Genel

Elazığ Valisi Kaldırım: 'Elazığ'da hastanelerde 10 vakamız var' Elazığ Valisi Kaldırım: 'Elazığ'da hastanelerde 10 vakamız var'
Tarihi camilerde cuma namazı heyecanı Tarihi camilerde cuma namazı heyecanı
Elazığ'ın tarihi ilçesinde cuma namazı stadyumda kılındı Elazığ'ın tarihi ilçesinde cuma namazı stadyumda kılındı
Elazığ Belediyesi'nden Duyuru! Elazığ Belediyesi'nden Duyuru!
Müftü Aydın 'Camilerin ibadete açılacak olmasının heyecanı yaşanıyor!' Müftü Aydın; 'Camilerin ibadete açılacak olmasının heyecanı yaşanıyor!'
Gök taşı, Harput'tan da görüldü, herkes muhtarı arıdı Gök taşı, Harput'tan da görüldü, herkes muhtarı arıdı
Elazığ'da otomobil takla attı: 1 yaralı Elazığ'da otomobil takla attı: 1 yaralı
İdlib şehidi Teğmen Tatar, son yolculuğuna uğurlandı İdlib şehidi Teğmen Tatar, son yolculuğuna uğurlandı
Abdullahpaşa Mahallesi'ndeki 2. Etap konutların ihalesi yapıldı Abdullahpaşa Mahallesi’ndeki 2. Etap konutların ihalesi yapıldı
İdlib şehidi Teğmen Tatar'ın naaşı Elazığ'da getirildi İdlib şehidi Teğmen Tatar'ın naaşı Elazığ'da getirildi
Elazığ'da 30 küçükbaş hayvan sağanak nedeniyle telef oldu Elazığ'da 30 küçükbaş hayvan sağanak nedeniyle telef oldu
Elazığ'da maske takmayana 800 TL ceza Elazığ’da maske takmayana 800 TL ceza
Elazığ'a şehit ateşi düştü Elazığ'a şehit ateşi düştü
Elazığ'da camiler, ibadete hazırlanıyor Elazığ'da camiler, ibadete hazırlanıyor
Elazığ'da yasak başladı, herkes maske ile sokağa çıktı Elazığ'da yasak başladı, herkes maske ile sokağa çıktı
Elazığ'da maskesiz dışarı çıkmak yasaklandı Elazığ'da maskesiz dışarı çıkmak yasaklandı
Türkiye'yi gülümseten çifte verdikleri sözü tutup kahve içmeye gittiler Türkiye'yi gülümseten çifte verdikleri sözü tutup kahve içmeye gittiler
Tedavisini Cumhurbaşkanı Erdoğan üstlenmişti, tümörü yüzde 15 küçüldü Tedavisini Cumhurbaşkanı Erdoğan üstlenmişti, tümörü yüzde 15 küçüldü
Vali Kaldırım'Bundan sonra virüsü dışarıdan gelenler getirir, hassas hareket edelim' Vali Kaldırım'Bundan sonra virüsü dışarıdan gelenler getirir, hassas hareket edelim'
Genel Haberleri

Elazığ Valisi Kaldırım: 'Elazığ'da hastanelerde 10 vakamız var'

Vatandaşları toplu ve kapalı alanlardan uzak durması için uyaran Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, kentin hem depremi hem de salgını yaşadığını ve üstesinden geldiğini vurgulayarak, şuanda hastanelerde 10 vakanın olduğunu açıkladı.

Tarihi camilerde cuma namazı heyecanı

Elazığ'da yüzlerce ibadethanede olduğu gibi 4 bin yıllık Harput Mahallesi'nde tarihi Eğriminareli Ulu Camii ile Sarehatun Camii'nde de uzun bir aradan sonra cuma namazı heyecanı yaşandı.

Elazığ'ın tarihi ilçesinde cuma namazı stadyumda kılındı

Elazığ'ın tarihi Palu ilçesinde cuma namazı stadyumda kılındı.

Elazığ Belediyesi'nden Duyuru!

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, 24 Ocak tarihinde yaşanan deprem sonrası kullanılmaz durumda olan binalara ait Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi alınmayacağı belirtilerek, ilgili mükelleflerin binalarının kullanılamaz niteliği taşıdığına dair Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünden alacakları belge ile Elazığ Belediyesi Mali İşler Müdürlüğü’ne başvurmaları gerektiği belirtildi.

Müftü Aydın; 'Camilerin ibadete açılacak olmasının heyecanı yaşanıyor!'

Müftü Aydın, İlçe Müftüleri ile Video Konferans Toplantısı Gerçekleştirdi!

Gök taşı, Harput'tan da görüldü, herkes muhtarı arıdı

Elazığ'ın 4 bin yıllık Harput Mahallesinden de görülen gök taşı nedeniyle, muhtarı bir çok kişi arayıp sorarken, bazı vatandaşların da bölgede arama yaptığı öğrenildi.

Elazığ'da otomobil takla attı: 1 yaralı

Elazığ'da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil takla attı, bir kişi yaralandı.

İdlib şehidi Teğmen Tatar, son yolculuğuna uğurlandı

Suriye'nin İdlib bölgesinde EYP'nin infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Teğmen Canbert Tatar, memleketi Elazığ'da son yolculuğuna uğurlandı.

Abdullahpaşa Mahallesi’ndeki 2. Etap konutların ihalesi yapıldı

Abdullahpaşa Mahallesi’nde yapılacak olan ikinci etap 977 konut ile 100 dükkanın ihalesi yapıldı. İhalede sınır değeri Elazığ firması olan ziver inşaat verdi. Sonuçların önümüzdeki günlerde netleşeceği öğrenildi.

İdlib şehidi Teğmen Tatar'ın naaşı Elazığ'da getirildi

Suriye'nin İdlib bölgesinde EYP'nin infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Teğmen Canbert Tatar'ın naaşı helikopter ile Elazığ'a getirildi.

Elazığ'da 30 küçükbaş hayvan sağanak nedeniyle telef oldu

Elazığ'ın Ağın ilçesinde önceki gün sağanak ve rüzgarlı havada sürüden ayrılıp kayıp olan 30'u küçükbaş hayvan telef oldu.

Elazığ’da maske takmayana 800 TL ceza

Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında maske kullanımının zorunlu hale getirildiği Elazığ'da, yasağı ihlal edenlere 800 TL para cezası verilmesi kararlaştırıldı. Kente gelip 14 gün karantina kuralına uymayanlara ise 3 bin 150 TL ve 15 gün evden çıkmama cezasının uygulanacağı açıklandı.

Elazığ'a şehit ateşi düştü

Suriye'nin İdlib bölgesinde EYP'nin infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Elazığlı Teğmen Canbert Tatar'ın Tunceli'de dede evinde bulunan ailesine acı haber verildi.

Elazığ'da camiler, ibadete hazırlanıyor

Elazığ'da Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında ibadete kapatılan ve 29 Mayıs'ta Cuma Namazı ile birlikte yeniden açılacak camiler de hazırlıklar dezenfekte ile başladı.

Elazığ'da yasak başladı, herkes maske ile sokağa çıktı

Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında sokağa maskesiz çıkmanın yasaklandığı Elazığ'da, vatandaşlar 4 günlük kısıtlamasının bitmesiyle maske takarak dışarı çıktı.

Elazığ'da maskesiz dışarı çıkmak yasaklandı

Elazığ'da vatandaşlara maskesiz dışarı çıkma yasağı getirildi. Ayrıca il dışından gelenlere 14 gün karantina uygulanacağı, uymayanlara ise 3 bin 150 TL para ve ek 15 gün ikametinden çıkmama cezası verileceği bildirildi.

Toplam 1279 haber.