Elazığ Eski Valisi Murat Zorluoğlu'ndan bir hibe araç daha

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Elazığ eski Valisi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun belediyelerine bir adet vidanjör hibe ettiğini söyleyerek, 'Zorluoğlu devlet adamlığını gösterdi' dedi.

PAYLAŞ

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na teşekkür etti.

DOĞAN: BELDE SAKİNLERİNİN GÖNLÜNDE TAHT KURDU

Doğan, Elazığ’da Valilik yaptığı dönemde halkın büyük teveccühünü kazanan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Mollakendi Belediyesi’ne Vidanjör hibe ettiğini belirterek, “Her fırsatta Elazığ’a ve Elazığlılara olan sevgisini gösteren Başkan Zorluoğlu bir kez daha devlet adamlığını göstererek, Mollakendi Belde sakinlerinin gönlünde taht kurdu” dedi.

DOĞAN: KIYMETLİ BAŞKANIMIZA ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Başkan Murat Zorluoğlu’na minnettar olduklarını belirterek, “İlimizde Valilik yaptığı dönemde hemşerilerimizin sevgisini kazanan değerli başkanımız Murat Zorluoğlu, beldemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet Vidanjör aracını hibe etti. Belde sakinlerimiz adına kıymetli başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Başkanımız, devlet adamlığını bir kez daha göstermiş ve Cumhurbaşkanımızın bizlere çizdiği Gönül Belediyeciliğini layıkıyla yerine getirmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle aracın beldemize hayırlı olmasını diliyor, önümüzdeki günlerde yeni müjdelerle kamuoyunun karşısına çıkacağımızı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Elazığ Online

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN