Ekonomi

Elazığ'da 141 milyon lira yatırım bedelli 96 proje kabul edildi Elazığ'da 141 milyon lira yatırım bedelli 96 proje kabul edildi
Altını olan seviniyor, borcu olan kara kara düşünüyor Altını olan seviniyor, borcu olan kara kara düşünüyor
Elazığ İlk 6 Ay'da 155 Marka Başvurusu Yaptı Elazığ İlk 6 Ay'da 155 Marka Başvurusu Yaptı
SAHA OSB Tasarım ve İnovasyon Merkezini Ziyaret Etti SAHA OSB Tasarım ve İnovasyon Merkezini Ziyaret Etti
Tekstil Endüstri Park Projesi'nin Ayrıntıları Açıklandı Tekstil Endüstri Park Projesi'nin Ayrıntıları Açıklandı
Erkaya Yırık, tekstil sektörüyle ilgili müjdeli haberi paylaştı Erkaya Yırık, tekstil sektörüyle ilgili müjdeli haberi paylaştı
5 Ağustos 2020 Dolar ve Euro Fiyatları 5 Ağustos 2020 Dolar ve Euro Fiyatları
5 Ağustos 2020 Altın Fiyatları 5 Ağustos 2020 Altın Fiyatları
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yılın ilk yarısında 307 milyon kira yardımında bulundu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yılın ilk yarısında 307 milyon kira yardımında bulundu
Altını olanlar dikkat! 'Yıl sonuna doğru' Altını olanlar dikkat! 'Yıl sonuna doğru'
Türkiye İhracatçılar Meclisi Elazığ'ın Haziran ayı ihracat rakamlarını açıkladı Türkiye İhracatçılar Meclisi Elazığ’ın Haziran ayı ihracat rakamlarını açıkladı
Bakan duyurdu: 'Son 3 ayda 3,5 milyar lira yatırım' Bakan duyurdu: 'Son 3 ayda 3,5 milyar lira yatırım'
Dolar ne kadar, euro kaç TL? 1 Ağustos 2020 döviz kurları verileri Dolar ne kadar, euro kaç TL? 1 Ağustos 2020 döviz kurları verileri
1 Ağustos 2020 Altın Fiyatları 1 Ağustos 2020 Altın Fiyatları
Yargıtay'dan mesaide uyuyanlara kötü haber Yargıtay'dan mesaide uyuyanlara kötü haber
29 Temmuz 2020 altın fiyatları 29 Temmuz 2020 altın fiyatları
Hoşköyü'nde tatlı bir telaş başladı Hoşköyü'nde tatlı bir telaş başladı
Altında yeni rekor geldi! Gram altın ne kadar oldu? Altında yeni rekor geldi! Gram altın ne kadar oldu?
Salgın döneminde ticarete can verdi! Salgın döneminde ticarete can verdi!
Ekonomi Haberleri

Elazığ'da 141 milyon lira yatırım bedelli 96 proje kabul edildi

Elazığ'da Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından 83,5 milyonu hibe olmak üzere toplam 141 milyon lira yatırım bedelli 96 projenin kabul edildiği bildirildi.

Altını olan seviniyor, borcu olan kara kara düşünüyor

Güvenli liman altında yükseliş devam ediyor. Elazığ Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakçı, altının yükselmeye devam edeceğini belirterek; vatandaşların panik yapmamasını söyledi.

Elazığ İlk 6 Ay'da 155 Marka Başvurusu Yaptı

Türk Patent ve Marka Kurumu (TÜRKPATENT) verilerine göre 2020 yılı ilk altı aylık döneminde Elazığ’dan 155 marka başvurusu yapıldı. Elazığ bu sayı ile Doğu Anadolu Bölgesinde en fazla marka başvurusu yapılan ikinci il olurken, Türkiye sıralamasında ise 32’inci oldu.

SAHA OSB Tasarım ve İnovasyon Merkezini Ziyaret Etti

Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği İş geliştirme ve Proje Direktörü Turgay Turhan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’ın girişimleriyle Elazığ OSB Tasarım ve İnovasyon Merkezini ziyaret etti.

Tekstil Endüstri Park Projesi'nin Ayrıntıları Açıklandı

Elazığ OSB Tekstil Endüstri Park Projesi’nin ayrıntılarıyla ilgili Elazığ OSB Yönetimi tarafından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada; 'Projenin tamamlandığında 3 bin ilave istihdam yaratacağı değerlendirilmektedir' denildi.

SunExpress Elazığ - Avrupa seferlerini artırdı

Havayolu şirketi SunExpress, Ağustos ayında Anadolu - Avrupa uçuşlarına yeni destinasyonlar ekledi.

Erkaya Yırık, tekstil sektörüyle ilgili müjdeli haberi paylaştı

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Elazığ OSB Tekstil Endüstri Park Projesi’nin ön kabulünün bakanlık tarafından yapıldığını açıkladı.

5 Ağustos 2020 Dolar ve Euro Fiyatları

Dolar kurundaki hareketlilik yakından takip ediliyor ve her gün dolar kaç TL oldu, önümüzdeki günlerde dolar yükselir mi sorularına yanıt aranıyor. İşte 5 Ağustos 2020 çarşamba dolar kuru, dolar kurunda son durum ve piyasalardan son dakika gelişmeleri...

5 Ağustos 2020 Altın Fiyatları

Artan vaka sayıları ile korona salgınında ortaya çıkan ikinci dalga endişeleri ve merkez bankalarının salgının ülke ekonomilerinde yarattığı hasarı en aza indirmek için attığı adımlar altın fiyatlarının zirveye çıkmasına neden oldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yılın ilk yarısında 307 milyon kira yardımında bulundu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yılın ilk yarısında 244 milyon TL riskli yapı, 63 milyon TL de riskli alan kira yardımı olmak üzere toplamda 48 bin 240 hak sahibine 307 milyon TL kira yardımında bulundu. Bakanlık 2012 yılında başlayan kentsel dönüşüm süreci kapsamında bugüne kadar toplam 351 bin 260 hak sahibine 4 Milyar 155 Milyon TL kira yardımı yaptı.

Altını olanlar dikkat! 'Yıl sonuna doğru'

Altın fiyatları ne olacak? Altın yükselecek mi? soruları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Hacıoğlu Gold Mining'in CEO'su Yasin Hacıoğlu, gram altının 550 lirayı dahi test edebileceğini belirtti.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Elazığ’ın Haziran ayı ihracat rakamlarını açıkladı

Türkiye İhracatçılar Meclisi haziran ayı ihracat oranlarını açıkladı. Açıklanan verilere göre Elazığ’da haziran ayında 14 milyon 897 bin dolarlık ihracat yapıldı.

Bakan duyurdu: 'Son 3 ayda 3,5 milyar lira yatırım'

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu 'Artan haberleşme kullanımını karşılamak için yapılan yatırımlar geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 66 arttı' dedi.

Dolar ne kadar, euro kaç TL? 1 Ağustos 2020 döviz kurları verileri

2020 Ağustos ayının ilk gününde dolar ve euro kurundaki son dakika verileri piyasalardaki güncel durumu gösterdi. 7 TL bandına oldukça yakın bir konumda seyreden dolar kuru euro kuruna oranla daha az bir yükseliş gerçekleştirmişti. Peki, bugün dolar ne kadar, euro kaç TL?

1 Ağustos 2020 Altın Fiyatları

Küçük ve büyük ölçekli yatırımcılar tarafından yakından takip edilirken son dönemde büyük çıkış yakalayan grafiğe sahip olması uzman yorumları ve canlı rakamların takip edilmesine neden oluyor. Hal böyle olunca altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı da aranıyor. Peki; 1 Ağustos tam, yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? İşte son dakika haberinin detayları!

Yargıtay'dan mesaide uyuyanlara kötü haber

Bir plastik ve boya fabrikasında çalışan güvenlik görevlisi, sıcağın da etkisiyle bir anda uykuya daldı. Devriyeye çıkmadığı tespit edilen güvenlikçi kovuldu. Mahkemenin 'kıdem tazminatı ödenmeli' dediği uykucu güvenlik görevlisine kara haber Yargıtay'dan geldi. Yüksek mahkeme; mesaide uyuyanların tazminatsız şekilde kovulmasının önünü açtı.

29 Temmuz 2020 altın fiyatları

Son zamanlarda yatırımcısının yüzünü fazlaca güldüren altın fiyatları, internette en çok aratılan konuların başında geliyor. Yatırımlarını altın alarak koruyan vatandaşlar, güncel altın fiyatlarını öğrenmek istiyor. 29 Temmuz Çarşamba günü gram altın 435 lira olarak güne başladı. İşte güncel altın fiyatları.

Hoşköyü'nde tatlı bir telaş başladı

Türkiye'nin üzüm konusunda sayılı illeri arısında yer alan ve coğrafi işaretli ürünleri bulunan Elazığ'da, son yıllarda denenen İlkeren ve Prima cinsi erkenci üzüm hasadına başlandı.

Altında yeni rekor geldi! Gram altın ne kadar oldu?

Ons altın fiyatlarındaki hızlı yükseliş gram altın fiyatlarında yukarı yönlü harekete neden oldu. Ons altın 1944 dolar seviyesine ulaşarak tarihi rekor seviyeye yükseldi. Gram altın ise 428 lirayı gördü.

Toplam 345 haber.