Milletvekili Demirbağ, hakkında çıkan haberle ilgili açıklamalarda bulundu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ son günlerde hakkında çıkan haberle ilgili açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Milletvekili Demirbağ, hakkında çıkan haberle ilgili açıklamalarda bulundu
AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ son günlerde hakkında çıkan haberle ilgili açıklamalarda bulundu.
Elazığ Online Elazığ Haber - Çağlayan Günday

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, 20 Kasım Cumartesi günü partisinin il başkanlığında düzenlenen halkla buluşma toplantılarına katılmış, açıklamalarda bulunmuştu. Milletvekili demirbağ, çıkan haberlerle ilgili açıklamalarda bulunarak “Muhalif medyada mecrasından çıkartılıp, çarpıtılarak gündeme getirilmiştir” dedi.

DEMİRBAĞ: KÜRESEL DARBOĞAZDAN EN AZ HASARLA ÇIKMAK ZORUNDA OLDUĞUMUZU BELİRTTİM

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “20 Kasım Cumartesi günü AK Parti Elazığ İl Başkanlığımızda halk günü vesilesiyle hemşehrilerimizle buluştuğumuz toplantıda yerel basına verdiğim açıklamalarım bir takım muhalif medyada mecrasından çıkartılıp, çarpıtılarak gündeme getirilmiştir. Cumhurbaşkanımız dün kabine toplantısı sonrası ‘Ekonomide Kurtuluş Savaşı’ başlatmamızı vurguladı. Benim o günkü toplantı öncesi yaptığım açıklamalar da bu minvaldedir. Aşağıda tam olarak söylediklerimi ifade ettiğimden de anlaşılacağı üzere; Bizim başka bir vatanımızın olmadığını, devletimize, milletimize, bu toprağa sahip çıkmamız gerektiğini, maalesef dünya ile birlikte bizi de sıkıntıya sokan pandemi sürecinde birbirimize kenetlenerek, küresel darboğazdan en az hasarla çıkmak zorunda olduğumuzu belirttim” diye kaydetti.

DEMİRBAĞ: KOMŞUSU AÇ İKEN KENDİSİNİN TOK YATMAYACAĞI DÜSTURUNU EDİNEN BU NECİP MİLLETİN BİR FERDİYİM

Milletvekili Demirbağ, “Dış güçlerin bizi parçalama politikalarına, talimatla iş gören içimizdeki hainlerin çirkin oyunlarına, tefecilere, vicdansızlara fırsat vermeyerek, birlik ve beraberlik çağrısı yaptığım anlaşılacaktır. Aile arası sohbet tarzındaki konuşmamda eskiden kalma alışkanlıklarımızı terk edip, ihtiyacımızdan fazlasını almayarak ülkemizi ve milletimizi aciz duruma düşürmeye çalışan bu spekülatörlere, fahiş fiyat uygulayanlara geçit vermememiz gerektiğini vurguladım.    Ayrıca bölüşmeyi, paylaşmayı, komşusu aç iken kendisinin tok yatmayacağı düsturunu edinen bu necip milletin bir ferdi olarak bugüne kadar bürokraside olsun, siyasette olsun elde ettiğim kazanımlarımı ihtiyaç sahipleri ve hemşehrilerimizle paylaştığım, içlerinden biri olarak gurur duyduğum beni yakından tanıyan Elazığ insanı başta olmak üzere herkesin malumudur. Sonuç olarak, açıklamalarımdan sadece bir kısmının alınarak, beni günah keçisi olarak göstermek isteyen, IMF ile ortaklık yapıp, Türkiye’yi ve milletimizi geçmişte bir sente muhtaç eden muhalif kanadın temsilcilerinin açıklamaları tamamen yalan ve iftiradan ibaret olup kamuoyuna saygıyla duyurulur” dedi.

Elazığ Online

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Alpaslan Karakılıç | 24 Kasım 2021 15:58

    Sen çok rahat yatisin süs kabağı vekil memlekette kasanizi doldurmadan başka ne iş yaptin..seni yarın yad edecek kalıcı ne hizmet yaptın..ginede yad edeceğiz çapsız vekillerdi diye..

BUNLARA DA BAKIN