Alacakaya Belediyesi çalışmalarına devam ediyor

Alacakaya Belediyesi çalışmalarına devam ediyor. İlçenin genç belediye başkanı Başaran Yaşlı, seçim sürecinde söz verdiği projeleri ilçe halkının hizmetine sunduklarını söyledi.

PAYLAŞ

Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, seçimden önce verdikleri sözleri bir bir hayata geçirdiklerini söyledi.

YAŞLI: NEYİN SÖZÜNÜ VERDİYSEK GERÇEKLEŞTİRME GAYRETİ İÇERİSİNE GİRDİK

Başkan Yaşlı, göreve geldiği ilk günden bu yana inanarak sadece hizmete odaklandığını ifade ederek, “Ben bu göreve ilçe halkıma hizmet etmek için talip oldum. Çok şükür seçim sürecinde neyin sözünü verdiysek hepsini sırasıyla gerçekleştirme gayreti içerisine girdik ve arkasında olduk.  Bu anlamda ilçenin ciddi sorunlarından olan içme su isale yenileme çalışmamızı, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurumun ve tüm milletvekillerimizin desteğiyle, yaklaşık 650 bin lira maliyetle gerçekleştirdik” dedi.

YAŞLI: TOPRAĞA DOKUNMADAN YAŞAYAMAYAN İNSANLARIZ

Başkan Başaran Yaşlı, “Biz yeşil renk olmadan, ağaç görmeden, toprağa dokunmadan yaşayamayan insanlarız. Gelecek nesillere en değerli mirasın; mal, mülk değil yaşanabilir sağlıklı bir çevre bırakılabilmek. Bu kapsamda ilçe girişine tamamı yetişkin olmak üzere; 450 adet ağaç, bin adet sarmaşık gül, bin adet hanımeli diktik” ifadelerini kullandı.

YAŞLI: GEREKLİ OLAN NE VARSA YAPIYORUZ

Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, yaptığı hizmetler de ilçe çocuklarının isteklerine de kayıtsız kalmadıklarını belirterek, “belediye bütçesiyle Altınçanak Mahallesi’ne çocuk oyun parkı yaptık. Bizler istiyoruz ki çocuklarımız daha güvenli, daha sağlıklı alanlarda vakit geçirsinler, buluşup oynasınlar. Bunun için gerekli olan ne varsa yapıyoruz” dedi.

Kanal Fırat-Elazığ Son Haber

Elazığ Online

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN