Etiketler

Elazığ Valiliğinden deprem açıklaması

Elazığ son dakika: Elazığ meydana gelen 4.3 büyüklüğünde ki depremle ilgili açıklama yapan valilik, her hangi bir ihbar ve bildirimin yapılmadığını, tarama çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Harput Kısa Film Festivali Başvuruları Başladı

Elazığ'da valilik tarafından ilk kez düzenlenecek olan "Harput Kısa Film Festivali" için başvuruların başladığı, 6 Ağustos'a kadar devam edeceği belirtildi.

Elazığ Valiliği: 5 köy kısmen etkilendi

Elazığ son dakika: Bingöl'de meydana gelen 5.2 büyüklüğündeki depremle ilgili açıklama yapan Elazığ Valiliği, 5 köyün kısmen etkilendiğini, herhangi bir can ve mal kaybının olmadığını bildirdi.

Erzurum'da Çaldılar, Elazığ'da Yakalandılar

Erzurum'da bir tünel inşaatından çalınan bakır kabloları Elazığ'a getiren 2 şüpheli yakarken suç üstü yakalandı.

Valilik Önünde Feci Kaza!

Elazığ son dakika: Elazığ'da park halindeki bir araca çarpıp takla atan otomobil, kaldırımda ters döndü, kazada 3 kişi yaralandı.

Elazığ Valiliği çıkan yangınla ilgili açıklama yaptı

Arıcak ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangınla ilgili açıklama yapan Elazığ Valiliği, yangının kontrol altına alındığını ve soğutma çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Orman yangınıyla ilgili Elazığ Valiliğinden açıklama

Arıcak ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangınla ilgili açıklama yapan Elazığ Valiliği, yangının yerleşim yerlerine sıçramaması için gerekli müdahalelerin yapıldığını bildirdi.

Depremzedelerden 'evlerimizi teslim edin' çağrısı

Elazığ'da bir grup depremzede vatandaş, TOKİ tarafından yapılan konutlardan hak sahibi olmalarına rağmen çekilen kuralar sonrasında anahtarlarını teslim alamadıklarını iddia ederek sorunlarını iletmek için Elazığ Valiliğine gitti.

Elazığ Valiliği: Şahıs ikna edilerek etkisiz hale getirilmiştir

Elazığ'da bir polis merkezine tüfekle gelen şahısla ilgili valilikten yapılan açıklamada, 'Polis Merkezi önünde şahsi sorunları bulunan H. A., pompalı silah ile havaya ateş etmiştir. Şahıs ikna edilmek suretiyle etkisiz hale getirilmiştir' denildi.

Elazığ Derviş Ali Camii'nin temeli atıldı

Elazığ'da depremde hasar gören camilerin yenilerinin yapımı sürerken, Derviş Ali Camii'nin de temeli bugün düzenlenen törenle atıldı.

Elazığ İl Hıfzıssıhha Kurulu Yeni Kararları Açıkladı

Elazığ İl Hıfzıssıhha Kurulu Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanacak yeni kararları açıkladı.

Elazığ PTT Merkez Müdürlüğü Tam Kapanma Süresince Kapatıldı

Elazığ İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, Vali Erkaya YIRIK Başkanlığında Elazığ Valiliği Toplantı Salonunda gündemdeki konuyu görüşmek üzere 03.05.2021 Pazartesi günü saat 10.00'da olağanüstü olarak toplandı.

Kuraları çekilen 431 konutun anahtarları teslim edilecek

Elazığ'da kuraları çekilen 431 konutun anahtar tesliminin yarından itibaren başlayacağı bildirilirken, 45 gün içinde teslim almayanların hak sahipliğinin iptal edileceği duyuruldu.

Elazığ Valiliği gece yarısı yeni kararları duyurdu!

Son dakika Elazığ haber: Elazığ Valiliği İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Kovid-19 tedbirleri kapsamında yeni karar aldı.

Elazığ'da eylem ve etkinliklere kısıtlama getirildi

Elazığ Valiliği, Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında pandemi kurallarına uygun olmayan eylem ve etkinliklere 15 günlük kısıtlama getirildiğini bildirdi.

ETSO’dan 'Dinamik Denetim Modeline' Tam Destek

Normalleşme adımıyla birlikte Ülke genelinde 01 Mart tarihinde başlayan 'Dinamik Denetleme Modeli' kapsamında tedbirlerin takibi amacıyla Elazığ Valiliği öncülüğünde kurulan Denetleme Ekiplerine ETSO yönetim organları ile tam destek veriyor.

Elazığ Valiliği'nden Duyuru!

Elazığ Valiliği İl merkezi ve ilçelerinde 23.01.2021 – 26.01.2021 tarihleri arasında İHA uçuşlarının yasaklandığını açıkladı.

Elazığ’da tepki çeken ‘tatil’ kararı!

Elazığ’da etkili olan kar yağışı nedeniyle bu sabah okul yoluna çıkan öğrenciler zor anlar yaşadı. Elazığ Valiliği, öğrenciler okula vardıktan sonra 'tatil' kararını açıkladı.

Elazığ'da pandemi destekleri ne kadar oldu?

Elazığ'da Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında her türlü çalışma yapılırken, kısa çalışma ödeneğinden, nakdi ücret desteğine, sosyal destek programından normalleşme desteğine kadar 185 milyon 863 bin 951 TL ödendiği bildirildi.

Elazığ'da yılbaşı tedbirleri alındı

Elazığ Valisi Erkaya Yırık başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan kararlar doğrultusunda, otel ve konaklama tesislerinde yılbaşı kutlama programlarının yapılmamasına karar verildi.

İl Hıfzıssıhha Kurulu Alınan Yeni Kararları Açıkladı

İl Hıfzısıhha Meclisi, Vali Erkaya başkanlığında toplanarak, yeni kararlar aldı. Daha önce bir aralık tarihine kadar ertelenen Sivil Toplum Kuruluşları, Barolar, Birlikler ve Kooperatiflerin Etkinlikleri alınan son kararla 1 Mart’a kadar uzatıldı.

Kış mevsiminde alınacak trafik tedbirleriyle ilgili toplantı yapıldı

Elazığ’da kış mevsiminde alınacak trafik tedbirleriyle ilgili toplantı yapıldı.

Elazığ'da Covid-19 tedbirleri genişletildi

Elazığ’da korona virüs (Covid19) tedbirleri kapsamında kentin yoğun olarak kullanılan caddelerine 4 metre kareye 1 kişi düşecek şekilde kontrollü giriş sağlanması için karar alınırken, sigara içmesi yasağına giren yer sayısı da genişletildi. Aynı zamanda Covid-19 çıkan ev ve sitelere uyarı etiketi asılacağı bildirildi.

İl Hıfzıssıhha kurulu yeni kararları açıkladı

Elazığ Valiliği İl Hıfzıssıhha kurulu İçişleri Bakanlığının gönderdiği genelge doğrultusunda yeni kararları açıkladı.

Elazığ Valiliği'nden kısıtlamalar ile ilgili açıklama

Koronavirüs kısıtlamalarıyla ilgili İçişleri Bakanlığı’nın genelge yayımlamasının ardından Elazığ’da da İl Umumi Hıfzıssıhha kurulu toplandı. Yapılan toplantının ardından Elazığ’da uygulanacak yasaklar ve sokağa çıkma kısıtlaması süresince açık olacak yerler ayrıntılı bir şekilde açıklandı.

Mehmetçik, şehit ve depremde hayatını kaybedenleri unutmadı

Elazığ'da jandarma personeli şehit güvenlik güçleri ile depremde hayatını kaybedenlerin anısına bin adet fidan dikti.

İl Hıfzıssıhha Kurulu Alınan Yeni Kararları Açıkladı

İçişleri Bakanlığı’nın 81 ile gönderdiği genelgenin ardından İl Hıfzısıhha Meclisi Vali Erkaya Yırık başkanlığında toplandı. Alınan kararlar doğrultusunda, 4 Kasım Çarşamba gününden itibaren bazı işyerlerinin en geç 22.00’a kadar hizmet vermesi kararlaştırılırken, kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere tüm özel sektör kuruluşlarında da esnek çalışmaya gidilmesi öngörüldü.

İzmir'e gönderilen psikososyal destek ekibi çalışmalarına başladı

Deprem bölgesi Elazığ'dan aynı kaderi yaşayan İzmir'e gönderilen psikososyal destek ekibi çalışmalarına başladı.

Elazığ’dan aynı kaderi yaşayan İzmir’e 3 tır yardım daha

Deprem bölgesi Elazığ’dan aynı kaderi yaşayan İzmir’e 3 tır yardım daha gönderildi.

27 ve 29 Ekim Tarihlerinde Trafiğe Kapatılacak Yollar Açıklandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tören provaları ve töreni nedeniyle, Elazığ’da bazı cadde ve sokaklar geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.