Vekil Erol: Covid-19'un çözümü ile ilgili açıklama yaptı

Geçtiğimiz günlerde vücut kırgınlığı şikayeti üzerine hastaneye giden ve yapılan tetkikler sonucunda Covid-19 testi pozitif çıkan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Covid-19'la mücadelenin bireysel tedbirlerle değil de tüm Türkiye'de sokağa çıkma yasağının ilan edilmesi ile mümkün olacağını söyledi.

PAYLAŞ

Bir dizi programlara katılmak üzere Elazığ’da bulunan Milletvekili Gürsel Erol, geçtiğimiz günlerde halsizlik ve vücut kırgınlığı üzerine bir hastaneye giderek tedavi olmuş, burada yapılan tetkikler sonucunda Milletvekili Erol’un Covid-19 testinin pozitif olduğu belirlenmişti.

Bunun üzerine Milletvekili Erol, Elazığ’dan tedavinin devamı için Ankara’ya gitti. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Milletvekili Gürsel Erol’dan bir açıklama geldi.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, yaptığı açıklamada bireysel tedbirlerin Covid-19 virüsünün yayılımını önlemede yararlı olmadığını belirterek, çözümün tüm Türkiye’de 14 gün sokağa çıkma yasağı ile olacağını söyledi.

EROL: ÇÖZÜM 14 GÜN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞININ İLAN EDİLMESİ

Milletvekili Erol’un açıklaması ise şöyle; “Covid19’da mücadele yalnızca bireysel tedbirlerle olması mümkün değildir; çözüm tüm Türkiye’de 14 gün sokağa çıkma yasağının ilan edilmesidir.”

Elazığ Online

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN