Etiketler

Elazığ Valiliği'nden Duyuru!

Elazığ Valiliği İl merkezi ve ilçelerinde 23.01.2021 – 26.01.2021 tarihleri arasında İHA uçuşlarının yasaklandığını açıkladı.

Elazığ’da tepki çeken ‘tatil’ kararı!

Elazığ’da etkili olan kar yağışı nedeniyle bu sabah okul yoluna çıkan öğrenciler zor anlar yaşadı. Elazığ Valiliği, öğrenciler okula vardıktan sonra 'tatil' kararını açıkladı.

Elazığ'da pandemi destekleri ne kadar oldu?

Elazığ'da Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında her türlü çalışma yapılırken, kısa çalışma ödeneğinden, nakdi ücret desteğine, sosyal destek programından normalleşme desteğine kadar 185 milyon 863 bin 951 TL ödendiği bildirildi.

Elazığ'da yılbaşı tedbirleri alındı

Elazığ Valisi Erkaya Yırık başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan kararlar doğrultusunda, otel ve konaklama tesislerinde yılbaşı kutlama programlarının yapılmamasına karar verildi.

İl Hıfzıssıhha Kurulu Alınan Yeni Kararları Açıkladı

İl Hıfzısıhha Meclisi, Vali Erkaya başkanlığında toplanarak, yeni kararlar aldı. Daha önce bir aralık tarihine kadar ertelenen Sivil Toplum Kuruluşları, Barolar, Birlikler ve Kooperatiflerin Etkinlikleri alınan son kararla 1 Mart’a kadar uzatıldı.

Kış mevsiminde alınacak trafik tedbirleriyle ilgili toplantı yapıldı

Elazığ’da kış mevsiminde alınacak trafik tedbirleriyle ilgili toplantı yapıldı.

Elazığ'da Covid-19 tedbirleri genişletildi

Elazığ’da korona virüs (Covid19) tedbirleri kapsamında kentin yoğun olarak kullanılan caddelerine 4 metre kareye 1 kişi düşecek şekilde kontrollü giriş sağlanması için karar alınırken, sigara içmesi yasağına giren yer sayısı da genişletildi. Aynı zamanda Covid-19 çıkan ev ve sitelere uyarı etiketi asılacağı bildirildi.

İl Hıfzıssıhha kurulu yeni kararları açıkladı

Elazığ Valiliği İl Hıfzıssıhha kurulu İçişleri Bakanlığının gönderdiği genelge doğrultusunda yeni kararları açıkladı.

Elazığ Valiliği'nden kısıtlamalar ile ilgili açıklama

Koronavirüs kısıtlamalarıyla ilgili İçişleri Bakanlığı’nın genelge yayımlamasının ardından Elazığ’da da İl Umumi Hıfzıssıhha kurulu toplandı. Yapılan toplantının ardından Elazığ’da uygulanacak yasaklar ve sokağa çıkma kısıtlaması süresince açık olacak yerler ayrıntılı bir şekilde açıklandı.

Mehmetçik, şehit ve depremde hayatını kaybedenleri unutmadı

Elazığ'da jandarma personeli şehit güvenlik güçleri ile depremde hayatını kaybedenlerin anısına bin adet fidan dikti.

İl Hıfzıssıhha Kurulu Alınan Yeni Kararları Açıkladı

İçişleri Bakanlığı’nın 81 ile gönderdiği genelgenin ardından İl Hıfzısıhha Meclisi Vali Erkaya Yırık başkanlığında toplandı. Alınan kararlar doğrultusunda, 4 Kasım Çarşamba gününden itibaren bazı işyerlerinin en geç 22.00’a kadar hizmet vermesi kararlaştırılırken, kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere tüm özel sektör kuruluşlarında da esnek çalışmaya gidilmesi öngörüldü.

İzmir'e gönderilen psikososyal destek ekibi çalışmalarına başladı

Deprem bölgesi Elazığ'dan aynı kaderi yaşayan İzmir'e gönderilen psikososyal destek ekibi çalışmalarına başladı.

Elazığ’dan aynı kaderi yaşayan İzmir’e 3 tır yardım daha

Deprem bölgesi Elazığ’dan aynı kaderi yaşayan İzmir’e 3 tır yardım daha gönderildi.

27 ve 29 Ekim Tarihlerinde Trafiğe Kapatılacak Yollar Açıklandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tören provaları ve töreni nedeniyle, Elazığ’da bazı cadde ve sokaklar geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.

'En İyi Narkotik Polisi, Anne' projesi toplantısı gerçekleştirildi

Elazığ'da 'En İyi Narkotik Polisi, Anne' projesi kapsamında bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Bakan Karaismailoğlu, Elazığ Valiliği’ni Ziyaret Etti

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere sabah saatlerinde Elâzığ’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Elazığ Valiliği’ni ziyaret etti.

Başkan Ulaş: 'Valimiz taleplerimize duyarsız kalmadı'

Elazığ Valiliği eski binası çevresinde bulunan bariyerler dolayısıyla vatandaşların Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşıya ulaşımında yaşadığı soruna çözüm getirildi. Elazığ Valisi Erkaya Yırık’ın talimatıyla eski valilik binası önünde bulunan bariyerlerden Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşıya geçiş koridoru oluşturuldu.

Elazığ Valiliği, Koronavirüse Karşı Yeni Bir Karar Aldı

Elazığ Valiliği koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni bir karar alarak Elazığ’daki kamu kurum ve kuruluşlarına HES kodu olmadan giriş yapılamayacağını açıkladı.

Valilik Açıkladı! Elazığ’da Yeni Kısıtlama Kararları Alındı

Elazığ İl Pandemi Kurulu, Koronavirüs salgını hakkında alınacak tedbirler kapsamında Elazığ Valisi Erkaya YIRIK başkanlığında toplanıp 17 maddelik yeni kararlar aldı.

Vali Yırık, Covid19 denetiminde!

Elazığ’da Korona virüs (Covid-19) denetimlerine katılan Vali Erkaya Yırık, dışarıda oturan ve maskeleri düzgün takmayan vatandaşları, "Allah korusun virüs yakaladığı anda yatırıyor, onun için kurallara riayet ediyoruz" diyerek uyardı.

Elazığ’da Covid-19 nedeniyle sokak düğünleri yasaklandı

Elazığ Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında düğün süreleri 3 saat ile sınırlandırılırken konvoy halinde gelin alma etkinliği kısıtlandı ve sokak düğünleri yasaklandı.

Elazığ Valiliği para isteyen kişilere itibar edilmemesi için uyarı da bulundu

Elazığ Valiliği,vali ve yardımcılarının adını kullanarak yardım bahanesiyle para isteyen kişilere itibar edilmemesi için uyarı da bulundu.

Çemişgezek'in yeni kaymakamı Elazığ Vali Yardımcısı Güder oldu

Elazığ Vali Yardımcısı Mehmet Güder, Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Tunceli ili Çemişgezek ilçe Kaymakamlığına atandı.

Vali Yırık, kapı kapı gezip gönüllere dokunuyor

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, göreve geldiği ilk günden itibaren deprem yaşanan şehirde adeta kapı kapı gezip vatandaşların derdini dinleyerek gönüllerine dokunuyor. 

Vali Yırık denetimde, vatandaşın işinin hızlı ilerlemesi için talimat verdi

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, kurum binasında hizmet veren birimleri tek tek gezerek, vatandaşların işlemlerinin hızlı ilerlemesi için talimat verdi.

Vali Yırık: Maksadımız hizmetlerin, eksikliklerin takip edilerek ilgililerce giderilmesidir

Yapılan işlerin en güzel şekilde tamamlanmasını, harcanan her kuruşun kendi ceplerinden çıktığını, milletin sermayesi olduğunu bilerek hareket etmenin gerektiğine dikkat çeken Vali Erkaya Yırık, hizmetleri geciktirmeksizin verilmiş olan ödeneklerin de sonuna kadar kullanılması gerektiğini söyledi.

Harput Konağı Harabeye Döndü!

Elazığ Valiliği İl Özel İdaresi tarafından inşa edilen ve kent turizmi açısından önemli bir yere sahip olan Harput konağı kaderine terk edildi.

Mhp Elazığ Merkez İlçe Başkanı ve Yönetimi Görevden Alındı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Merkez ilçe Başkanı Onur Köseli ve yönetimi görevden alındı.

Elazığ'da vatandaşa maske hizmeti

Elazığ Valiliği maskesiz sokağa çıkmanın yasak olduğu kentte vatandaşları yönlendirmek için kurduğu stantla maske dağıtmaya başladı.

Vali Yırık: Hep beraber Elazığ'ımıza hizmet etmeye çalışacağız

Elazığ'da basın mensuplarıyla bir araya gelen Vali Erkaya Yırık,"İdare, basın mensupları olmadan yapılmaz,dolayısıyla hep beraber müşterek ve senkronize bir şekilde Elazığ’ımıza hizmet etmeye çalışacağız.Görevimiz hep beraber iyilikleri çoğaltmak varsa olumsuzlukları azaltmak olacaktır"dedi.