Genel

Genel Haberleri

SGK İl Müdürlüğü’ne Mehmet Sıtkı Erman vekaleten atandı

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ayhan Tuncer’in koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmesinin ardından boşalan il müdürlüğü koltuğuna Müdür Yardımcısı Mehmet Sıtkı Erman getirildi.

Doruk Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Polat Oldu

Doruk Medya Yönetim Kurulu Başkanlığına İş İnsanı Ayhan Polat Getirildi.

Kanal 23 televizyonu'nda görev değişimi!

İlimizde yayın yapan Kanal 23 televizyonun genel yayın yönetmeni değişti. Kanal 23 Televizyonun Genel Yayın Yönetmenliğine usta gazeteci Arif Çakmak getirildi.

Rabia nine, o anları anlattı

Elazığ'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yöresel şivesi ile kollarını açıp 'Ömrümden ömrüne koya' diyerek sevgi gösterisinde bulunan Rabia nine, yaşadığı o heyecanı ve anları anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Elazığ paylaşımı

Elazığ’da deprem sonrası yapılan konutların anahtar teslimini gerçekleştirip, ziyaretleri sonrası kentten ayrılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Elazığ'dan ayrıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Ocak depreminin birinci yıl dönümü nedeniyle saat 14:00’te Elazığ’a geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ’da gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından Elazığ’dan ayrıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hafız Abdullah Nazırlı ve Mehmet Zeki Sekin’e ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hastanede tedavi gören kanaat önderi Hafız Abdullah Nazırlı ve şehit polis memuru Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin’i ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İpekyolu Çocuk ve Gençlik Merkezi’nin açılışını yaptı

Elazığ depreminin 1. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen anma ve deprem konutları anahtar teslim törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ardından İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’nin açılışına iştirak etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Depremzede Aileye Ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yazıkonak’ta evlerine yerleşen depremzedeleri ziyaret etti.

Bakan Soylu ve Kurum deprem konutları anahtar teslim törenine katıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı deprem konutları anahtar teslim töreninde, 'Birileri söz söylerler, laf üretirler. AK Parti hükümetleri iş yaparlar ve o söz söyleyenlerin, laf söyleyenlerin sözüne bakmadan yollarına devam ederler' dedi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ise, 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde Elazığ genelinde 2 bin 500 konutun tamamlanarak teslim edildiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Elazığ’da 8 bin ailemizi yeni evlerine kavuşturmuş oluyoruz

Elazığ’da depremden 6 ay sonra 2 bin 517’i konutu, Malatya’da bin 195 konutu vatandaşın hizmetine sunduklarını belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Bugün Elazığ’da 5 bin 500 konutu daha teslim ederek toplamda 8 bin ailemizi yeni evlerine kavuşturmuş oluyoruz. Kalan 12 bin konutu da yeşil alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, camileri, okulları, spor salonları ve spor sahalarıyla hep birlikte yaza kadar tamamlayıp vatandaşlarımıza teslim edeceğiz' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Devlet vatandaşının mutluluğuyla mutlu olur. Onun için geçmişte ne demişler devlete 'Devlet Baba' demişler. Şimdi bizler de Cumhur ittifakı olarak hamd olsun bu anlayışla bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik ve bu yola devam ediyoruz. Kardeşlerim biz sizin hizmetçiniziz' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan helikopter ile Elazığ’da yapılan konutları inceledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 24 Ocak depreminin seneyi devriyesinde Elazığ’a geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, helikopter ile Elazığ’da depremin ardından yapımına hızlı bir şekilde başlanılan konutları bulunduğu inceledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ'a geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Elazığ'a geldi, deprem konutlarını teslim edeceği alana geçeceği bildirilirken, vatandaşlar da heyecanla beklemeye başladı.

Bakan Soylu'dan Elazığ'da hasta ziyaretleri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, rahatsızlıkları nedeniyle hastanede tedavi altında olan kanaat önderi Hafız Abdullah Nazırlı ve Şehit polis memuru Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin'i ziyaret etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ’a geldi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ’a geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan için vişne mermerinden 'tespih' yaptı

Dünyada sadece Elazığ'da çıkan ve bir çok ülkede önemli mekanlarda kullanılan vişne mermerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edilmek üzere tespih yapıldı.

Bakan Kurum: Ülkemizi depremlere hazır hale getiriyoruz

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 'Deprem sonrası acılar artık son bulsun istiyor, bunun için var gücümüzle çalışarak ülkemizi depremlere hazır hale getiriyoruz' dedi.

Elazığ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı bekliyor!

Elazığ depreminin birinci yıldönümü nedeniyle pazartesi günü Elazığ’a gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti öncesi hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yazıkonak Beldesinde konut teslim törenine katılacak. Şehre gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’da hazırlıkların yapılacağı alanlarda incelemelerde bulundu.

Toplam 1995 haber.