Teknik Direktör Levent Eriş, Elazığspor'dan Neden İstifa Etti

Elazığspor'dan istifa eden Levent Eriş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Elazığspor Teknik Direktörlük görevinden neden istifa ettiğini anlattı.

PAYLAŞ

Elazığspor Serik Belediyespor karşılaşmasının ardından Elazığspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Elazığspor’daki görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. Teknik Direktör Levent Eriş istifasıyla ilgili sosyal medya hesabından ayrıntılı bir açıklama yaptı.

Teknik Direktör Levent Eriş’in Açıklamaları Şöyle;

Değerli Elazığspor sevdalıları 1 yıldır T.Direktörlük yaptığım bu büyük takımda depremler ve covid-19 belası derken çok ciddi sıkıntılar yaşadık, ama asla pes etmeden büyük mücadeleler vererek bu günlere kadar geldik. Ama içimizde hep bu şehrin tek ve en önemli değer olan Elazığspor’a destek verileceği hayalini yaşadık. Lakin şehrimizin önemli isimlerinden sevgi, ilgi sosyal ve ekonomik destek alamadık. Ama herkesin bilmesini isterim ki bize bu süreçte Sayın Başkanımız Selçuk Öztürk aylarca sevgisini, desteğini ve de yaşamak için hepimize yoktan var ederek destek olmaya çalıştı, kaldı ki bugün bile Fenerbahçe, Beşiktaş gibi büyük takımlar yardım kampanyası yaparken ondan daha fazlasını beklemek doğru olmazdı. O yüzden kendisine sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

“BU GÖRÜNTÜ BENİM KARARI ALMAMDAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİ”

Şimdi ise niye içim acıya acıya böylesi bir ayrılık kararı aldım. Bazı çirkin kalemşörlerin dediği gibi kaçmadığım aşikardır. Keşke benim verdiğim mücadeleye ortak olup (bazı kalemler hariç) Elazığspor’u ayağa kaldıracak yazılar yazıp çocuklarımıza sahip çıksaydınız. Eğer ben sezon başında bırakmış olsaydım, her daim Allah’ın adaletini doğru kullanarak kimseyi ayırmadan bugün hayranlıkla izlediğimiz aslan gibi bir takım yaratamazdık. Ama keşke 10 ay sonra 16 yaşındaki evlatlarımızı ilk defa sahaya sürdüğümüzde protokoldeki fotoğrafa, biz sizin arkanızdayız diyebilecek bir görüntüye sahip olabilseydi. İşte bu görüntü benim kararı almamdaki en önemli etkendi.

“BAŞKANIM BU TAKIM SİZİN, BU ŞEHRİN SAHİBİ SİZSİNİZ”

Benim düşünceme ve görüşüme göre harika bir vizyona sahip, duruşunu ve kalitesini mükemmel gördüğüm gencecik, tertemiz bir değer olan Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na, ise naçizane dileğim; kıymetli Başkanım bu takım sizin, bu şehrin sahibi sizsiniz yaptıklarınıza da şahidim. Sizde Sayın Cumhurbaşkanım gibi futboldan gelen birisisiniz sizden en büyük dileğim bu evlatlara sahip çıkın çünkü bu size çok yakışacak, kulübünüze vereceğiniz destek ve ilgi inanın bu toplumun milliyetçi vatansever Elazığspor sevdalılarını çok mutlu edecektir.

“HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM”

Son sözümde Elazığspor sevdalılarına, benim canım futbolcu evlatlarıma ve kıymetli personelimize; hepinizi çok seviyorum sizlerle gurur duyuyorum. Hakkınızı helal edin ve Allah’a emanet olun.

Kanal Fırat-Elazığ Son Haber

Elazığ Online

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN