TOKİ Karşıyaka'daki konutların kat kurasını çekiyor!

Karşıyaka Mahallesinde Toplu Konut İdaresi tarafından yapımı tamamlanan 439 adet konutun karma kura çekimi iptal edilmişti. TOKİ vatandaşların istediği şekilde kura çekimini yapacak. Kura çekilişi yarın Kanal Fırat ve Kanal E televizyonlarından canlı yayınlanacak.

PAYLAŞ

Karşıyaka Mahallesi’nde kentsel dönüşüm kapsamında yapımı tamamlanan 439 adet konutun karma kura çekimi yapılacaktı. Karşıyaka Mahallesi’nde hak sahibi olan vatandaşlar yeni dairelerini aynı katlarından almak istediklerini belirterek karışık kura istemediklerini ifade ettiler. Vatandaşların isteği üzerine TOKİ geçen hafta yapacağını duyurduğu kura çekilişini iptal etti.

YARIN KURA ÇEKİMİ YAPILACAK

Konutların teslimiyle ilgili tekrar planlama yapan TOKİ vatandaşların istediği daireleri vermek için düzenleme yaptı. Yapılan düzenleme ile vatandaşlara daireleri daha önceden bulunduğu katlarda verilecek. Bunun içinde 1 Aralık Salı günü TOKİ tarafından kura çekilişi yapılacak. Vatandaşlar kura ile daha önce bulundukları katlardan bir daireyi alacak.

KANAL FIRAT VE KANAL E TV’DEN CANLI YAYINLANACAK

Kura çekilişi Salı günü saat 13.00’da başlayacak. TOKİ tarafından yapılacak kura çekilişi Kanal Fırat ve Kanal E Televizyonlarından da canlı olarak yayınlanacak.

Elazığ Online

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN