ELFED: 'Elazığ esnafının yanındayız'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Elazığ esnafının mağduriyetinin giderilmesi amacıyla başlatılan kampanyaya Elazığ Dernekler Federasyonu'da destek oldu.

PAYLAŞ

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 24 Ocak’ta Elazığ’da meydana gelen 6.8 şiddetinde meydana gelen depremin ardından mağdur olan esnafın mağduriyetini giderebilmek adına bir kampanya başlatmıştı.

Elazığ’da ve Elazığ dışındaki vatandaşlar www.elazigburada.com.tr adresinden Elâzığ’ın yöresel ürünleri dahil olmak üzere birçok ürünleri satın alarak hem kampanyaya hem de Elazığ esnafına destek olmuş olacaklar.

Bu kapsamda Elazığ Dernekler Federasyonu da, ETSO tarafından başlatılan bu anlamlı kampanyaya destek oldu.

Elazığ Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Faik İçmeli’nin satırbaşları şöyle; “Elazığ Dernekler Federasyonu olarak ETSO'nun bu kampanyasını takdirle karşıladığımızı, hemşehrilerimizin, Elazığ'ın yöresel ürünleri de dahil olmak üzere birçok ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri www.elazigburada.com.tr adresinden sipariş vermeleri durumunda istedikleri ürünler şehir dışındaki hemşehrilerimize güvenli bir şekilde ulaştırılabilecektir.

Elazığ Dernekler Federasyonu olarak Elazığ esnafının yanında olduğumuzu bu kampanyayı desteklediğimizi belirterek, hemşehrilerimizin de aynı duygularla hareket edeceğinden eminiz.“

Elazığ Online

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN