Vali Türker Öksüz Başarılı Çalışmalarıyla Göz Dolduruyor

Elazığlı hemşehrimiz Kars Valisi/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz'ün girişimleriyle yıllardır tek bir çivi bile çakılmayan şehirler arası otobüs terminalinde başlatılan yenileme çalışmaları devam ediyor.

PAYLAŞ

Kars'a atandığı günden bu yana başarılı çalışmalarıyla göz dolduran Elazığlı hemşehrimiz Kars Valisi/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz'ün talimatlarıyla Kars'ın en büyük sorunlarından birisi olan şehirler arası otobüs terminalinde başlatılan yenileme çalışmaları son aşamaya geldi.

Kayyum olarak Kars Belediye Başkanlığı görevine getirilen Vali Türker Öksüz, bu soruna da duyarsız kalmayarak geçici olarak mevcut otogar binasında yenileme çalışması başlattı. Çalışmalar kapsamında Kars'a yakışır yeni otogar binasının yapımı tamamlana kadar kullanılacak eski otogar binasında tadilat çalışmaları yapılarak eskisinden iyi bir hale getirilmesi sağlandı.

Belediye'den yapılan açıklamada, "Daha Yaşanabilir Bir Kars İçin Çalışıyoruz… Vali/Belediye Başkan Vekili Sayın Türker Öksüz’ün talimatlarıyla; yeni otobüs terminalinin inşaatı bitirilip faaliyete başlayıncaya kadar, vatandaşlarımıza daha hijyenik ve nezih ortamda hizmet verebilmek amacıyla yıllardır bir çivi çakılmayan mevcut otogar binasında bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir" denildi.

Çağlayan GÜNDAY

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN