Etiketler

Elazığ'da Kapsamlı Bakım Çalışması

Elazığ'da belediye ekipleri tarafından baharla birlikte kentin 4 bir yanında kapsamlı temizlik çalışması ile park ve yollarda çeşitli çalışmalar yapıldığı bildirildi.

EBUAŞ 52 Tane Otobüsü İhale Usulüyle Satışa Çıkardı

EBUAŞ bünyesinde bulunan tamamı 2018 model BMC marka 31 adet 12 metre 21 adet 8,5 metre toplamda 52 adet otobüsü ihale usulüyle satışa çıkardı.

İftar çadırı kurulmadı ama kazanlar ihtiyaç sahipleri için kaynadı

Korona virüs tedbirleri kapsamında ülke genelinde olduğu gibi Elazığ'da da bu Ramazan'da iftar çadırları kurulmadı. Elazığ Belediyesi ise her gün 600 kişilik 3 çeşit sıcak yemek hazırlayarak, evlere teslim ediyor.

Elazığ'da günde ortalama 350 ton çöp, ekonomiye kazandırılıyor

Elazığ Belediyesinin, 131 hektar alanda yap-işlet-devret modeliyle hayata geçirdiği Katı Atık Depolama Sahası'nda, günde ortalama 350 ton çöp, ekonomiye kazandırılıyor.

Elazığ Belediyesi’nden Beton Mikserlerine Denetim

Elazığ Belediyesi, çevrenin korunmasına yönelik çalışmalarını şehrin dört bir yanında artırarak sürdürüyor.

Toplu Taşımada Hafta Sonu Düzenlemesi

Elazığ Belediyesi, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı karar ile hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma yasağı nedeniyle toplu taşıma seferlerinde düzenlemeye gitti.

Elazığ Belediyesi'nden borç yapılandırmasına ilişkin duyuru!

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, 'Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair 7256 Sayılı Kanun’ kapsamında vergi borcu yapılandırmasından yararlanan vatandaşların, ikinci taksit ödeme süresinin 31 Mart 2021 Çarşamba günü sona ereceği duyuruldu.

Elazığ'ın mahalle mezarlıklarında kapsamlı temizlik

Elazığ'da belediye tarafından mahalle mezarlıklarında kapsamlı temizlik çalışması yapıldığı bildirildi.

Elazığ Belediyesi kat karşılığı ihaleye çıkıyor

Elazığ Belediyesi, Abdullahpaşa Mahallesi'nde bulunan imarda Sürsürü olarak geçen konutlarda kat karşılığında ihaleye çıkacağı duyuruldu.

Bayır: Desteklerinden dolayı Başkan Şerifoğulları'na teşekkür ediyoruz

2020-2021 sezonunda mücadele ettiği Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi 8. grubu namağlup lider bitiren Elazığ Belediyespor Voleybol Takımı, 17-19 Mart tarihlerinde Ankara’da oynadığı play-off maçlarının ardından sezonu tamamladı.

Elazığ Belediyesi'nden amatör kulüplere destek

Elazığ Belediyesi tarafından 102 amatör spor kulübüne 300 bin TL'lik destekte bulunuldu.

Elazığ Belediyesi'nde işe alınacak 150 kişi kura ile belirlendi

Elazığ Belediyesi bünyesinde geçici görev yapacak 150 kişi, başvuruda bulunan 2 bin 375 kişi arasından noter huzurunda kura ile belirlendi.

Harput Musiki Müzesi protokolü imzalandı

Elazığ'ın tarihi Harput Mahallesi'nde yapılacak olan Harput Musiki Müzesi projesinin imzaları atıldı.

Elazığ belediyesi kadın meclisi, sağlık çalışanlarını ağırladı

Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi, sağlık çalışanlarını ağırladı.

Kadim Şehir Harput'ta çalışmalar sürüyor

Elazığ Belediyesi tarafından 4 bin yıllık tarihe sahip, medeniyetler beşiği kadim şehir Harput'un, kültürel ve sanatsal tüm birikimiyle bir yaşam merkezi olması hedefiyle başlanılan çalışmaların sürdüğü bildirildi.

Elazığ'a, voleybolda şampiyonluk geliyor!

Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Lig 8. Grup 17. haftasında Elazığ Belediyesi Voleybol, evinde karşılaştığı Van Büyükşehir Belediye Gençlikspor'u 3-2 mağlup etti. Puanını 43’e yükselten Elazığ ekibi, son hafta maçında Hakkari Mehmet Akif Ersoy MTAL karşısında 1 puan aldığı takdirde şampiyonluğunu ilan edecek.

Elazığ Belediyesi Nurçin Arlı'nın talebini geri çevirmedi

Elazığ Belediyesi tarafından, kas hastalığı nedeniyle fiziksel yetisini yüzde 99 kaybeden ve akciğerleri işlevini yitirdiği için solunum cihazına bağlı yaşayan Nurçin Arlı'ya solunum cihazı hibe edildi.

Başkan Şerifoğulları'ndan Elazığ’ın çehresini değiştirecek yeni bir adım daha

Elazığ Belediyesi tarafından hazırlanan ve şehre vizyon katacak 'Kent Meydanı' projesinin ihalesi yapıldı. Ahmet Aytar meydanını kapsayacak 'Kent Meydanı' projesinde; açık alan, kapalı alan ve 900 araçlık otopark yer alacak.

Abdullahpaşa Mahallesi'nde 150 konut ve 16 iş yeri yapımı ihaleye çıkarılıyor

Abdullahpaşa Mahallesi’nde Elazığ Belediyesi tarafından kentsel dönüşüm kapsamında yaptırılacak konut ve işyerleri için 2 Mart tarihinde ihaleye çıkılacağı duyuruldu.

Voleybolcu kızlarımız adım adım 1.Lige!

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 8. Gruptaki temsilcimiz erteleme maçında konuk ettiği Mardin temsilcisi Mezopotamya’yı 3-0 mağlup etti.

'Umut Elazığ' Projesinin Yeni Görüntüleri Yayınlandı

Elazığ Belediyesi tarafından Malatya yolunda yapılacak olan ve geçtiğimiz gün İstanbul’da tanıtımı yapılan yeni yaşam alanı 'Umut – Elazığ' projesinin ayrıntıları belli olmaya devam ediyor. Dikey tarım alanlarından sulak alanlara kadar çok sayıda tesisin yer alacağı projenin bölgenin en önemli destinasyonlarından biri olması planlanıyor.

Merakla Beklenen 'Umut-Elazığ' Konsept Projesi Tanıtıldı

Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ve Emre Arolat Mimarlık’ın yürütücülüğünde ve Elazığ Belediyesi ile Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile gerçekleştirilen Malatya Yolunda yapılacak olan Umut - Elazığ Projesi’nin tanıtımı İstanbul’da gerçekleştirildi. Projeden elde edilen gelir şehrin kentsel dönüşümünde kullanılacak.

Depremzede çocuklar sinema keyfi yaşadı

Elazığ'da yaşanan depremin ardından kurulan konteyner kentte yaşayan çocuklar pandemi tedbirleri çerçevesinde sinemaya götürüldü.

Abdullahpaşa Mahalle muhtarı Yavuz Köse açıkladı!

Elazığ belediyesi, Abdullahpaşa Mahallesi’nde Kentsel Dönüşüm Projesi için 2 mart tarihinde ihaleye gidecek.

Elazığ Belediyesi'nden dolandırıcılık uyarısı

Elazığ Belediyesi, başkan, başkan yardımcıları ve farklı görevlerde bulunan kişilerin adını kullanarak yardım bahanesiyle dolandırıcılık yapanlara karşı vatandaşı uyardı.

Elazığ'da 'En iyi Narkotik Polisi Anne' projesi

Elazığ'da 'En iyi Narkotik Polisi Anne' projesi kapsamında annelere yönelik seminer verildi.

Elazığ'da çocuklara özel etkinlik

Elazığ'da Belediye Kadın Yaşam Merkezi'nde yetim çocuklara özel etkinlik düzenlendi.

Elazığ’da 24 saat kar mesaisi

Elazığ’da 2 gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle Elazığ Belediyesi ekipleri 24 saat aralıksız çalışarak, kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı.

Elazığ Belediyesi vakit kaybetmeden çalışmalara başladı

Elazığ’da akşam saatlerinde etkisini göstermeye başlayan kar yağışının ardından Elazığ Belediyesi ekipleri vakit kaybetmeden kar ile mücadele çalışmalarına başladılar.

Elazığ Belediyesi'nde bin 865 işçi için iş sözleşmesi imzalandı

Elazığ Belediyesi'nde çalışan bin 865 işçi için toplu iş sözleşmesi imzalandı.