KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ'a Geldi

Elazığ haber: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar programları kapsamında Elazığ'a geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bir dizi gezi ve ziyaretlerde bulunacak olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ’a geldi. Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ı taşıyan uçak saat 22.35 sıralarında Elazığ Havalimanına indi. Tarifeli uçakla Elazığ’a gelen Cumhurbaşkanı Tatar’ı Elazığ il yöneticileri karşıladı. Havalimanında çiçeklerle karşılanan Cumhurbaşkanı Tatar daha sonra konaklayacağı otele geçti.

Cumhurbaşkanı Tatarı Elazığ Havalimanı’nda, Vali Erkaya Yırık, AK Parti milletvekilleri Metin Bulut ve Sermin Balık, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Emniyet Müdürü Celal Sel ve Kıbrıs gazileri karşıladı.

Bir dizi ziyaretlerde bulunacak olan Cumhurbaşkanı Tatar,  yarın saat 11.30’da Kanal Fırat ekranlarında Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın hazırlayıp sunduğu “Gündem Özel” programının canlı yayın konuğu olacak. Cumhurbaşkanı Tatar, Pazartesi günü saat 10.00’da Fırat Üniversitesi Rektörlüğünü ziyaret edecek, ardından da 10.30’da AKM’de gerçekleştirilecek konferansa katılacak. Konferans Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleştirilecek.

Elazığ Online

Çağlayan GÜNDAY

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN