Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal, Elazığ'a Geldi

Elazığ siyaset haber: Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal, Elazığ'da teşkilatıyla buluştu. Karal, yerelin gündemini Ankara'ya taşıdıklarını söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal, Elazığ'a Geldi
Elazığ siyaset haber: Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal, Elazığ’da teşkilatıyla buluştu. Karal, yerelin gündemini Ankara’ya taşıdıklarını söyledi.
Elazığ Online Elazığ Haber - Çağlayan Günday

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal, Elazığ’a geldi. Partisinin İl Teşkilatı ile bir araya gelen Karal, Türkiye’nin 81 ilini dolaştıklarını kaydetti.

Elazığ’da aktif bir teşkilata sahip olduklarını ifade eden Karal, yerelin gündemini Ankara’ya taşıdıklarını kaydetti.

KARAL: HALKIMIZLA BERABER OLDUK

Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal “Burada çok dinamik ve çok aktif bir teşkilatımızın olduğunu görmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Bazı sivil toplum kuruluşlarımızı, kanaat önderlerimizi ziyaret ettik. Halkımızla beraber olduk. İnşallah Ankara’ya döneceğiz tabi siyaset daha da yoğunlaşıyor. Siyasetteki trafik çok hızlı bir şekilde akmaya başlıyor onun için Ankara’nın gündemi çok yoğun. Bizler de Anadolu’nun, yerelin gündemini Ankara’ya taşımak ve Ankara’nın gündemiyle yerelin gündemini bir hamur yaparak programlarımıza yansıtmayı amaçladığımız için bu ziyaretleri başlattık ve bundan sonra da çok daha sık bir şekilde sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Elazığ Online

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN