Silahlı Saldırıya Uğrayan Demirbağ Açıklama Yaptı

İş İnsanı Nihat Demirbağ'ın oğlu Sami Demirbağ dün akşam saatlerinde silahlı saldırıya uğramıştı. Sami Demirbağ, sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklamada, 'uğradığım silahlı saldırıda Allah'a şükür sağ kurtuldum' dedi.

PAYLAŞ

İş insanı Nihat Demirbağ’ın oğlu Sami Demirbağ geçtiğimiz akşam silahlı saldırıya uğradı. Sami Demirbağ ile müteahhit İ. A. arasında Misland'ta yaptıkları daireler üzerinde anlaşmazlık yaşandı. Bunun üzerine çıkan tartışmanın neticesinde İ. A.’nın; Sami Demirbağ’a 4 kurşun sıktığı iddia edildi. Fırat Üniversitesi Hastanesine kaldırılan Sami Demirbağ’ın kol, omuz ve uyluklarına müdahale edildi.

Çıkarılamayan kurşunlar bugün yeniden ameliyat ile alınacak.

DEMİRBAĞ: UĞRADIĞIM SİLAHLI SALDIRIDA ALLAH'A ŞÜKÜR SAĞ KURTULDUM

Sami Demirbağ sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklamada, “İ. A. tarafından uğradığım silahlı saldırıda Allah'a şükür sağ kurtuldum. Haberlerde görüp merak edenler için ben iyiyim. Allah razı olsun. Haklı olan zulme meyletmez. Haksız olan zalim olur. İ. A.’nın bu mübarek ayda yapmış olduğu bu zulüm haksızlıklarının ve akli melekelerini ne kadar kaybettiklerinin açık delili olmuştur” dedi.

Elazığ Online

Çağlayan GÜNDAY

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN