Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

CHP'li Özel: Gürsel Erol’a sahip çıkan Elazığlılara teşekkür ederim

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Elazığlılara Milletvekili Gürsel Erol’a sahip çıktıkları için teşekkür etti. Tunceli’ye gitmek üzere Elâzığ’a gelen Özel, iktidara geldiklerinde Elâzığ’a bütün hizmetleri yapacaklarını söyledi.

Gürsel Erol'dan Enes Kara açıklaması

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, geçtiğimiz günlerde intihar eden Fırat Üniversitesi öğrencisi Enes Kara hakkında açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Gürsel Erol, Şehit Fethi Sekin’i Unutmadı

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, şehadetinin 5'inci yılında Fethi Sekin'i mezarı başında andı.

Diyarbakır Annelerinden Vekil Erol'a Geçmiş Olsun Telefonu

Terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla evlat nöbeti tutan ailelerden CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a geçmiş olsun telefonu.

İzmir'den Elazığ'a okul

İzmir Büyükşehir Belediyesinin Elazığ'da yaptıracağı okul için protokol imzalandı.

CHP Elazığ milletvekili Gürsel Erol'a kanser teşhisi kondu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a prostat kanseri teşhisi konulduğu bildirildi.

Gürsel Erol, emniyet personeli hakkında kanun teklifi verdi

CHP’li Gürsel Erol, emniyet personelinin maaşlarının düzenlenmesi için kanun teklifi verdi.

Milletvekili Erol'dan, Elazığ'ın gururu Ahsen'e tebrik telefonu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Tayland'ta düzenlenen Muaythai Dünya Şampiyonasında dünya 3'üncüsü olan Ahsen Duran'ı telefonla arayarak tebrik etti.

Milletvekili Gürsel Erol: Elazığ neredeyse bizde oradayız

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol İstanbul Maltepe etkinlik alanında gerçekleşen Elazığ Yöresel Ürünler Fuarını ziyaret ederek vatandaşlar ve esnafla buluştu.

Elazığ'ı şoke eden anket sonucu

Elazığ’da sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen anketlerde CHP birinci parti olarak çıkarken, milletvekili adaylığına ise katılımcıların büyük bir çoğunluğu Gürsel Erol’u seçti.

Kılıçdaroğlu ve Erol'dan Gülbay'a başsağlığı telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, oğlunun hayatını kaybetmesi nedeni ile önceki dönem İl Başkanı Ethem Gülbay'ı arayarak taziyelerini iletti.

Gürsel Erol’dan Vekil Demirbağ ve Bulut’a eleştiri

CHP Elâzığ Milletvekili Gürsel Erol sosyal medya hesabından Ak parti Elâzığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve MKYK üyesi Ak Parti Elazığ milletvekili Metin Bulut’a eleştirilerde bulundu. Öte yandan AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Erol'a cevap verdi.

Vekil Erol, bütçe toplantısında Elazığ takımlarına destek istedi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin sorun ve taleplerini dile getirmeyi sürdürüyor.

Vekil Gürsel Erol: Kentsel dönüşüm ile ilgili inanılmaz bir haksızlık var

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi  Gürsel Erol , Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği  Bakanlığı 2022 yılı  bütçe görüşmelerinde söz aldı. 24 Ocak 2020 tarihinde meydan gelen deprem sonucunda yapılan çalışmalar sonucu doğan  Kentsel Dönüşüm, Köy Evleri, Kura ve iskan sorununa değindi. Milletvekili Erol Bakan kuruma Elazığ ile ilgili özel bir dosya teslim etti.

Başkan Şerifoğulları'ndan Vekil Erol'a sert cevap

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un açıklamalarına Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'ndan sert bir cevap geldi.

Vekil Gürsel Erol: İzmir ve Elazığ arasında bir gönül bağı var

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Ege ELDERFED’in düzenlediği Elazığ yöresel ürünler ve lezzet fuarında konuştu.

Milletvekili Erol’a vatandaşlardan yoğun ilgi

İYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Elazığ ziyaretinde Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Vekil Gürsel Erol'a 'peyzaj' tepkisi

Tunceli'de bir grup vatandaş, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un kentteki Ana Fatma Ziyareti'ne peyzaj çalışması adı altında aslan heykeli diktirdiğini ve kendi adının yazılı olduğu tabelalar koydurduğunu iddia ederek tepki gösterdi.

Vekil Gürsel Erol: Bana karşı haddinizi bileceksiniz

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, TBMM'de HDP'lilere ateş püskürdü.

Gürsel Erol tezkere oylamasına katılmadı

Irak ve Suriye'ye 2, Lübnan'a 1 yıl asker göndermeyi içeren tezkerelerin süresi, CHP ve HDP'nin "hayır" oylarına karşı AK parti, MHP ve İYİ Parti'nin "evet" oylarıyla uzatıldı. TBMM’deki tezkere görüşmelerine CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un katılmadığı öğrenildi.

İBB'nin Elazığ'da yaptıracağı okul için protokol imzalandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Elazığ'da deprem sonrası İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yaptıracağı okulun protokol imza törenine katıldı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Elazığ'a geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Elazığ'a geldi.

Milletvekili Erol ve Başkan Duran’dan Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret

Milletvekili Erol ve İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Milletvekili Erol: Deprem Komisyonu Raporu Elazığ’ın gerçeklerini yansıtmadı

TBMM Genel Kurulunda, Depreme Karşı Alınabilecek Önlemlerin ve Depremlerin Zararlarının En Aza İndirilmesi İçin Alınması Gereken Tedbirlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonunun Raporu görüşüldü.

Milletvekili Gürsel Erol: Elazığ Yine Su Sorunu İle Karşı Karşıya

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Hamza Bey Barajı ile ilgili açıklama yaptı.

Vekil Erol'dan Elazığ'a Müfettiş Görevlendirilmesi Talebi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL, İçişleri Bakanlığı’ndan Elazığ İl Özel İdare ve kamu kuruluşları tarafından yapılan yıkım ihalelerindeki usulsüzlük iddialarına ilişkin inceleme yapılmak üzere müfettiş görevlendirilmesi talebinde bulundu.

Vekil Gürsel Erol Vali Toraman'a başarılar diledi

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi sonrası açıklamalarda bulundu. Milletvekili Erol yaptığı açıklamada Elazığ Valiliğine atanan Ömer Torman’a başarılar diledi.

Vekil Gürsel Erol: Elazığ’da yeni bir siyaset dili oluşturacağız

Elazığ siyaset haber: CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, dün gerçekleşen CHP İl Örgütünün olağanüstü kongresine ilişkin parti binasında basın toplantısı yaptı. Kongrenin demokratik bir ortamda geçtiğini belirten Erol, 'Bundan sonra Elazığ’da farklı bir siyaset dili oluşturacağız' dedi.

CHP’nin yeni Elazığ İl Başkanı Av. Çağlar Coşkun Duran oldu

Cumhuriyet Halk Partisi olağanüstü il başkanlığı kongresi gerçekleştirildi. CHP’nin yeni İl Başkanı Av. Çağlar Coşkun Duran oldu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri okul yapımı için Elazığ'da

Elazığ haber: Atatürk Lisesi’nin yerine yapılacak olan yeni okulun yapımını üstlenen İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden yetkililer Elazığ’a gelerek, okul alanında incelemelerde bulunarak, değerlendirme toplantısına katıldılar.