Etiketler

Elazığ Belediyesi ekipleri şehir genelinde çalışmalara başladı

Elazığ’da kar yağışının ardından Elazığ Belediyesi ekipleri şehir genelinde çalışmalarına başladı. Kar dolayısıyla kapanan yollarda iş makineleri ile temizleme çalışması yaptılar.

Başkan Şerifoğulları'ndan öğrencileri sevindirecek haber

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları öğrencileri sevindirecek bir açıklama yaptı. Başkan Şerifoğulları öğrenciler için internet kartları hazırladıklarını söyledi.

Mini terminal binası projesi inşaat çalışmaları devam ediyor

Elazığ Belediyesi, şehrin değişimine ve gelişimine değer katan projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Elazığ Belediyesi'nden sokak hayvanlarına şefkat eli

Elazığ'da sokak hayvanları belediye ekipleri tarafından özellikle kısıtlama günlerinde düzenli olarak besleniyor.

Elazığ Belediye Meclisi Ocak ayı toplantıları sürüyor

Elazığ Belediye Meclisi Ocak ayı toplantıları ikinci oturumu ile devam etti.

'Deprem ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü' resmen kuruldu

Elazığ Belediye Meclis toplantısının bugünkü oturumunda Belediye bünyesinde 'Deprem ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü' kurulmasına karar verildi.

Meydan ve yeraltı otoparkı projesine start verildi

Elazığ'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve yeraltı otoparkı projesi kapsamında çalışmalar başladı.

Elazığ Belediyesi Whatsapp Temizlik Hattı Devrede!

Elazığ Belediyesi tarafından çevre sorunlarının hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturulması amacıyla ‘Whatsapp Temizlik Hattı’ kuruldu.

Milletvekili Erol, Sayıştay raporunu kamuoyuna açıkladı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Sayıştay'ın Elazığ Belediyesi için hazırladığı 2019 denetim raporuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bozuk ve küflenmiş 1,5 ton hurma ele geçirildi

Elazığ’da gelen ihbarı değerlendiren zabıta ekipleri boş bir dükkanda, bozuk ve küflenmiş 1,5 ton hurma ele geçirdi. Dükkan mühürlenirken hakkında işlem yapılan şahıs ise hurma yiyerek zabıta ekiplerine bozuk olmadığını inandırmaya çalıştı.

Elazığ Belediyesi tam teçhizat kara kışa hazır

Elazığ’da belediyenin, kış mevsimi nedeniyle 58 adet iş makinesi ve 275 personelden oluşan ekiple kış tedbirlerini aldığı bildirildi.

Elazığ Belediyesi Dolandırıcılara Karşı Uyardı

Elazığ Belediyesi; Elazığlı vatandaşları yardım talebinde bulunan dolandırıcılara karşı uyardı.

Tebrikler Kızlar

Türkiye Voleybol 2. Lig 8. Grup'un 9. Haftası'nda Elazığ Belediyesi Voleybol evinde karşılaştığı Hakkari Mehmet Akif Ersoy MTAL'i 3-0 mağlup etti.

Depremde 2 kedi gözlerini kaybetti, şimdi sıcak yuva bekliyor

Elazığ’da meydana gelen depremde 14 kişini hayatını kaybettiği Dilek Sitesi enkazından kurtarılan 2 kedinin hayvan hastanesindeki tedavisi tamamlanırken, her ikisi de gözlerini kaybetti. Gözleri artık görmeyen 2 kedi, doğal yaşam alanında hayatlarını devam ettiremeyecek olması nedeniyle sıcak bir yuva bekliyor.

Sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanları unutulmadı

Elazığ'da korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanları unutulmadı, belediye ekipleri tarafından kentin farklı noktalarına mama ve su bırakıldı.

Elazığ'da evi yanan yaşlı çifte destek

Elazığ'da evleri yanan yaşlı çift için konteyner kent desteğinde bulunulurken, belediye tarafından da tüm ihtiyaçları karşılandı.

Elazığ Belediyesi'nde ikinci pandemi desteği başlıyor

Elazığ Belediyesi tarafından ikinci pandemi dalgası nedeniyle esnaftan, iş yerleri kapananlara, ihtiyaç sahibi öğrencilerden, servis sürücülerine kadar bir çok kesimi kapsayan destek paketinin hayata geçirildiği bildirildi.

Akaryakıt tankına düşen kedi, zeytinyağı ile temizlendi

Elazığ’da akaryakıt tankına düşen ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarılan kedi, 15 kilogram zeytinyağ ile 2 saat süren çalışma sonucunda temizlenip bakıma alındı.

Akaryakıt tankına düşen kedi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı

Elazığ’da akaryakıt tankına düşen kedi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Elazığ'da kış mevsimi için tedbirler alındı

Elazığ'da belediye ekiplerinin, kış mevsimi için 58 adet araçla hazırlıklarını tamamladığı ve tedbirlerini aldığı bildirildi.

Elazığ Belediyesi hizmetlerine kesintisiz devam edecek

Elazığ Belediyesi, vatandaşlara kesintisiz hizmet sunulması amacıyla pandemiyle mücadele kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarında uygulanan yeni mesai düzenlemesi dışında tutularak, 08.00-17.00 saatleri arasında hizmet sunmaya devam ediyor.

Elazığ Belediyesi otobüs sefer saatlerini yeniden düzenledi

İçişleri Bakanlığının 30.11.2020 tarihinde Kovid-19 ile mücadele kapsamındaki genelgesi doğrultusunda, toplu ulaşım sefer saatlerinde yeniden düzenleme yapıldı.

Eğitime desteğin fitilini Başkan Şerifoğulları ateşledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın 'Bir gönüle de siz girin' diyerek hazırlattığı duygusal anlar içeren kısa film sayesinde öğrenciler için çok sayıda tablet bağışı geldi.

Başkan Şerifoğulları'ndan alkışlanacak kampanya

Uzaktan eğitime katılamayan öğrenciler için Elazığ Belediyesi yardım kampanyası başlattı. Elazığ Belediyesi tarafından konuyla ilgili oldukça dikkat çeken bir video da hazırlandı.

Elazığ Belediyesi dolandırıcılığa karşı uyardı!

Elazığ Belediyesi, kurum ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın adı kullanılarak, para toplandığı ihbarları alındığını bildirerek dolandırıcılara karşı vatandaşlar uyarıldı.

Elazığ Belediyesi Kaçak Hafriyat Denetimleri Sürüyor

Elazığ Belediyesi çevre kirliliğini önlemek ve inşaat atıklarının rasgele dökülmesini engellemek amacıyla belirlenen hafriyat alanları dışına döküm yapılmaması amacıyla denetimlerini sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi hijyen ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde temizlik ve hijyen çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi genel denetimlerini artırdı

Elazığ Belediyesi, şehir genelinde trafik ve yaya güvenliğini sağlamak amacıyla denetimlerini sürdürüyor.

Abdullahpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi hazırlık çalışmaları hızla ilerliyor

Elazığ Belediyesi’nin hayata geçireceği Abdullahpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde hazırlık çalışmaları hızla ilerliyor.

Resmi nikah işlemlerine katılım sınırlaması getirildi

Elazığ Belediyesi, resmi nikah işlemlerine katılım sınırlaması getirildiğini açıkladı.