Köy Muhtarı Demir Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Koronavirüsün bulaş riskini düşürmek için sosyal medya hesabında 'virüs bitinceye kadar köyümüze gelmeyin' diyerek uyaran Ağın ilçesinin Saraycık Köyü Muhtarı Hasan Hüseyin Demir koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

PAYLAŞ

Ağın ilçesine bağlı Saraycık Köyü muhtarı Hasan Hüseyin Demir, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Bir süre önce koronavirüse yakalanan köy muhtarı Hasan Hüseyin Demir’in durumu ağırlaştı. Hastanede tedavisine devam edilen Muhtar Demir yaşam mücadelesini kaybetti.

Köy muhtarı Hasan Hüseyin Demir bir süre önce sosyal medya hesabından “Çok değerli köylülerim bulunduğunuz yerden ne olur ayrılmayın bu virüs bitinceye kadar lütfen köye gelmeyin” paylaşımında bulunmuştu.

Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu vefat haberini duyurarak, “Bir Ağabeydi, bir dosttu, iyilik ve edep timsali bir insandı, İlçemiz Saraycık köyü muhtarı kıymetli abimiz Hasan Hüseyin Demir COVID 19 illetine yenik düştü, göçtü yalan dünyadan. Biz razıydık senden güle güle git, Rabbim sana rahmet eylesin. Makamın Ali, menzilin mübarek olsun aziz dost. İlçemizin başı sağ olsun. Rabbim ailesine ve sevenlerine sabırlar versin” dedi.

Elazığ Online

Yunus Emre GEZİCİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN