Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

İBB'nin Elazığ'da yaptıracağı okul için protokol imzalandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Elazığ'da deprem sonrası İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yaptıracağı okulun protokol imza törenine katıldı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Elazığ'a geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Elazığ'a geldi.

Milletvekili Erol ve Başkan Duran’dan Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret

Milletvekili Erol ve İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Milletvekili Erol: Deprem Komisyonu Raporu Elazığ’ın gerçeklerini yansıtmadı

TBMM Genel Kurulunda, Depreme Karşı Alınabilecek Önlemlerin ve Depremlerin Zararlarının En Aza İndirilmesi İçin Alınması Gereken Tedbirlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonunun Raporu görüşüldü.

Milletvekili Gürsel Erol: Elazığ Yine Su Sorunu İle Karşı Karşıya

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Hamza Bey Barajı ile ilgili açıklama yaptı.

Vekil Erol'dan Elazığ'a Müfettiş Görevlendirilmesi Talebi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL, İçişleri Bakanlığı’ndan Elazığ İl Özel İdare ve kamu kuruluşları tarafından yapılan yıkım ihalelerindeki usulsüzlük iddialarına ilişkin inceleme yapılmak üzere müfettiş görevlendirilmesi talebinde bulundu.

Vekil Gürsel Erol Vali Toraman'a başarılar diledi

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi sonrası açıklamalarda bulundu. Milletvekili Erol yaptığı açıklamada Elazığ Valiliğine atanan Ömer Torman’a başarılar diledi.

Vekil Gürsel Erol: Elazığ’da yeni bir siyaset dili oluşturacağız

Elazığ siyaset haber: CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, dün gerçekleşen CHP İl Örgütünün olağanüstü kongresine ilişkin parti binasında basın toplantısı yaptı. Kongrenin demokratik bir ortamda geçtiğini belirten Erol, 'Bundan sonra Elazığ’da farklı bir siyaset dili oluşturacağız' dedi.

CHP’nin yeni Elazığ İl Başkanı Av. Çağlar Coşkun Duran oldu

Cumhuriyet Halk Partisi olağanüstü il başkanlığı kongresi gerçekleştirildi. CHP’nin yeni İl Başkanı Av. Çağlar Coşkun Duran oldu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri okul yapımı için Elazığ'da

Elazığ haber: Atatürk Lisesi’nin yerine yapılacak olan yeni okulun yapımını üstlenen İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden yetkililer Elazığ’a gelerek, okul alanında incelemelerde bulunarak, değerlendirme toplantısına katıldılar.

Vekil Gürsel Erol: Ankara Büyükşehir Belediyesi Elazığ'da okul yapacak

Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un girişimleriyle İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyesinden sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi de Elazığ’da okul yapma talebini Elazığ Valiliği’ne iletti.

Milletvekili Erol'dan Bıçaklanan Japon Turiste Ziyaret

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Sivrice'de kamp yaparken bacağından bıçaklanan Japon turisti ziyaret etti.

Vekil Gürsel Erol: Mağdurların sorunları TBMM'ye taşınacak

24 Ocak depreminin ardından Elazığ’ın Abdullahpaşa Mahallesinde yaşanan Kentsel Dönüşüm çalışmalarında ki sıkıntıların çözüm bulması için CHP Milletvekili Gürsel Erol TBMM Bütçe görüşmelerine taşıyacağı belirtildi.

Vekil Gürsel Erol'dan Muharip Gaziler Derneğine Ziyaret

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 19 Eylül Gaziler günü nedeniyle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şube Başkanı Mehmet Namık Bulut ve yönetim kurulu üyelerini dernek binasında ziyaret etti.

Milletvekili Gürsel Erol'dan İmamoğlu'na teşekkür

CHP Milletvekili Gürsel Erol'un girişimleriyle, Elazığ depreminde yıkılan bir okulun yerine tam donanımlı yeni okul yapma kararı mecliste kabul edildi.

Elazığ twitter'da tek ses oldu

Dün yaşanılan olay sonrası Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Gürsel Erol tarafından başlatılan #MisafirperverElazığ hastagine çok sayıda il yöneticisi ve vatandaş destek verdi.

Milletvekili Erol’dan Rektör Göktaş’a tepki!

CHP Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Fırat üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

Vekil Gürsel Erol: Elazığ neredeyse biz oradayız

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Ankara Elazığ Kültür Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen Peynirli Ekmek Festivaline katılan Elazığlı vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Erol, Elazığ için yürünülen her yolda olacağını ifade etti. 

Milletvekili Gürsel Erol, 4. doz aşısını oldu

Elazığ Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Gürsel Erol, 4. doz Biontech aşısını oldu. Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde aşısını yaptıran Erol, Elazığlı vatandaşları aşı olmaya davet etti.

Başkan Adayı Duran: Örgütün adayı olmak benim için çok önemliydi!

Elazığ siyaset haber: Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkan Adayı Duran 'Seçildiğim takdirde örgütümle ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile birlikte hareket ederek, hem partime hem de şehrime katma değer sağlayacağım' dedi.

Vekil Gürsel Erol'dan Elazığ Havalimanı Açıklaması

Elazığ siyaset haber: CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Havalimanı'nın pist bakım ve onarım çalışmaları il dışından gelen 30 bin öğrenciyi ve Elazığ ekonomisini olumsuz etkileyecek.

Erol'dan Yıldırım'a 'Trol' Tepkisi!

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un bir biriyle çelişen ifadelerinin yer aldığı video büyük tartışma yarattı.

Akşener, şehit öğretmen anısına Munzur'a karanfiller bıraktı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Tunceli'de PKK'lı teröristlerce katledilen sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz anısına Munzur Çayı'na karanfil bıraktı.

Vekil Erol ELİYGAD'ı Ziyaret Etti, Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Elazığ haber: Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kısa bir süre önce faaliyetlerine başlayan ve kentte ses getiren Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği'ni (ELİYGAD) ziyaret etti.

Milletvekili Erol: Elazığ'ın yeni değeri Harput olabilir

UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesinde yer alan Harput'un siyaset malzemesi yapılmadan dünya turizmine kazandırılması gerektiğini belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,Elazığ'ın yeni değeri Harput olabilir.

Milletvekili Erol: Elazığ adaylarının açıklanmasını talep edeceğim

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP’nin Elazığ’da seçim çalışmalarına başlayacağını belirterek oldukça önemli bir açıklama yaptı.

Elazığ'da iki araç çarpıştı: 8 yaralı

Elazığ'da iki aracın çarpıştığı kazada 3'ü çocuk 8 kişi yaralandı. Kazaya rastgelen Milletvekili Gürsel Erol, yaralı çocukları araçtan çıkarırken, konvoyda olanlar da yardıma koştu.

Milletvekili Erol'dan İsrail'i protesto yürüyüşü

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarını protesto etmek için yürüyüş yaptı.

Vekil Erol, Gaffar Okkan Anıtını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir dizi temas ve incelemede bulunmak üzere geldiği Diyarbakır’da Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın şehit düştüğü yerdeki anıtı ziyaret etti.

Diyarbakır Annelerinden Erol'a Teşekkür, CHP'ye Tepki!

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve beraberindeki heyet, çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla evlat nöbeti tutan ailelere bayram ziyaretinde bulundu. Aileler adına konuşan Süleyman Aydın, 'HDP benim oğlumu kandırıp dağa götürmüş. Sizden rica ediyoruz. Artık elinizi bu HDP’den çekin.' dedi.