Bakan Karaismailoğlu: 'Hakkari'de ne yapıyorsak, İzmir, İstanbul ve Elazığ'da da onu yapıyoruz'

Bakan Karaismailoğlu: 'Hakkari'de ne yapıyorsak, İzmir, İstanbul ve Elazığ'da da onu yapıyoruz'

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 100 yılda yapılamayacak işleri 18 yılda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde tamamlayarak milletin hizmetine sunduklarını belirterek, 'Hakkari’de ne yapıyorsak İzmir, İstanbul ve Elazığ’da da onu yapıyoruz. Tüm çabamız vatandaşımızı ve milletimizi memnun etmek ve duasını almak' dedi.

Youtube Kanalı VİDEO

VİDEOYU PAYLAŞ!

Elazığ'da çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Karayolları Bölge Müdürlüğü'nde çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Elazığ-Harput yolu şantiye alanına geçen Karaismailoğlu açıklamalarda bulundu.

Elazığ genelinde şu anda devam eden 11 tane karayolu projesinin olduğunu belirten Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Bunlarla ilgili istişarelerimizi yaptık. Bunları en kısa zamanda bitirip hayata kazandırılıp vatandaşların hayatına değer katacak projeler olarak hizmete girecek. Onların planlamasını yaptık. Bunun dışında yine Elazığlıların ihtiyaçları doğrultusunda planlarımızı yapıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Yine bölgede gerek karayolu gerek demir yolu geçişleri olsun, gerek şehir merkezinde yaşam kalitesini artıracak çok önemli projelerle ilgili istişarelerde bulunduk. İnşallah bunlar belli, kararlar kesinleştiği zaman paylaşacağız. Herkes şundan emin olsun Elazığlıları çok daha güzel günler bekliyor. Bunların çabası içerisindeyiz. Çok derin çalışmalar yapıyoruz” diye konuştu.