STK Platformu Elazığ'ın Sorunlarıyla İlgili Toplantı Yapacak

STK Platformu, Elazığ'da 24 Ocak'ta meydana gelen deprem ve ardından gelen pandemiyle ilgili yaşadığı sorunların çözümü ile ilgili şehrin yöneticileri ile online toplantı düzenleyecek.

PAYLAŞ

Elazığ STK Platformu Çalışma Grubu Dönem Sözcüsü Servet Yaşar Özdemir’in açıklamaları şöyle;

“SORUN VE SIKINTILARIN ÇÖZÜMÜ NOKTASINDAKİ ARAYIŞLARIMIZ DEVAM ETMEKLEDİR”

“Şehir olarak yaşadığımız depremin ve ardından gelen pandeminin etkisi ile hem ekonomik hem de sosyal yönden sarsıntılar geçirdik. Bu süreçte devletimizin yardımı ve destekleri bizleri bir nebze olsun şehrimizin insanlarını rahatlatırken devam edegelen sorun ve sıkıntıların çözümü noktasındaki arayışlarımız devam etmekledir.

“ŞEHRİMİZLE İLGİLİ MESELELERİN GÖRÜŞÜLECEĞİ TOPLANTILAR DÜZENLEMEYE KARAR VERDİK”

Şehir olarak bütün zamanlardan daha çok bir araya gelme ve kenetlenmeye ihtiyaç hasıl olmuştur. Bu bağlamda biz STK Platformu olarak, şehrimizin bizden beklediği misyon olarak şehrimizin etkili ve yetkili tüm insanlarımız ve idarecilerimizle birlikte bir araya gelerek şehrimizin sorunlarını, şehrimizde yaşanan gelişmeleri, halkımızın yaşadığı sıkıntı ve problemlerin çözümü noktasında nelerin yapılabileceğini, şehrimizle ilgili meselelerin görüşüleceği toplantılar düzenlemeye karar verdik.

“CANLI BAĞLANTI İLE YAPMAYI PLANLIYORUZ”

“Şehrimiz İçin Birlikteyiz” adını verdiğimiz bu toplantılarımıza başta valimizi, belediye başkanımızı, şehrimizin milletvekillerini ve siyasi partilerimizin il başkanlarını davet ettik. Belli aralıklarla mutat hale getirmeyi düşündüğümüz bu toplantılarımızın ilkini bu Çarşamba günü saat 19:00’da pandemi nedeniyle internet üzerinden canlı bağlantı ile yapmayı planlıyoruz. Toplantılarımızın tarihi ve sonuç bildirgesini basın kuruluşlarımızla halkımızla paylaşacağız”

Elazığ Online

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN