Etiketler

Vali Yırık: Maksadımız hizmetlerin, eksikliklerin takip edilerek ilgililerce giderilmesidir

Yapılan işlerin en güzel şekilde tamamlanmasını, harcanan her kuruşun kendi ceplerinden çıktığını, milletin sermayesi olduğunu bilerek hareket etmenin gerektiğine dikkat çeken Vali Erkaya Yırık, hizmetleri geciktirmeksizin verilmiş olan ödeneklerin de sonuna kadar kullanılması gerektiğini söyledi.

Harput Konağı Harabeye Döndü!

Elazığ Valiliği İl Özel İdaresi tarafından inşa edilen ve kent turizmi açısından önemli bir yere sahip olan Harput konağı kaderine terk edildi.

Mhp Elazığ Merkez İlçe Başkanı ve Yönetimi Görevden Alındı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Merkez ilçe Başkanı Onur Köseli ve yönetimi görevden alındı.

Elazığ'da vatandaşa maske hizmeti

Elazığ Valiliği maskesiz sokağa çıkmanın yasak olduğu kentte vatandaşları yönlendirmek için kurduğu stantla maske dağıtmaya başladı.

Vali Yırık: Hep beraber Elazığ'ımıza hizmet etmeye çalışacağız

Elazığ'da basın mensuplarıyla bir araya gelen Vali Erkaya Yırık,"İdare, basın mensupları olmadan yapılmaz,dolayısıyla hep beraber müşterek ve senkronize bir şekilde Elazığ’ımıza hizmet etmeye çalışacağız.Görevimiz hep beraber iyilikleri çoğaltmak varsa olumsuzlukları azaltmak olacaktır"dedi.

Elazığ Valiliğinden karantina açıklaması

Elazığ Valiliği, Karakoçan ilçesi Sarıcan beldesinde 5 binanın karantina altına alındığını açıkladı.

Elazığ'ın yeni valisi, gelir gelmez sahaya indi

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Elazığ Valiliğine atanan Vali Erkaya Yırık,hafta sonu demeden sahaya inerek hem konteyner kentleri gezdi, hemde kapalı çarşıdaki esnafı ziyaret etti.

Vali Yırık, çiçek yerine Mehmetçik ve Milli Eğitim Vakıflarına bağışı önerdi

Elazığ Valiliği görevine başlayan Vali Erkaya Yırık, çiçek gönderilmemesini isteyerek, Mehmetçik ve Milli Eğitim Vakıflarına bağış yapılmasını önerdi.

Elazığ'ın yeni Valisi Erkaya Yırık, yeni göreviyle ilgili açıklama yaptı

Valiler kararnamesiyle Elazığ’a atanan Erkaya Yırık atama kararıyla ilgili açıklama yaptı.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Depremle İlgili Açıklama Yaptı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Malatya’da meydana gelen ve Elazığ’da da hissedilen depremle ilgili açıklama yaptı.

Elazığ Valiliği'nden seyahat edecek vatandaşlara uyarı!

Elazığ Valiliği yarın başlayacak, uçuşlarla ilgili açıklama yaptı. Valilik Elazığ Havalimanı’nda ayrıca uçuş öncesi, uçuş esnası ve sonrasında alınacak tedbirleri duyurdu.

Elazığ Valiliği iddialarla ilgili açıklama yaptı

Sosyal medyada Elazığ’da bir köyün karantinaya alındığına dair paylaşımların ardından Elazığ Valiliği tarafından yapılan açıklamada “İlimizde karantina kararı alınan bir köy veya yerleşim yeri bulunmamaktadır” denildi.

Vali Kaldırım: 'Elazığımızı yeni nesil turizme hazırlıyoruz'

Eşsiz doğal güzellikleriyle bölgesinde turizm merkezi olan Elazığ, yeni nesil turizme hazırlanıyor.

Elazığ'da maskesiz dışarı çıkmak yasaklandı

Elazığ'da vatandaşlara maskesiz dışarı çıkma yasağı getirildi. Ayrıca il dışından gelenlere 14 gün karantina uygulanacağı, uymayanlara ise 3 bin 150 TL para ve ek 15 gün ikametinden çıkmama cezası verileceği bildirildi.

Vali Kaldırım, güvenlik güçlerinin bayramını kutladı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, görev başında olan güvenlik güçlerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Elazığ'da vaka 10'a yükseldi, ihlallere 100 bin TL ceza kesildi

Korona virüsle mücadele kapsamında il genelinde alınan sıkı tedbirler sayesinde 20 gündür vaka görülmeyen Elazığ'da il dışından gelenler nedeniyle testi pozitif çıkan kişi sayısı 10'a yükseldi. Kentte sokağa çıkma kısıtlaması ile karantina kuralına uymayan 32 kişiye ise 100 bin 800 TL para cezası kesildi.

Elazığ'da Vefa ekiplerine 'tepsi tepsi baklava' ile vefa

Elazığ'da Korona virüs (Covid-19) nedeniyle Ramazan Bayramında sahada 24 saat görev yapan vefalı güvenlik güçlerinden, sağlıkçısına kadar tüm vefa ekiplerine, Vali Çetin Oktay Kaldırım tepsilerle baklava gönderdi.

Elazığ Valiliği asılsız paylaşımlarla ilgili soruşturma başlattı

Elazığ’da koronaviürs vaka sayılarının “80 – 90” olduğu yönünde başta whatsapp mesajı olmak üzere sosyal medyadan asılsız paylaşım yapan kişilerle ilgili Elazığ Valiliği’nin soruşturma başlattığı öğrenildi.

Yaşlı hasta bakım merkezi çalışanlarına Covid-19 testi şartı

Elazığ Valiliği, kentte faaliyet gösteren kamu, özel rehabilitasyon, yaşlı ve hasta bakım merkezlerinde her vardiya değişiminde çalışacak personele korona virüs (Covid-19) testinin yapılmasının kararlaştırıldığını bildirdi.

Vefa ekibi badem şekeri ve ışkınla gönüllere dokundu

Elazığ Valiliği koordinesinde hizmet veren "Vefa Sosyal Destek Gurubu" korona virüs tedbirleri kapsamında evden çıkma kısıtlaması bulunanlar için badem şekeri ve doğunun muzu olarak bilinen ışkın götürerek gönüllere dokundu.

Vefa Sosyal Destek Grubu 151 bin talebi yerine getirdi

Elazığ Valiliği koordinesinde çalışan Vefa Sosyal Destek Grubunun şuana kadar 151 bin 439 talebi yerine getirdiği bildirildi.

Elazığ'dan 1 milyon fide ile destek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlattığı kampanyaya, Elazığ Valiliği koordinesinde hizmet veren ve Avrupa'da ilk olan merkezde 1 milyon tohum ekilip, fide yetiştirilerek destek verildi.

Elazığ Valiliği Kira ve Taşınma Yardımıyla İlgili Açıklama Yaptı

Elazığ Valiliği Kira ve Taşınma Yardımıyla İlgili Açıklama Yaptı. Yapılan açıklamada, Kira yardımı için önce başvuru yapan vatandaşların tekrar başvuru yapmasına gerek olmadığını, Yeni başvuru yapacak olan vatandaşların ise, E Dilekçe yöntemiyle yapabileceklerini açıkladı.

Meydana gelen depremin ardından bugüne kadar yapılan yardımlar açıklandı

Elazığ Valiliği 24 Ocak tarihinde meydana gelen depremin ardından bugüne kadar yapılan yardımları açıkladı.

Ekipler 65 yaş ve üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor

Elazığ Valiliği; 65 yaş ve üzeri vatandaşların hizmet taleplerini yerine getirmeye devam ediyor. Vefa Sosyal Destek Grubu süreç içerisinde 89 bin 315 vatandaşın hizmetleri yerine getirildi.

Vefa Sosyal Destek Grubu 84 bin 423 aileye ulaştı

Elazığ Valiliği koordinesinde çalışan Vefa Sosyal Destek Grubu şuana kadar 84 bin 423 aileye ulaşarak taleplerini yerine getirdi.

Elazığ Valiliğinden İtiraz Sonuçlarıyla İlgili Açıklama Geldi

Elazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Kesin Hasar Tespitlerine İtiraz sonuçları açıklandı.

Vefa grubu "Online" hizmet taleplerini almaya başladı

Elazığ Valiliği koordinesinde hizmet veren Vefa Sosyal Destek Grubu,telefonun yanı sıra ülke genelinde örnek olacak online başvuru dönemine geçerek vatandaşların taleplerini almaya başladı.

Elazığ Valiliği Yapılan Yardımları Tek Tek Açıkladı

Elazığ Valiliği 24 Ocak tarihinde meydana gelen depremin ardından bugüne kadar yapılan yardımları açıkladı.

Valilik Vatandaşların Hizmet Taleplerini Yerine Getirmeye Devam Ediyor

Elazığ Valiliği, 65 yaş ve üzeri vatandaşların hizmet taleplerini yerine getirmeye devam ediyor. Süreç içerisinde 68 Bin 077 vatandaşın hizmetleri yerine getirildi.