Künye

Künye

Künye

Elazığ Online Elektronik Medya Yayıncılığı Adına

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni / Grantee / Editor in chief

Muhammed BAYGELDİ

HUKUK DANIŞMANLARI / Jurisconsult

Av.Yusuf ŞAHİN

Av.Gizem KALAY

Telefon/Telephone

0533 592 39 39

YAZILIM / Software

Haber Sistemi Kulga - Medya İnternet

DOMAIN SERVİSİ / Domain Service

isimtescil.net

HOSTING SERVİS / Hosting Service

Medya İnternet Telekom (miTelekom)

Mali Bilgiler

Harput Vergi Dairesi

Vergi No: 1530383995

BASIN BÜLTENLERİ / Press Releases
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri info@elazigonline.com mail adresi veya +90 533 592 39 39 no'lu telefon aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. elazigonline.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

©Copyrigth 2015 elazigonline.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. elazigonline.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar elazigonline.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the elazigonline.com However, sometimes the elazigonline.com uses third parties to process your information. elazigonline.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the elazigonline.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the elazigonline.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the elazigonline.com and its services. When you use elazigonline.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the elazigonline.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık / Contradiction to law

elazigonline.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten dolayı yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@elazigonline.com ve +90 533 592 39 39 no'lu telefon hattı üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Sitemiz İhlas Haber Ajansı Abonesidir (İHA)

Sitemiz Anadolu Ajansı Abonesidir (AA)

Sitemiz (ELİYGAD) Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği üyesidir.