den çek ödeme destek kredisi geliyor
Ekonomi Haberleri

Dolar ve Euro bugün ne kadar?

Dolar kuru bugün haftanın son işlem gününe kısa bir süre kala yüzde 0,20’lik bir değişim yaşadı. Yükseliş puanına rağmen 6,78 TL bandının altındaki konumunu sürdüren Dolar’a paralel olarak Euro da artış gösterdi.

28 Mayıs güncel altın fiyatları

Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatları için meraklı arayış sürüyor. Altın fiyatlarını canlı ve anlık takip etmek istiyorsanız haberimizin içeriğinden güncel altın fiyatları bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. İşte 28 Mayıs 2020 altın fiyatları

Ticaret Bakanı Pekcan e-ticaret ile ilgili müjdeyi verdi

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan "Firmalarımızı e-ihracata özendirmek amacıyla e-ticaret sitelerine üyelik giderlerini 2020 yılı için yüzde 80 , takip eden yıllarda yüzde 60 oranında destekleyeceğiz" dedi.

Zamla birlikte Temmuz'da emekliler ne kadar maaş alacak?

2020 yılının ikinci yarısında alacağı zam oranını merak eden yaklaşık 13 milyon emekli, bu rakamları öğrenmek için araştırmalara başladı.

Elazığ esnafı zor durumda

Esnaflarımız önce deprem sonrasında da koronavirüs salgını derken bir hayli mağduriyet yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor. Sık sık esnafların mağduriyetini ve bu mağduriyetlerin giderilmesi adına onların taleplerini aktarıyoruz. Ümitlerini bayrama taşıyan esnaflarımız yine karamsar. Çünkü bayramda sokağa çıkma sınırlaması geldi. Bundan dolayı da esnaflarım işleri yine kesat gidiyor. Uzun süre esnaflık yapan bazı kişiler ise; hiçbir bayram bu kadar işlerin azaldığını görmediklerini vurgulayarak, ümitlerinin başka bayrama kaldığını ifade etti.

Fırat bölgesinde elektrik tüketimi düştü

Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli’nin yer aldığı Fırat bölgesinde 4 ay içerisinde elektrik tüketiminin bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 7'den fazla düştüğü belirlendi.

Elazığ'dan koza üretimi için, ipekböceği yetiştiriciliği eğitimi veriliyor

Elazığ'da 5 yıl içerisinde en az 500 kutu ipek böceği yetiştirilip, 18 bin kilogram koza hasadının yapılabileceğinin saha çalışması ile ön görülmesi sonrasında bugün ipek böceği yumurtaları çiftçilere dağıtıldı.

92 yıllık Kapalı Çarşı da en sakin bayram alışverişi

Türkiye'nin yöresel ürün çeşitliliği bakımından zengin illeri arasında yer alan Elazığ'da bulunan 92 yıllık Kapalı Çarşı’da korona virüs tedbirleri nedeniyle en sakin Ramazan Bayramı alışverişi yaşanıyor. Maske takmanın zorunlu olduğu, sosyal mesafeye dikkat edilmeye çalışılan ve içeride 150 kişi bulunması gereken çarşıya gelenler yöresel ürünlerden satın alıyor.

Başkan Arslan Elazığ İle İlgili Önemli Açıklamalarda Bulundu

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ ekonomisine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, tüm dünya ile birlikte Ülkemizi de sarsan COVİD-19 sürecinin Elazığ depremini gündem dışına ittiğini belirterek bu durumun tüm toplumu olumsuz yönde etkilediğini söyledi.

Randevu listeleri dolan berberler dezenfekte edildi, açılmayı bekliyor

Elazığ'da Korona virüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında 55 gündür kapalı olan berber ve kuaförlerin Pazartesi günü açılacak olması nedeniyle randevu defterleri doldu, iş yerleri dezenfekte edildi.

Elazığ kuyumcu esnafı da 11 mayıs’ta hizmet vermeye hazırlanıyor

Elazığ’da Hizmet Veren Kuyumcu Esnafı Da 11 Mayıs’ta Hizmet Vermeye Hazırlanıyor. Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakçı, Gerekli Tüm Tedbirlerin Alındığını Belirterek,Maskesiz Kimsenin Pasaja Alınmayacağını Söyledi.

3 bin 500 kişiye istihdam sağlayacak yatırımın iki etabı tamamlandı

Elazığ’da 3 bin 500 kişiye istihdam sağlayacak olan Tam Entegre Tekstil tesisinin ilk iki etabı tamamlandı, diğer 2 etapta ise çalışmaların aralıksız sürdüğü bildirildi.

ARSLAN; 'Kararların hayata geçirilmesi tarihi bir sürecin başlangıcı olacaktır'

Tarım Şurası Kararlarının Hayata Geçirilmesi Ülkemiz İçin Tarihi Bir Sürecin Başlangıcı Olacaktır...

Altın yatırımcısına korona uyarısı

Bir süredir fiyat artışı devam eden altında yükseliş durdurulamazken, sokağa çıkma kısıtlamasının devam ettiği 4 gün boyunca da altının fiyatı yukarı doğru tırmanmaya devam etti.

Elazığ'dan 1 milyon fide ile destek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlattığı kampanyaya, Elazığ Valiliği koordinesinde hizmet veren ve Avrupa'da ilk olan merkezde 1 milyon tohum ekilip, fide yetiştirilerek destek verildi.

Mehmet Ali Dumandağ’dan Kampanyalara Destek

Ticaret Odası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı kampanyaya 30 bin lira bağışta bulunduklarını, Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın başlattığı kampanya kapsamında da iki esnafa destek verdiklerini söyledi.

Toplam 288 haber.